Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
ГБО - Общая Тема
Автор Повідомлення
Rom4ik Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 111
Приєднався: Dec 2013
Киев-Барышевка
Skoda Superb 1 WV T4
Повідомлення: #3571
18-08-2014 14:36 RE: ГБО - Общая Тема

(18-08-2014 14:02)mirisa :  А если жарко, то как заводиться- так чтобы она сама на газу не заводилась?

Если есть знание в настройке гбо, то указать переход на газ не по температуре редуктора, а по достижению определенных оборотов.
Лично у меня настроено на переход по температуре редуктора. Меня не смущает,что авто заводится на газу.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
mirisa Немає
Banned

Повідомлень: 98
Приєднався: Sep 2010
Киев
Skoda Octavia A5
Skype IDcowboytexas1
Повідомлення: #3572
18-08-2014 14:57 RE: ГБО - Общая Тема

Ну мне на СТО тоже так сказали, но тут народ забакланил...
Я не знаю как завести в жару на бензине... Втыкаю ключ в замок, и что- нажать кнопочку?
На СТО сказали, что это кажется что она на газу заводится, на самом деле она несколько секунд работает на бензе...Ну то такое- завтра узнаю, еду на нулевое ТО- попарю им мозги.

Кому интересно- в этот раз средний расход получился 11,7л- от того, что ездил с кондиционером. Запищало на 340 км. Заливал 40л.

Цена на газ растет..жесть!
Сфоткал установленные агрегаты- вечером выложу.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Jaguarko Немає
Писатель
***

Повідомлень: 509
Приєднався: Sep 2012
Славетне місто Львів
Skoda Octavia tour 1.8T
Skype IDjagyaruch
Повідомлення: #3573
18-08-2014 15:17 RE: ГБО - Общая Тема

як мені говорив про заведення і перехід на газ мій газовщик - все залежить від газового компа і від тих налаштувань які є в ньому.
У мене комп Зеніт. Можна налаштувати перехід на газ по досягненню певних обертів, можна по досягненню певної температури охолоджуючої рідини. Але тим не менш авто завжди заводиться на бензині. Деякий час (до 5-10-ти секунд) після заведення проходить - і газовий комп бачить що можна переходити на газ (мигають частіше лампочки на газовій кнопці). Тоді навіть чую як в багажнику в газовому балоні відкривається клапан. І навіть після цього не факт, що авто відразу почало працювати на газу - в мене в компі є такий пункт як "кількість вприскувань змішаного палива в одну форсунку". Максимальне значення "10". Як мені пояснили - цим пунктом вибирають плавність переходу на газ (щоб не було коливань обертів і т.д.). Тобто з моменту відкриття клапану в газовому балоні (коли газ реально почав подаватися на редуктор) в кожен циліндр може до десяти разів (вприскувань) подаватися змішана суміш. А вже після цього - чистий газ.
Якщо ж є потреба завести авто відразу на газу (примусово) - то після включення запалювання затискаю газову кнопку і вже після того вмикаю стартер. Hello!

[Зображення: ab248728.gif]

amat victoria curam
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
andrey7 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 693
Приєднався: Dec 2012
Харьков
Tiguan NF 8AG
Повідомлення: #3574
18-08-2014 17:29 RE: ГБО - Общая Тема

(18-08-2014 15:17)Jaguarko :  як мені говорив про заведення і перехід на газ мій газовщик - все залежить від газового компа і від тих налаштувань які є в ньому.
У мене комп Зеніт. Можна налаштувати перехід на газ по досягненню певних обертів, можна по досягненню певної температури охолоджуючої рідини. Але тим не менш авто завжди заводиться на бензині. Деякий час (до 5-10-ти секунд) після заведення проходить - і газовий комп бачить що можна переходити на газ (мигають частіше лампочки на газовій кнопці). Тоді навіть чую як в багажнику в газовому балоні відкривається клапан. І навіть після цього не факт, що авто відразу почало працювати на газу - в мене в компі є такий пункт як "кількість вприскувань змішаного палива в одну форсунку". Максимальне значення "10". Як мені пояснили - цим пунктом вибирають плавність переходу на газ (щоб не було коливань обертів і т.д.). Тобто з моменту відкриття клапану в газовому балоні (коли газ реально почав подаватися на редуктор) в кожен циліндр може до десяти разів (вприскувань) подаватися змішана суміш. А вже після цього - чистий газ.
Якщо ж є потреба завести авто відразу на газу (примусово) - то після включення запалювання затискаю газову кнопку і вже після того вмикаю стартер. Hello!

