|
Хюндай-ацент или октавия тур
|
|
| Автор | Повідомлення |
GuN
Компьютыршик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 256 Приєднався: Aug 2007 OCTAVIA TOUR - MPS 2010 2.5 TD |
|
||
|
Antoni
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 287 Приєднався: Mar 2008 Sevastopol UA Skoda Fabia New Combi 1,4 8Т8Т с рейлингами |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Рено/Дачия Логан - Хюндай Ацент 1.5 Дизель | Firestarter | 27 | 12 257 |
13-11-2013 14:10 Останнє: Saabix |
|
| Вопрос к ГУРУ автомобилистам? А5 1.6 и Хюндай Таксон 2.0 4x4 | GUTSUL | 9 | 3 618 |
11-07-2007 15:26 Останнє: Olegator |
|
Переглядають: Гості: 1






![[Зображення: antoni.gif]](http://www.forum-lines.ru/rez/antoni.gif)