Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Шлюбний договір та зобов'язання за кредитом
Автор Повідомлення
Rostiq Немає
Авіатор
***

Повідомлень: 662
Приєднався: Feb 2006
Київ
VW Golf+ 1.6AT
Повідомлення: #1
11-04-2011 10:26 Шлюбний договір та зобов'язання за кредитом

Шановні друзі, потрібна порада у такій ситуації:
Коротше, кілька років тому був взятий кредит на придбання житла на первинному ринку, будівництво із-за кризи заморозилося, перспективи його завершення досить туманні (почався процес банкрутства фірми-забудовника, і зовсім неясно чи побудують і здадуть будинок, або повернуть вкладені кошти у внесеному розмірі і т.п., коли, і чи повернуть взагалі, бо дуже схоже на процес захоплення об'єкта будівництва за шаровими цінами через аукціон - але то зовсім інша тема, якою теж буду займатися разом з іншими інвесторами). Разом з тим я обмірковую можливі варіанти розвиту подій у випадку моєї відмови від сплати кредиту у випадку "кидка" зі сторони будівельників і неповернення грошей (і без житла, і з боргом - самі розумієте). Якщо дійде то процесу розбірок з банком, то я передбачаю, що банк може ініціювати примусове вилучення і реалізацію особистого майна для погашення боргу та т.і.

Тому у мене питання - Чи може укладення шлюбного договору з дружиною (у якої є певне майно/нерухомість у спільній власності з іншими членами її родини) з чітким описом яке саме майно (нерухомість) належить їй якось убезпечити від посягань банку на це майно? Хочу уточнити, що це також може стосуватися і моєї долі у майні дружини (на даний час шлюбний договір ще не укладено).

Кілька деталей: дружина не є поручителем, кредит брався під заставу майнових прав на майбутнє житло, на житловій площі, яка може бути предметом зазіхань банку прописані неповнолітні діти. Я так розумію, що у випадку несплати кредиту - банк буде реалізовувати майнові права, що є у нього в заставі, але із-за курсової різниці, вся сума скоріш за все не буде погашена - тому банк буде вимагати додаткові предмети застави, накладати арешт на майно через суд та реалізовувати і т.п. Щоб підготуватися до мінімізації можливих втрат - хотів би знати думку фахівців. Можливо, ж якісь інші варіанти.

Дуже дякую!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-04-2011 10:59 Rostiq.)
Шукати всі повідомлення учасника
VasiliSK Немає
Attorney
*****

Повідомлень: 2 257
Приєднався: Feb 2006

A5, 1,6mpi, Elegance
Повідомлення: #2
11-04-2011 20:21 RE: Шлюбний договір та зобов'язання за кредитом

имущество супруги когда біло приобретено. до брака с вами или после? если до то имощество ко взісканию по вашему кредиту не подлежит так как является личной собственностью супруга. если после то не брачній договор надо заключать а договор о разделе или віделе имущества из общего совместного (см. ст. 64, 69-71 СКУ). договор удостов у нотариуса
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-04-2011 20:30 VasiliSK.)
Шукати всі повідомлення учасника
Rostiq Немає
Авіатор
***

Повідомлень: 662
Приєднався: Feb 2006
Київ
VW Golf+ 1.6AT
Повідомлення: #3
12-04-2011 08:54 RE: Шлюбний договір та зобов'язання за кредитом

(11-04-2011 20:21)VasiliSK :  имущество супруги когда біло приобретено. до брака с вами или после? если до то имощество ко взісканию по вашему кредиту не подлежит так как является личной собственностью супруга. если после то не брачній договор надо заключать а договор о разделе или віделе имущества из общего совместного (см. ст. 64, 69-71 СКУ). договор удостов у нотариуса

Дуже дякую за відповідь! Я Вам в ЛС відправив повідомлення. Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
VasiliSK Немає
Attorney
*****

Повідомлень: 2 257
Приєднався: Feb 2006

A5, 1,6mpi, Elegance
Повідомлення: #4
12-04-2011 12:34 RE: Шлюбний договір та зобов'язання за кредитом

ответил. плюс к сказанному, возможно на раздел, нотариус потребует согласие опекунского. это если не захочет заморачиваться с правовой природой сделки, т.к. в теории права несоверсеннолетних не нарушаютя.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Каким образом продать машину с кредитом? Sharpman 19 6 014 02-06-2009 13:29
Останнє: Vlad1358
  Подскажите с кредитом... Slavik_B 19 5 652 08-12-2007 15:20
Останнє: LIK

Швидкий перехід:


Переглядають: