Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Страхова компанія - ЛАЖА
Автор Повідомлення
Gt-1 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 268
Приєднався: Jul 2008

Skoda Octavia A5 1.6 Elegance vs Chevrolet Aveo ІІІ
Повідомлення: #1
01-03-2009 00:18 Страхова компанія - ЛАЖА

Доброго вечора Панове ШКОДЕРИ. Давненько мене тут небуло, навіть заскучив за форумом. Hello! Вирішив поділитися своєю проблемою. 24 січня 2009 року на ринку "Торпедо" зачіпив мене один барига на таксі своїм Шевролетом і поїхав. Добре що були люди і бачили це все, навіть залишили записку як це все відбувалося. Викликав ментів, позвонив страховому комісару. Одним словом зробив все як має бути. В страховиків написав заяву, як це все було. Поїхав на Галант виписали мені рахунок, який потім завіз страховій. Мені сказали що як Київ дасть гроші мені позвонять. 26 лютого приходжу в офіс (перед тим був коло 16.30 так в них було закрито) написав скаргу і взяв копії моєї справи. Я так зрозумів що ЗАТ ВГ "Страхові традиції" як такої в нас у Львівській області вже небуде. І ближчим часом вона як така накриється мідним тазиком. Так от до чого я веду що порадите мені з ними робити. Все ж таки у Вас більше досвіду ніж у мене Дятел . Отож ПРОШУ ВАШОЇ ДОПОМОГИ!!!!![/b] Честь!

[Зображення: ab71254.gif]
интересное [Зображення: nomua_BC_9932_BO.png]
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #2
01-03-2009 00:43  

У страховому договорі повинно бути вказаний термін за який тобі відшкодують проблему і цей термін починається з того дня коли ти їм надав повний пакет документів.
Те що їхньої кантори тут небуде неозначає шо гроші неперерахують,але цей фактор насторожує.
А скаргу кому і накого?
Шукати всі повідомлення учасника
migal Немає
Классик
****

Повідомлень: 849
Приєднався: Sep 2008
Lviv
Octavia Tour 1.6i
Повідомлення: #3
01-03-2009 20:47  

Я теж застрахований в тих ".. традиціях" Sad В мене справа тягнеться ще з листопада, при чому Київ вже давно затвердив! І, як мені сказали в офісі тих традицій, що моя справа перебуває на перевірці в їхній СБ!
Якщо тобі повезло, і ти у них взяв копіїї своєї справи, - сміло подавай в суд, адже в наших договорах (думаю в тебе теж саме) стоїть термін відшкодування від подачі останнього доументу: 10 робочих днів!
Мені ж не вадлось отримати в них копію справи, дали лише копії рахунків!
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #4
01-03-2009 23:01  

migal :І, як мені сказали в офісі тих традицій, що моя справа перебуває на перевірці в їхній СБ!
Рік тому мені Провіта таке розказувала. Нічого... Два дні дзвінків в Київ у їхню СБ і гроші прийшли.
Стандартна відмазка.
Якщо мова іде про те, що СТ накриються мідним тазом - обом, наполегливо рекомендую зі всіх сил терміново вибивати гроші, якщо встигнете хоч щось хапнути!

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Gt-1 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 268
Приєднався: Jul 2008

Skoda Octavia A5 1.6 Elegance vs Chevrolet Aveo ІІІ
Повідомлення: #5
16-03-2009 19:48  

Шановний Остап Віталійович!



На Ваш запит щодо стану розгляду працівниками ЗАТ ФГ «Страхові традиції» страхової справи № .... повідомляємо наступне:



Працівники ЗАТ ФГ «Страхові традиції» розглядають страхову справу № ... відкриту на підставі Вашої заяви про настання події з застрахованим автомобілем, що має ознаки страхової. У відповідності з п.п 8.2.1, 8.2.3 та 8.2.13 «Загальних умов страхування», які є невід’ємною частиною Договору добровільного страхування автотранспортного засобу Skoda Octavia д/н ВС 9932 ВО та ч.4 ст.25 Закону України «Про страхування», працівники ЗАТ ФГ «Страхові традиції» мають право здійснювати весь комплекс заходів необхідних для всебічного та повного з’ясування обставин страхової справи. На даний момент, страхова справа № ... перебуває на розгляді у співробітників ЗАТ ФГ «Страхові традиції», якими проводиться аналіз наданих Вами документів та інформації, робляться відповідні запити до компетентних органів.

Про результати розгляду справи Вас буде негайно повідомлено за телефоном та надіслано офіційне письмове рішення Компанії по даній страховій справі.



Згідно з умовами Договору добровільного страхування автотранспортного засобу, просимо своєчасно сповіщати ЗАТ ФГ «Страхові традиції» про зміну Вашого місця знаходження або засобів комунікації.



З повагою

Керівництво ЗАТ ФГ «Страхові традиції»

Сьогодня прийшла така відповідь. То я так зрозумів що я маю чекати аж до 24 квітня щоб мені сказали що я маю робити чи як. Чим можете мені порадати. Телефони невідповідають (стоять на режимі переадресації) звязок тільки через інтернет. У Львові філії закриті. Я просто в шоці.

[Зображення: ab71254.gif]
интересное [Зображення: nomua_BC_9932_BO.png]
Шукати всі повідомлення учасника
Gt-1 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 268
Приєднався: Jul 2008

Skoda Octavia A5 1.6 Elegance vs Chevrolet Aveo ІІІ
Повідомлення: #6
19-03-2009 21:24  

Досить цікаво проглянули 208 а відписали не 208. Невже люди Вам немає що відписати. Я недумаю, що ви такі пасивні.

І ще один прикол. Сьогодні аозвонили з Традиції і привітали з деньчиком. А коли запитався як там справа із моєю справою то дівчинка яка вітала впала в штопор, а коли оклимала то як автовідповідач: Так от і так от пишіть в нет, на наш сайт, і Вам дадуть повну і вичерпну інформацію.

[Зображення: ab71254.gif]
интересное [Зображення: nomua_BC_9932_BO.png]
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #7
20-03-2009 08:29  

Gt-1 :Досить цікаво проглянули 208 а відписали не 208. Невже люди Вам немає що відписати. Я недумаю, що ви такі пасивні.

І ще один прикол. Сьогодні аозвонили з Традиції і привітали з деньчиком. А коли запитався як там справа із моєю справою то дівчинка яка вітала впала в штопор, а коли оклимала то як автовідповідач: Так от і так от пишіть в нет, на наш сайт, і Вам дадуть повну і вичерпну інформацію.

Звісно нам є що сказати!

З ДНЕМ НАРОДЖННЯ!!!

Happy Birthday Happy Birthday Happy Birthday

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #8
20-03-2009 09:17  

StE@LtH :Звісно нам є що сказати!
З ДНЕМ НАРОДЖННЯ!!!
Упал и качаюсь

Gt-1 :Невже люди Вам немає що відписати

Читай внимательно договор со страховой. Там должен быть указан термин, за который страховая компания собирает материалы. Если страховщик задерживает выплату, то вариант решения проблемы вижу только один - решать вопрос в судовом порядке.

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #9
20-03-2009 13:00  

Ми вже обговорювали ці терміни,тут немає чого далі тянути потрібно хочаб зайти до них на пару хвилин з адвокатом Курить нехай він їх розпитає і позаганяє,вони відразу поіншому заговорять.
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #10
22-03-2009 13:26  

Будуть новини повідом!!!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Страхова ''ТАС'' Потрібно пораду... Rom4ukL 22 4 397 23-03-2014 00:50
Останнє: pete
  Страхова компаниія «Гарантія» - гарантія шахрайства Vostavsij_iz_pepla 6 2 358 04-01-2010 04:09
Останнє: Vinex

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1