клапан включения газа находится непосредственно на редукторе
у меня ВСЕГДА заводится на бензине и после прогрева до 40градусов переключается на газ, если заводить в жару прогретую, все равно заводится на бензине и через несколько секунд переключается на газ.
на балоне находятся собственно вентили входа и выхода газа Smile
заводить сразу на газу даже в мануале написано можно в критических ситуациях, что подтверждают многие газовщики.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Jaguarko Немає
Писатель
***

Повідомлень: 509
Приєднався: Sep 2012
Славетне місто Львів
Skoda Octavia tour 1.8T
Skype IDjagyaruch
Повідомлення: #3575
18-08-2014 17:49 RE: ГБО - Общая Тема

Можливо у Вас є лише один клапан - в мене ж їх два - один на балоні, інший біля редуктора. Спеціально щойно уточнив це питання.

[Зображення: ab248728.gif]

amat victoria curam
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
andrey7 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 693
Приєднався: Dec 2012
Харьков
Tiguan NF 8AG
Повідомлення: #3576
18-08-2014 18:01 RE: ГБО - Общая Тема

да, бывает и такое Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Rom4ik Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 111
Приєднався: Dec 2013
Киев-Барышевка
Skoda Superb 1 WV T4
Повідомлення: #3577
18-08-2014 19:35 RE: ГБО - Общая Тема

(18-08-2014 17:29)andrey7 :  
(18-08-2014 15:17)Jaguarko :  як мені говорив про заведення і перехід на газ мій газовщик - все залежить від газового компа і від тих налаштувань які є в ньому.
У мене комп Зеніт. Можна налаштувати перехід на газ по досягненню певних обертів, можна по досягненню певної температури охолоджуючої рідини. Але тим не менш авто завжди заводиться на бензині. Деякий час (до 5-10-ти секунд) після заведення проходить - і газовий комп бачить що можна переходити на газ (мигають частіше лампочки на газовій кнопці). Тоді навіть чую як в багажнику в газовому балоні відкривається клапан. І навіть після цього не факт, що авто відразу почало працювати на газу - в мене в компі є такий пункт як "кількість вприскувань змішаного палива в одну форсунку". Максимальне значення "10". Як мені пояснили - цим пунктом вибирають плавність переходу на газ (щоб не було коливань обертів і т.д.). Тобто з моменту відкриття клапану в газовому балоні (коли газ реально почав подаватися на редуктор) в кожен циліндр може до десяти разів (вприскувань) подаватися змішана суміш. А вже після цього - чистий газ.
Якщо ж є потреба завести авто відразу на газу (примусово) - то після включення запалювання затискаю газову кнопку і вже після того вмикаю стартер. Hello!

клапан включения газа находится непосредственно на редукторе
у меня ВСЕГДА заводится на бензине и после прогрева до 40градусов переключается на газ, если заводить в жару прогретую, все равно заводится на бензине и через несколько секунд переключается на газ.
на балоне находятся собственно вентили входа и выхода газа Smile
заводить сразу на газу даже в мануале написано можно в критических ситуациях, что подтверждают многие газовщики.

Клапана находятся не только на редукторе!!! В балоне есть мультиклапан на нем есть вентиль и электроклапан
Если тип разные классы мультов и соответственно наличие электроклапана и количество вентелей
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
mirisa Немає
Banned

Повідомлень: 98
Приєднався: Sep 2010
Киев
Skoda Octavia A5
Skype IDcowboytexas1
Повідомлення: #3578
19-08-2014 07:56 RE: ГБО - Общая Тема

Если машину держишь в гараже, и есть мультиклапан, то перед заездом в гараж переходишь на бензин, мультиклапан закрывает газ, и едешь на бензе, чтобы не воняло, в случае чего в гараже...

Мне сказали, что мультиклапан есть, но проводов к нему я не видел.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
daemon-s Немає
Классик
****

Повідомлень: 955
Приєднався: Nov 2013
м.Кам'янське (Днепродым)
Octavia Tour 1.6 AKL 2006 + ГБО
Повідомлення: #3579
19-08-2014 08:39 RE: ГБО - Общая Тема

(19-08-2014 07:56)mirisa :  Мне сказали, что мультиклапан есть, но проводов к нему я не видел.

А как вы представляете себе установку без мультиклапана?
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Rom4ik Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 111
Приєднався: Dec 2013
Киев-Барышевка
Skoda Superb 1 WV T4
Повідомлення: #3580
19-08-2014 09:44 RE: ГБО - Общая Тема

(19-08-2014 07:56)mirisa :  Если машину держишь в гараже, и есть мультиклапан, то перед заездом в гараж переходишь на бензин, мультиклапан закрывает газ, и едешь на бензе, чтобы не воняло, в случае чего в гараже...

Мне сказали, что мультиклапан есть, но проводов к нему я не видел.

Мультиклапан в зависимости от типа может иметь электроклапан или нет.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  ГБО на TSI - Общая Тема ZAP 1 635 394 034 24-08-2021 19:54
Останнє: Украинец
  Комплект для замены ГРМ (общая тема) yurayura 34 6 418 13-05-2021 08:00
Останнє: zender67
  VAG-COM HEX-CAN общая информация Жабрик 113 59 207 03-06-2015 13:49
Останнє: abcd95

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 90