Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Експлуатація Fabia II (3 циліндра HTP) в зимовий період.
Автор Повідомлення
ВолодимирSmila Немає
Ученик
*

Повідомлень: 4
Приєднався: Jan 2021

Повідомлення: #1
18-01-2021 10:40 Експлуатація Fabia II (3 циліндра HTP) в зимовий період.

Шановні форумчани! Мій перший пост тому якщо я повторюсь не ображайтесь!
Як правильно експлаутувати Автомобіль Fabia II (3 циліндра HTP) в зимовий період? Цікавлять відповіді на наступні запитання?
1)Чи потрібно утепляти моторний відсік на зиму? Картонка, Спеціальні пласмасові заглушки? Ситуація наступна: Під час руху автомобіля при температурі -5 і більше постійно горить датчик СИНІМ КОЛЬОРОМ Температура / уровень охлаждающей
жидкости. Я так розумію з Мануала двигун не нагрівається до робочих температур. Церез це дуже погано працює "печка". Видає єлі тепле повітря. Саму ОЖ міняв перед зимою. Воздушну пробку виганяв. От і постає запитання це просто вирішиться утепленням моторного відсіку, чи це всеж таки неправельна робота мотору.
2) На даному авто стоїть ГБО4 покоління. Авто переходить на газ під час руху тільки якщо авто на 1 або 2 передачі. На ходу починаючи з 3 передачі можна проїхати бозна скільки на газ авто не перейде.
3)Під час сильних морозів -15 авто після прогріву на (холостих оборотах) авто перейшло на газ. Але як тільки рушаєш через 5 хвилин (приблизно) авто переходить знову на бензин. я так розумію для датчик температури на гбо опускається якоїсь критичної норми і гбо вимикається.
Ці три запитання (а точніше проблеми) на мою думку повязані саме з температурою в моторному відсіку. Тому і виникає питання про утемлення його. Чи можете надати якусь інформацію з викладених запитань? Поділитись досвідом експлуатакції даного авто в зимовий період? І якщо для когось цей пост буде "смішним", "тупим" то залиште цю думку при собі. А я очікую на адекватну думку і поради від ВАС ФОРМУМЧАНИ.

http://www.spares.spb.ru/files/skoda/skoda_fabia.pdf
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-01-2021 10:42 ВолодимирSmila.)
Шукати всі повідомлення учасника
Ulisss Немає
сомелье всея Донецк
*****

Повідомлень: 9 775
Приєднався: Apr 2008
Луцьк
Polo 1,2 TDi
Повідомлення: #2
18-01-2021 10:42 RE: Експлуатація Fabia II (3 циліндра HTP) в зимовий період.

Мені здається, що термостат у вас не працює як треба
Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 885
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #3
18-01-2021 11:41 RE: Експлуатація Fabia II (3 циліндра HTP) в зимовий період.

Пока морозы на улице, поставьте картонку...за одно и нам расскажете. Я ставил картонку.... теоретически должно в движении помогать.
Шукати всі повідомлення учасника
Egor25 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 618
Приєднався: Nov 2017
Киев
Octavia A5 2.0 FSI - була
Повідомлення: #4
18-01-2021 11:55 RE: Експлуатація Fabia II (3 циліндра HTP) в зимовий період.

Несколько лет назад покупал пластиковые "картонки" на решетки, верх и низ. Машина и вправду на ходу прогревается быстрее, также нет "говна" под капотом и в радиаторах после зимы.
Шукати всі повідомлення учасника
Ulisss Немає
сомелье всея Донецк
*****

Повідомлень: 9 775
Приєднався: Apr 2008
Луцьк
Polo 1,2 TDi
Повідомлення: #5
18-01-2021 12:51 RE: Експлуатація Fabia II (3 циліндра HTP) в зимовий період.

Правильно работающая система охлаждения в картонках не нуждается
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 485
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #6
18-01-2021 13:10 RE: Експлуатація Fabia II (3 циліндра HTP) в зимовий період.

