Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
ГБО - Общая Тема
Автор Повідомлення
Karbon Немає
ЕЗДОК
*****

Повідомлень: 2 910
Приєднався: Oct 2010
Ukraine, Kyiv
Skoda Octavia 1.6i (была)
Повідомлення: #1581
13-11-2012 17:10 RE: ГБО - Общая Тема

(13-11-2012 16:28)Vladko_lv :  +1 сообщение защиталось!

Упал и качаюсь Упал и качаюсь Упал и качаюсь

З.Ы: Ну что там с установкой? Какой расход по городу?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Ktulxy Немає
Ученик
*

Повідомлень: 20
Приєднався: Sep 2012
Kiev
Fabia New Combi
Повідомлення: #1582
13-11-2012 22:50 RE: ГБО - Общая Тема

Парни что скажете.
Есть Фабка 2009г.
1.4 поставил ГБО.
Средний расход по городу выходит около 9л. При условии что свыше 3х не кручу.
По трассе при 120 - 8л. Замерял по баку.
Что примечательно комп показывает ровно на 1.5л меньше.
Это нормальный расход? Не стоит заморачиваеться?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Andzhey Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 159
Приєднався: Jun 2010

Повідомлення: #1583
14-11-2012 14:48 RE: ГБО - Общая Тема

Витрати газу, якщо орієнтуватись на комп"ютер на 20-25% більші ніж бензину, оскільки для одиниці енергії, яка отримується від бензину потрібно 1,2-1,25 газу. Крім того на витрату газу впливає його якість та налаштування колонки на заправціПовбывав бы. Також впливає налаштування самого ГБО (збагачена чи збіднена суміш подається), наявність варіатора і не в останню чергу стиль водіння. У мене фабія комбі нью 2008р. 1,4, більше 100 км/год стараюсь не їздити так як є внутрішні побоювання за випускні клапани (газ згорає довше), хоча знайомі проїхали вже не одну сотню тисяч без жодних обмежень і ремонтів. Середня витрата на поза містом 6,0 л. без кондиціонера, з ним до 7,0.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
hindus Немає
Banned

Повідомлень: 175
Приєднався: Nov 2012

Повідомлення: #1584
14-11-2012 16:11 RE: ГБО - Общая Тема

1.8Т Super. газу 1 месяц. Прокатался в Одессу, прикол, еду 120, газ заканчивается на 311км (балон 43л, 36-37л газа),даю 150-160, датчик пищит на 347 - ом километре, какая то странная закономерность. По поводу клапанов, кто вам наивным, вбивает в голову, что газ - ЗЛО. Единственное, что газ делает с клапаном, это сушит рабочую кромку клапана. При езде на бензе, образуется своего рода шлако-маслянная амортизационная пленка. Так вот, если у головы все в порядке с гидрокомпенсаторами (льется нормальная ситетика) то и клапана не горят. Этот стереотип относится к регулируемым клапанам, типа жигули "копейка", для газа необходим другой зазор клапанов. А если и прогорит один клапан через тыщ так 80, так сэкономленых денег на газу хватит тебе на покупку нового мотора.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Andzhey Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 159
Приєднався: Jun 2010

Повідомлення: #1585
14-11-2012 22:28 RE: ГБО - Общая Тема

Шановний hindus, якщо людина ставить ГБО то вона мабуть не вважає, що газ - ЗЛО і тим більше не є наївною, оскільки цьому передує вивчення питання по суті. Тому викладаю декілька основних моментів, які бажано знати. Насамперед, октанове число пропан-бутанової суміші становить понад 102 од. Газ горить повільніше ніж бензин. Температура в камері згорання при використанні газу на 50-70 градусів вища ніж при використанні бензину, водночас при збідненій суміші цей приріст може становити 200 градусів. Крім того, температура підвищується (суттєво) при збільшенні обертів розподільчого валу. Я думаю не варто пояснювати, як себе будуть почувати випускні клапана у цій ситуації. Тому при встановленні ГБО його програмують, щоб після досягнення 4,0 тис. обертів/хв двигун переходив на бензин. І на закінчення буду вдячний за інформацію де можна придбати новий двигун на Шкоду, за кошти заощаджені за 80 тис. пробігу при середній витраті газу 6-7 літрів.
Будьте чемним і громада вас зрозуміє.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
garikUA Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 119
Приєднався: Dec 2011
Донецкая обл.
октавия тур 1.6 AKL
Повідомлення: #1586
15-11-2012 01:21 RE: ГБО - Общая Тема

