Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Стучат гидрокомпенсаторы, наверное
Автор Повідомлення
Sad Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 290
Приєднався: Feb 2009
Місто-герой Київ
Octavia RS; Kia Cerato 2,0 EX
Повідомлення: #21
11-11-2018 21:58 RE: Стучат гидрокомпенсаторы, наверное

(11-11-2018 12:51)Lekas :  Фильтр Mahle/Knecht OC 264 стоит на данный момент.

По ликви есть собственный опыт, подтекал радиатор 3 года назад, уходил антифриз. Залил герметик ихний для системы охлаждения. Течь прекратилась, по сей день все нормально, радиатор не менял.

ЭТО ПЯТЬ! Готовьтесь к замене радиатора. Сперва печки!
Шукати всі повідомлення учасника
ИгорьЛ Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 742
Приєднався: Oct 2014
Киев
VW Polo 9n XC70 D5
Повідомлення: #22
11-11-2018 21:59 RE: Стучат гидрокомпенсаторы, наверное

Честно говоря, трудно дать какой то совет ТС по чужому видео. Пусть бы свое выложил, можно говорить о чем то.
Шукати всі повідомлення учасника
Lekas Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 172
Приєднався: Nov 2012
Одесса
Tour 1.6 AKL
Повідомлення: #23
11-11-2018 22:55 RE: Стучат гидрокомпенсаторы, наверное

Отчасти разделяю скептицизм по поводу широкой линейки присадок у ликви, прекрасно понимаю что открытый перелом зеленкой не вылечишь. Дело немного в другом, в пути от простого к сложному. Моя проблема ведь пока не требует срочного ремонта, а поменять масло для меня - это надо заказать масло, фильтр, пробку. Затем поехать забрать заказ, записаться на СТО и т.д. А купить присадку проезжая мимо магазина, залить ее и поехать дальше - это совсем другие затраты по времени и деньгам. Не поможет, так не поможет, хуже точно не сделает, этот мотор-динозавр и не такое переварит, затем уже можно планировать и масло поменять и давление померять.
Не думаю что такой производитель откровенно врет о назначении своей продукции. Да и собтвенный опыт как бы есть: герметик системы охлаждения реально помог и уже несколько лет прошло, долговременный очиститель инжектора периодичкски использую, этим летом первый раз за 6 лет владения авто снимал форсунки - они идеально чистые, не знаю заслуга ли это очистителя, но собственный опыт - это то чему веришь в первую очередь.


(11-11-2018 21:58)Sad :  
(11-11-2018 12:51)Lekas :  Фильтр Mahle/Knecht OC 264 стоит на данный момент.

По ликви есть собственный опыт, подтекал радиатор 3 года назад, уходил антифриз. Залил герметик ихний для системы охлаждения. Течь прекратилась, по сей день все нормально, радиатор не менял.

ЭТО ПЯТЬ! Готовьтесь к замене радиатора. Сперва печки!

Читайте внимательней, уже 3 года прошло, и только в этом году поменял тот антифриз в который заливал герметик, печка греет и радиатор не течет по сей день. Там в этом герметике никакого секрета нет, база + частицы герметика, которые полимеризуются при контакте с воздухом, т.е. в месте течи. Дыру конечно он не заделает, а вот мелкие трещины вполне возможно.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-11-2018 23:17 Lekas.)
Шукати всі повідомлення учасника
dakkota Немає
Писатель
***

Повідомлень: 344
Приєднався: Oct 2018
Хмельницька обл. Стар.кон.
Фабия 1.2 AZQ 2004р. седан. Рено Меган 2. 2008гв. седан. Газ 24 1971р.в
Повідомлення: #24
12-11-2018 07:59 RE: Стучат гидрокомпенсаторы, наверное

Я такой герметик заливал в Ваз 2108. Течь перестало, года через два с этой охлаждайкой продал машину соседу. Не знаю менял он потом или нет, но радиатор стоит тот же. .
ПыСы. по теме. Смена бренда масла может помочь.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-11-2018 08:02 dakkota.)
Шукати всі повідомлення учасника
Super_B Далеко
Рассказчик
**

Повідомлень: 189
Приєднався: Nov 2014
Херсон (тимчасово Чернігів)
Несколько
Повідомлення: #25
12-11-2018 09:43 RE: Стучат гидрокомпенсаторы, наверное

(11-11-2018 12:51)Lekas :  Фильтр Mahle/Knecht OC 264 стоит на данный момент.

По ликви есть собственный опыт, подтекал радиатор 3 года назад, уходил антифриз. Залил герметик ихний для системы охлаждения. Течь прекратилась, по сей день все нормально, радиатор не менял.

Да практически любой герметик (любого производителя) забьет дырку.
Вот только герметик и моторное масло - как бы разные ситуации. Курить
Шукати всі повідомлення учасника
hohol Немає
Banned

Повідомлень: 26
Приєднався: Oct 2018

Повідомлення: #26
12-11-2018 10:45 RE: Стучат гидрокомпенсаторы, наверное

а когда пробьет потом прокладку,снимаешь головку и там забиты каналы, как дырка в радиаторе Smile
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #27
12-11-2018 15:41 RE: Стучат гидрокомпенсаторы, наверное

dakkota :
Lekas :Спасибо всем за советы, может залью Liqui Moly Hydro-Stossel-Additiv (Стоп-шум гидрокомпенсаторов), прошу не воспринимать за рекламу, просто доверяю этому бренду. Через пару тыс. поменю масло и фильтр, дождусь мороза, а там посмотрим...
Ага. Значит есть масло "Стоп-шум компенсаторы", а есть что бы они стучали. Ликви серьезный производитель, спору нет. Но всё это туфта. Типа " Стоп-шум". Бредятина. Если компенсатор не держит масло и его выдавливает, хоть повидло туда ложите. Не поможет.
Мабуть шановний не знає як робляться моторні оливи...
Та присадка – загущувач (те ж саме що роблять з базовими оливами щоби отримати потрібні характеристики) і як не дивно – вона працює (якщо немає інших проблем). У свій час перед переходом на 5W-50 саме нею перевірив позитивний ефект на ГК.
Шукати всі повідомлення учасника
dakkota Немає
Писатель
***

Повідомлень: 344
Приєднався: Oct 2018
Хмельницька обл. Стар.кон.
Фабия 1.2 AZQ 2004р. седан. Рено Меган 2. 2008гв. седан. Газ 24 1971р.в
Повідомлення: #28
12-11-2018 16:52 RE: Стучат гидрокомпенсаторы, наверное

Точно. Як роблять моторні оливи не знаю. Зато як роблять компенсатори знаю непогано. Причина одна. Не тримає клапан компенсатора і якщо кулачок РВ надавив на цей компенсатор після зупинки двигуна то масло частково видавлює з компенсатора, і після пуску двигуна потрібний час, щоб знову заповнити компенсатор мастилом. Весь цей час поки він заповнюється мастилом ми чуємо стукіт. Тривалість шуму залежить від того наскільки забиті канали компенсатору. Вязкість мастила звичайно "лікує" цей шум і проміжок шуму. Але щоб мастило було від цього шуму, мені цікаво послухати. Є два шляхи лікування цієї проблеми. Заміна компенсатора, або можлива промивка цього компенсатора. Якщо навіть ми промиємо канали, то не вилікуємо хворий клапан. Як результат ми можемо тільки вплинути на час заповненяя/стукіт/ компенсатора і все. А тепер розкажіть нам про те, як мастило не витікає з нього. І яким чудом "лікує" компенсатори. Ми говоримо про чисте мастило.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-11-2018 17:21 dakkota.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #29
13-11-2018 10:02 RE: Стучат гидрокомпенсаторы, наверное

dakkota :Точно. Як роблять моторні оливи не знаю. Зато як роблять компенсатори знаю непогано. Причина одна. Не тримає клапан компенсатора і якщо кулачок РВ надавив на цей компенсатор після зупинки двигуна то масло частково видавлює з компенсатора, і після пуску двигуна потрібний час, щоб знову заповнити компенсатор мастилом. Весь цей час поки він заповнюється мастилом ми чуємо стукіт. Тривалість шуму залежить від того наскільки забиті канали компенсатору. Вязкість мастила звичайно "лікує" цей шум і проміжок шуму. Але щоб мастило було від цього шуму, мені цікаво послухати. Є два шляхи лікування цієї проблеми. Заміна компенсатора, або можлива промивка цього компенсатора. Якщо навіть ми промиємо канали, то не вилікуємо хворий клапан. Як результат ми можемо тільки вплинути на час заповненяя/стукіт/ компенсатора і все. А тепер розкажіть нам про те, як мастило не витікає з нього. І яким чудом "лікує" компенсатори. Ми говоримо про чисте мастило.
Але як працює ГК – не дуже. То не клапан як такий, то обмежувач, бо справний ГК повинен здавлюватися великим та вказівним пальцем (інакше він не буде ГК) – теплові зазори різні і весь сенс що ГК до них підлаштовується і повинен втрачати оливу (тому стук ГК на холодну не визнають їхньою несправністю). – ГК за рахунок тиску оливи вибирає тепловий зазор, якщо тиску немає і зазор зменшився – клапанна пружина видушує зайву. Інакше кажучи, ГК – динамічний пристрій.

Якщо ГК забруднений, то йому допоможе лише промивка чи заміна, а якщо ресурс на підході чи неправильна олива (з певними характеристиками), то буде постукувати (ну чи тиск оливи). Мій досвід про те, що на холодну стуку не було (~180к), що оливу зняли з виробництва, а нова по рецептурі стала інша і під час заміни на 10к було помітне зниження шумності роботи двигуна (основна підозра на ГК). Після заливки половини порції ЛМ і невеликого пробігу шум пропав – з залишками ЛМ використав останню каністру оливи і перейшов на синтетику 5W-50 на який двигун рівно стрекотав як зінгер від заміни до заміни оливи.
Шукати всі повідомлення учасника
dakkota Немає
Писатель
***

Повідомлень: 344
Приєднався: Oct 2018
Хмельницька обл. Стар.кон.
Фабия 1.2 AZQ 2004р. седан. Рено Меган 2. 2008гв. седан. Газ 24 1971р.в
Повідомлення: #30
13-11-2018 10:42 RE: Стучат гидрокомпенсаторы, наверное

Все те, що я написав в двох словах, простою мовою, ви розписали більш детально. Не більше.
1. Я писав у постах вище, що стукіт на холодну, не є несправністю. Вирішення питання тільки заміна, промивка або мастило іншої вязкості.. Стукіт на горячу це проблема. Мастило, тиск, або ресурс.
2. У чому різниця мого бачення роботи гк і вашого? Все абсолютно те саме я писав. Але то ж потрібно підкреслити, що я, м'яко кажучи, не дуже знаю. Smile Якщо вам так приємніше сприймати навколишнє, то без проблем.
3. гк повинен стискуватись пальцями коли він знятий з двигуна, тобто не під тиском. Під тиском его пальцями ніхто не зіжме. Smile Чи не так?
4. Те, що гк підлаштовуєтья під зазор зрозуміло напевно і дитині, я не писав, що він не підлаштовується.
5. Не придумали ще в світі мастила яке від "стуку гк" про що пише Лікві. Це як кажуть развод для лохів. Так, є промивки, є мастила з меньшими сантистоксами, яке швидше заповнює гк і стукіт пропадає швидко. І все. Не більше.
Ну і на останок питання. Чому у нового ГК клапанна пружина не витиску зайве мастило?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-11-2018 10:47 dakkota.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Стучат гидрокомпенсатори Smouky 44 5 214 29-09-2022 09:37
Останнє: Smouky
  Как определить стоят ли гидрокомпенсаторы или шайбы ШураАвионик 4 647 21-02-2022 21:28
Останнє: ШураАвионик
  Масло и гидрокомпенсаторы dmsol 29 4 487 13-03-2019 17:32
Останнє: dmsol
  Гидрокомпенсаторы Фабия нью Fabiya_vod 3 1 230 09-02-2017 15:45
Останнє: Fabiya_vod
  Гидрокомпенсаторы Zandercatcher 37 9 960 01-07-2016 11:53
Останнє: Railnolds
  Гидрокомпенсаторы на 1,6 АЕЕ dillidon 11 4 757 26-11-2015 12:35
Останнє: ИгорьЛ
Question Нужен совет.Гидрокомпенсаторы. Miron 9 6 846 06-04-2014 11:56
Останнє: Miron
  нужна помощь , гидрокомпенсаторы aleshka1471 11 6 663 30-11-2013 21:49
Останнє: aleshka1471
  Гидрокомпенсаторы Gallex 15 5 305 27-07-2013 07:55
Останнє: Gallex
  Помогите советом! Гидрокомпенсаторы AGU mr_arty 16 9 433 04-07-2013 16:16
Останнє: Hundra

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2