При больших морозах, действительно температура падала в движении, на моей Фабе еще со стрелочкой приборка была, видно было ...
Ставил пластиковые "картонки" )))
Наверное лучше, но когда купил картонки, больших минусов не было, при минус 5 дискомфорта не наблюдал, газа не было Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
valekss Немає
Валентин
****

Повідомлень: 1 050
Приєднався: Nov 2012
Київ, Буча
Skoda Fabia Combi 1.2 HTP (CGPA) 2012р
Повідомлення: #7
18-01-2021 14:14 RE: Експлуатація Fabia II (3 циліндра HTP) в зимовий період.

Здається, що у вас якість несправності в авто, приєднуюсь до коментаря Ulisss

Да, він гріється погано, але не до такої степені як вас.
Раніше я користувався "Автоодеяло автотепло" після встановлення ГБО я перестав його туди класти, з точки зору безпеки. А так ніяких картонок ніколи не ставив.
Ось наприклад сьогодні:
В передмісті (Буча) зранку було -20 (в мене так показувало).
Запустилось добре, ввімкнув першу швидкість вентилятора та рециркуляцію повітря, 5 хв постояв на місці, почав їхати і десь через хвилин 10 з дефлекторів вже дуло тепле повітря(рециркуляція ще ввімкнена). І якраз погас синій індикатор рідини. приблизно 15 хв роботи двигуна.
На газ перейшло десь (коли я під'їхав до Києва), десь через 25 хв роботи двигуна, але при цьому вже дуло тепле повітря добре на другій швидкості(рециркуляцію вимкнув).

Так зазвичай при 0-(-2) я десь хвилини 2-3 стою на холостих(це після ночі), і починаю плавно та без високих обертів їхати, поки не погасне синій індикатор рідини, через 7-10 хв роботи двигуна, авто переходить на ГАЗ, з дефлекторі дує тепле повітря.
І да, дивився через ЕЛМ то температура ОЖ була десь 78 градусів поки їхав перші хвилин 30, потім вже їхав в місті не цікаво було, бо в авто вже було тепло.
Якось такКурить

Hello! Бортовик Skoda
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-01-2021 14:16 valekss.)
Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 885
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #8
18-01-2021 14:37 RE: Експлуатація Fabia II (3 циліндра HTP) в зимовий період.

(18-01-2021 12:51)Ulisss :  Правильно работающая система охлаждения в картонках не нуждается
Правильно работающая система не избавляет от набегающего потока (холодного потока) воздуха на моторный блок.
Шукати всі повідомлення учасника
Ulisss Немає
сомелье всея Донецк
*****

Повідомлень: 9 775
Приєднався: Apr 2008
Луцьк
Polo 1,2 TDi
Повідомлення: #9
18-01-2021 15:11 RE: Експлуатація Fabia II (3 циліндра HTP) в зимовий період.

Ну тогда расскажите у кого на новом автомобиле есть такие проблемы? Или на новый авто холодный поток не набегает?Smile
Картонка - это борьба не с причиной недогрева мотора, а с последствием. Как временная мера, не замерзнуть в дороге, пойдет. Но никак не метод лечения проблемы
Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 885
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #10
18-01-2021 15:29 RE: Експлуатація Fabia II (3 циліндра HTP) в зимовий період.

а у нас -20 не так часто...в такие морозы многие в принципе не ездят
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Відсікання циліндра - потрібна допомога! momontd 26 5 662 01-07-2014 14:38
Останнє: yura09
  Зимовий захист решітки радіатора шкода Октавія sasha-v 62 23 891 10-12-2013 12:52
Останнє: Danissimo
  !!!!!! Підскажіть, будь-ласка. Skoda Octavia Tour 1.9 TDI експлуатація HAN 7 3 409 25-07-2013 14:56
Останнє: Владислав
  Неоригінальний ремінь ГРМ. Період заміни ? KingDiamond 17 4 871 21-07-2009 19:06
Останнє: DreamS

Швидкий перехід:


Переглядають: