Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Київському трамваю бути?
Голосування завершено.
да 73.53% 25 73.53%
ні 26.47% 9 26.47%
Всього 34 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Відкритий лист Владиславу Лимончику на захист Київського трамваю!
Автор Повідомлення
Dimoner Немає
Бугагагашки=)
*****

Повідомлень: 2 135
Приєднався: Dec 2005
столица
Чемодан Аутландер ХL & BMW3 E90 & KIA Koup
Повідомлення: #51
11-08-2010 22:48 RE: Відкритий лист Владиславу Лимончику на захист Київського трамваю!

(11-08-2010 20:15)Владислав :  
(11-08-2010 20:14)Dimoner :  ВЫ ВИДЕЛИ ПРОБКИ в Европе????
Невидел .... чесно невидел. Курить

Я видел и не только в Европе..все как у нас)

А вообще не знаю чего тему закрыть...обсуждение реальное....привязали правда неправильно к Лимончику...Тема трамваев острая.....почему Лимончик так нервно реагирует, хотя он прав высказал свое мнение но и грубость в тексте тоже каждый может показать!

GOT THE LIFE


XL-евод BЭMЭWЭ-вод koup-евод
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #52
11-08-2010 22:51 RE: Відкритий лист Владиславу Лимончику на захист Київського трамваю!

(11-08-2010 22:23)Сергей_м :  
(11-08-2010 19:47)Чебышев :  Київські трамваї:
Продайте машину и садитесь на коняку, реально! Hello!

Зы. Оселедец на башне не забудте.

Смотреть в будущее надо, а не топтаться на месте со своими патриотическими взглядами. ИМХО

Патріотизм - це рушійна сила прогресу. Завжди був і буде. Заради Вітчизни встановлюють рекорди. За Вітчизну кров'ю землю орошують. Про Вітчизну пісні співають та вірші складають. Шкода що Ви цього не розумієте.

А майбутнього не буває без минулого.
Якщо ж по темі, то якби Ви знайщли час прочитати, то побачили, що я висловлювався за модернізацію трамваїві всього громадського транспорту, а зовсім не за кінську тягу.
(11-08-2010 22:48)Dimoner :  почему Лимончик так нервно реагирует, хотя он прав высказал свое мнение но и грубость в тексте тоже каждый может показать!

Чому так реагує? Бо аргументів немає. А в таких випадках для певного складу людей така реакція типова.


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-08-2010 22:57 Чебишов.)
Шукати всі повідомлення учасника
Сергей_м Немає
ПРЕВЭД!
*****

Повідомлень: 2 017
Приєднався: Nov 2007
Україна
разные....
Повідомлення: #53
11-08-2010 23:00 RE: Відкритий лист Владиславу Лимончику на захист Київського трамваю!

(11-08-2010 22:51)Чебышев :  
(11-08-2010 22:23)Сергей_м :  
(11-08-2010 19:47)Чебышев :  Київські трамваї:
Продайте машину и садитесь на коняку, реально! Hello!

Зы. Оселедец на башне не забудте.

Смотреть в будущее надо, а не топтаться на месте со своими патриотическими взглядами. ИМХО

Патріотизм - це рушійна сила прогресу. Завжди був і буде. Заради Вітчизни встановлюють рекорди. За Вітчизну кров'ю землю орошують. Про Вітчизну пісні співають та вірші складають. Шкода що Ви цього не розумієте.

А майбутнього не буває без минулого.
Якщо ж по темі, то якби Ви знайщли час прочитати, то побачили, що я висловлювався за модернізацію трамваїві всього громадського транспорту, а зовсім не за кінську тягу.

Если по сути, то трамваю, даже модернизированному, не место в современном мегаполисе (разьве что варианты как у японии, легкое метро на магнитной подушке, и в воздухе!!!!!! Ключевое слово!!!!) так, что бы совсем не мешать наземномк транспорту. К ОГРОМНОМУ сожалению, не с нашим правительством - это реализовать, поэтому, как бы мы не защищали трали-вали, но пробок, неудобств, помех и т.д. он будет создавать просто огромное колличество. (это разьве моя фантазия??? Этого не видно????) а про патриотизм, я имел совсем другое ввиду Hello! просто может чуть не так выразился.......

Я искренне надеюсь, что трамваю - как наземному виду транспорта - не быть! (наземному)
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-08-2010 23:04 Сергей_м.)
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #54
11-08-2010 23:14 RE: Відкритий лист Владиславу Лимончику на захист Київського трамваю!

(11-08-2010 23:00)Сергей_м :  Если по сути, то трамваю, даже модернизированному, не место в современном мегаполисе (разьве что варианты как у японии, легкое метро на магнитной подушке, и в воздухе!!!!!! Ключевое слово!!!!) так, что бы совсем не мешать наземномк транспорту. К ОГРОМНОМУ сожалению, не с нашим правительством - это реализовать, поэтому, как бы мы не защищали трали-вали, но пробок, неудобств, помех и т.д. он будет создавать просто огромное колличество. (это разьве моя фантазия??? Этого не видно????) а про патриотизм, я имел совсем другое ввиду Hello! просто может чуть не так выразился.......