(14-11-2012 22:28)Andzhey :  Шановний hindus, якщо людина ставить ГБО то вона мабуть не вважає, що газ - ЗЛО і тим більше не є наївною, оскільки цьому передує вивчення питання по суті. Тому викладаю декілька основних моментів, які бажано знати. Насамперед, октанове число пропан-бутанової суміші становить понад 102 од. Газ горить повільніше ніж бензин. Температура в камері згорання при використанні газу на 50-70 градусів вища ніж при використанні бензину, водночас при збідненій суміші цей приріст може становити 200 градусів. Крім того, температура підвищується (суттєво) при збільшенні обертів розподільчого валу. Я думаю не варто пояснювати, як себе будуть почувати випускні клапана у цій ситуації. Тому при встановленні ГБО його програмують, щоб після досягнення 4,0 тис. обертів/хв двигун переходив на бензин. І на закінчення буду вдячний за інформацію де можна придбати новий двигун на Шкоду, за кошти заощаджені за 80 тис. пробігу при середній витраті газу 6-7 літрів.
Будьте чемним і громада вас зрозуміє.
ну, во первых, прогоревший клапан не требует замены двигателя целиком.
а во вторых - вы лично видели клапана прогоревшие от газа(правильно настроенного)? а то байки из интернета повторять всякий может.

Октавия тур 1,6 АКЛ
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Andzhey Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 159
Приєднався: Jun 2010

Повідомлення: #1587
15-11-2012 09:15 RE: ГБО - Общая Тема

Шановний garikUA, я тут не байки з і-нету викладаю і якщо у вас відсутні знання з такого предмету як матеріалознавство раджу їх отримати, оскільки при збільшенні температури до певної межі змінюється структура металу, тому автовиробники для автомобілів, які використовують газ установлюють деталі газорозподільчого механізму з дещо іншими характеристиками, враховуючи вищенаведені положення.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
hindus Немає
Banned

Повідомлень: 175
Приєднався: Nov 2012

Повідомлення: #1588
15-11-2012 09:43 RE: ГБО - Общая Тема

Теорией в жизни стараюсь не руководствоваться, после автодора прийдя на практику в СТО думал ща возьму балонник и начну показывать класс, но взяв его понял, рука то отказывается слушать. Я не собираюсь разводить демагогии, и писать о теории, это ваша работа (физиков), а моя, экспериментировать и давать науке результат. Думаю многим понятны и восприимчивы мои письма. Кстати мозги ГБО отсекают на 5-ти, а не на 4-ех. Простите, если обидел. Заранее благодарен.


Уважаемый Andzhey Вы можете спрогнозировать по вашим имеющимся данным, приблизительный ресурс 1.8Т при жесткой эксплуатации с ГБО? Я юзаю так, чтоб успевать везде, проезжая в год 70-90 тыщ. И буду периодически вылаживать результат на форуме, думаю всем будет интересно. На одной машине 1000000 ездить не собираюсь, лучше куплю мотор на 5000000. Поменял много машин, Шкода вторая, нравится она мне. Спросите, почему поставил газ на 1.8Т. Отвечаю, совет дали и доволен тем, что с турбой изменений не наблюдаю, а экономия на игрушки ребенку большая, повторюсь 80-90 тыщ в год. Думаю в заводских настройках WRX GTI с наддувом в 2-а бара температура в камере приблизительная к Вашим данным с той же составляющей металла и ездиют они по 300000, а у меня до этого порога есть зазор в 2-а года.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-11-2012 10:04 hindus.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
andrey_notar Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 871
Приєднався: Mar 2010

Сейчас - Superb 1,8 TSI, Лансер спорт 2,0, Шкода Октавия 1,8Т ГБО
Повідомлення: #1589
15-11-2012 10:23 RE: ГБО - Общая Тема

Ребята, вы бы сначала темку почитали. Одно и тоже по 100 раз.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vladko Немає
VRS owner
*****

Повідомлень: 2 310
Приєднався: Dec 2011
Leopolis Grad
CUNA/B16A2
Skype IDpraznyk
Повідомлення: #1590
15-11-2012 10:50 RE: ГБО - Общая Тема

(13-11-2012 17:10)Karbon :  
(13-11-2012 16:28)Vladko_lv :  +1 сообщение защиталось!

Упал и качаюсь Упал и качаюсь Упал и качаюсь

З.Ы: Ну что там с установкой? Какой расход по городу?

Вообщем смотринезнаю как по городу но по трассе на 200 грн проехал смело 350 км (вообще 380 но то уже мучался)
газ по 6-55
говорят что надо мерять по трассеа то город пробки и все такое!

Everything will be VRS/No turbo-No party
Drive2
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  ГБО на TSI - Общая Тема ZAP 1 635 394 057 24-08-2021 19:54
Останнє: Украинец
  Комплект для замены ГРМ (общая тема) yurayura 34 6 420 13-05-2021 08:00
Останнє: zender67
  VAG-COM HEX-CAN общая информация Жабрик 113 59 207 03-06-2015 13:49
Останнє: abcd95

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 45