Я искренне надеюсь, что трамваю - как наземному виду транспорта - не быть! (наземному)

Ви все ж такі більш вдало висловлюйтесь, будь ласка. Бо деякі Ваші висловлювання на образи схожі.
Щодо трамваю. Чому Він працює в інших середньовічних містах Європи? Чому, з часом, він не зможе запрацювати разом з автобусом, тролейбусом у нас? Якщо я буду впевнений, що на трамваї я з комфортом, знайшовши собі місце, вчасно без затримок доїду до місця призначення, я, і думаю інші громадяни, або зовсім залишу автомобіль, або залишу його на перехоплюючій парковці! Це зменшить транзит через місто. А якщо ще Велику кільцеву побудують, заберуть маршрутки і рух через центр обмежать....
Інакше з часом, при зростанні автомобілів нам таки заважатимуть і пішоходи. Ми вже їм заважаємо, паркуючись на тротуарах.

Інший вихід - будувати великі проспекти через все місто. При цьому руйнувати будинки та інші історичні споруди. Мені б цього не хотілось


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника
Мавпун Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 389
Приєднався: Jun 2008

Tour 1.9 TDI AGR 66/90,
Повідомлення: #55
11-08-2010 23:15 RE: Відкритий лист Владиславу Лимончику на захист Київського трамваю!

(11-08-2010 22:30)Владислав :  Я за.! Курить

(11-08-2010 23:00)Сергей_м :  Я искренне надеюсь, что трамваю - как наземному виду транспорта - не быть! (наземному)

+1.
я тоже, против пешеходов...
пусть они, передвигаются в ..................... трамваях....Курить
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #56
11-08-2010 23:19 RE: Відкритий лист Владиславу Лимончику на захист Київського трамваю!

Ось дуже цікава стаття на дану тематику.
Блинкин - Душевное движение


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника
Сергей_м Немає
ПРЕВЭД!
*****

Повідомлень: 2 017
Приєднався: Nov 2007
Україна
разные....
Повідомлення: #57
11-08-2010 23:21 RE: Відкритий лист Владиславу Лимончику на захист Київського трамваю!

Ни кого обижать - цели не имею Hello! сорри Wave
Перефразирую себя - с нашей площадью и "продвинутой" инфраструктурой - трамваи, к сожалению, не позволительная роскошь!!!
Лично против Вас и трамваев - ничего не имею Hello!


"В Киеве миллион зарегистрированных автомобилей" Пятница, 26 Сентября, 2008 13:13. Отакэ!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-08-2010 23:22 Сергей_м.)
Шукати всі повідомлення учасника
АйДжиН Немає
*ЕСЕНКА*
****

Повідомлень: 1 009
Приєднався: Mar 2009
Киев :)
Chevrolet
Повідомлення: #58
11-08-2010 23:22 RE: Відкритий лист Владиславу Лимончику на захист Київського трамваю!

(11-08-2010 22:45)Kail :  [Зображення: popcorm1.gif]

я тут рядом затусуюсь...если ты не против))

[Зображення: 1446450.jpg]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
barabaka Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 215
Приєднався: Dec 2008
100лица
Scion tC
Повідомлення: #59
11-08-2010 23:23 RE: Відкритий лист Владиславу Лимончику на захист Київського трамваю!

Все это хорошо, все понятно. Одни хотят убрать, другие оставить но модернизировать...

Я вот только не пойму - кому и где именно мешают эти трамваи??? Сколько не езжу - не мешают они мне и все. Ну ездят себе да и ездят. Каждый вечер на перекрестке перед Черниговской (если ехать со стороны Дарынка) трамвай мне дорогу переезжает. Так он если станет, то перекроет 30% перекрестка. Зато народ который на Бровары и Троещину едет - перекрывает весь перекресток и всем пофиг.
Ломаются они часто? Может пару лет не видел поломанного трамвая. Или редко ломаются, или быстро убирают. Зато, например, обязательно какой-то дятел ломается на Жулянском мосту. У меня вообще такое впечатление что они там по записи ломаются - очередь на "постоять на мосту" за пол года вперед. Так с ними че делать? Отобрать машину и расстрел на месте?

[Зображення: 458555.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Сергей_м Немає
ПРЕВЭД!
*****

Повідомлень: 2 017
Приєднався: Nov 2007
Україна
разные....
Повідомлення: #60
11-08-2010 23:26 RE: Відкритий лист Владиславу Лимончику на захист Київського трамваю!

(11-08-2010 23:23)caonima :  Так с ними че делать? Отобрать машину и расстрел на месте?

Паддерживаю! Wave

Цитата:Я вот только не пойму - кому и где именно мешают эти трамваи???
это не в часности, а в целом, по городу!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-08-2010 23:28 Сергей_м.)
Шукати всі повідомлення учасника


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Лист консулу США Rostiq 5 2 397 25-04-2012 13:39
Останнє: Grekoff
  Колишній ветеринар Київського зоопарку: "Це пекло триває вже три роки!" vetalkiev 4 1 795 01-11-2011 11:13
Останнє: Шкодчук
  Ответ Владиславу! Professor 8 3 896 10-08-2011 11:42
Останнє: smile
  лист бумаги) грифель карандаша) кофе без сахара) навести справки potenziale 17 6 250 08-11-2010 13:29
Останнє: Dimoner
  Срочно!!! Выбираем аватар Владиславу. Читать и принимать участие всем!!! Tina 111 28 541 13-03-2010 10:32
Останнє: =Nazar=

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 11