Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні
Автор Повідомлення
Маххх Немає
Писатель
***

Повідомлень: 674
Приєднався: Jun 2008
95%Киев 5%Винница
Octavia tour 1,9 TDI agr черная
Повідомлення: #31
27-03-2012 15:52 RE: Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні

да чувиха отказалась от показа в день показа тупо ради пиара.
кто бы сейчас обсуждал этот фильм, если б не скандалик. да хер там.
у нас всё через эту "шумиху" делают
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #32
27-03-2012 15:54 RE: Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні

(27-03-2012 15:47)S_E_M_E_N :  
(27-03-2012 15:26)Шкодчук :  И даже, если такие дети там и "имеют все", то они с малокососного возраста не пытаются "иметь всех"...
Откуда Вы знаете что они не имеют всех? То что о людях не слышно, ещё не значит что они святые...
Оттуда знаю Smile


сообщения объединены
(27-03-2012 15:52)Маххх :  да чувиха отказалась от показа в день показа тупо ради пиара...
не стоит за нее переживать... Smile

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-03-2012 15:56 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Rostiq Немає
Авіатор
***

Повідомлень: 662
Приєднався: Feb 2006
Київ
VW Golf+ 1.6AT
Повідомлення: #33
27-03-2012 15:57 RE: Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні

(27-03-2012 15:37)S_E_M_E_N :  Чего то тема не в то русло пошлаКурить
Скажу одно, на Западе человек рождается и у него с 1-го дня есть какие то социальные гарантии, он хоть как то уверен в своем будущем.
У нас человек рождается и он ни в чем не уверен.
Там и там выростают правильные люди, но с разными ценностями и разными взглядами на жизнь.
У нас человек, которого с детства приучали работать, будет и детей своих так воспитывать. На Западе его с детства не учили работать, а учили учится, он и детей своих будет так воспитывать. Мы на них смотрим как на инопланетян, они на нас.

З Вашого посту можна зробити висновок про те, що працювати тільки ми й можемо, а європейці - ні.. Хочу Вас трошки розстроїти, тому що працювати так як на заході дуже багато наших співвітчизників починають лише перебуваючи на тому ж заході. Якби ми працювали так як там - то можливо і жили б в іншій країні. В якості прикладу (все ж таки автофорум) - то чомусь багато з нас тут зробили свій вибір на користь європейських авто, а не виробів українського автопрому, які, незважаючи на поставки закордонних комплектуючих та мега-трудолюбства наших співвітчизників, чомусь не виходять навіть на рівень аналогічних авто виробництва Кореї чи Словаччини.. І прикладів можна багато наводити не тільки по авто..
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #34
27-03-2012 16:00 RE: Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні

(27-03-2012 15:37)S_E_M_E_N :  ... На Западе его с детства не учили работать, а учили учится, он и детей своих будет так воспитывать...
ага, там поголовно турки и арабы на заводах вкалывают... а немцы на кабриолетах по автобанам катаются... Laughing
сын моих знакомых, который уже больше немец, чем украинец, после школы пошел учиться на мастера по пошиву обуви ортопедической... у них фабрика в городке... его от этой фабрики на учебу в Мюнхен отправили... кстати, хозяин этой фабрики миллионер... ничем особым от других граждан городка не выделяется... разве, что дом очень красивый... а машины самые обычные возле дома стоят и забор невысокий...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-03-2012 16:04 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
s_e_m_e_n Немає
САМЫЙ КРАСИВЫЙ КИСЮН
*****

Повідомлень: 3 840
Приєднався: Jul 2011

OPEL Insignia
Повідомлення: #35
27-03-2012 16:02 RE: Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні

(27-03-2012 15:48)Шкодчук :  Это надо у англичан поинтересоваться...

Сын донецкого бизнесмена Рината Ахметова Дамир пока учился за границе, стал забывать русский язык. Об этом он заявил, рассказывая о годах учебы в Швейцарии и Англии...
http://dn.vgorode.ua/news/88309/
Это я по телеку виделКурить


сообщения объединены
(27-03-2012 15:54)Шкодчук :  Оттуда знаю Smile
Алигарх?Mr. GreenДружба
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-03-2012 16:03 s_e_m_e_n.)
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #36
27-03-2012 16:07 RE: Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні

(27-03-2012 16:02)S_E_M_E_N :  .....
ничего, мы потенциал копим пока (украинцы имею ввиду)... а потом выстрелим на всю Европу... что-то в нас все-таки есть, чего им не хватает.... Laughing Дружба
вот только, что это, пока не пойму... Laughing

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-03-2012 16:08 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
s_e_m_e_n Немає
САМЫЙ КРАСИВЫЙ КИСЮН
*****

Повідомлень: 3 840
Приєднався: Jul 2011

OPEL Insignia
Повідомлення: #37
27-03-2012 16:08 RE: Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні

(27-03-2012 15:57)Rostiq :  З Вашого посту можна зробити висновок про те, що працювати тільки ми й можемо, а європейці - ні.. Хочу Вас трошки розстроїти, тому що працювати так як на заході дуже багато наших співвітчизників починають лише перебуваючи на тому ж заході. Якби ми працювали так як там - то можливо і жили б в іншій країні. В якості прикладу (все ж таки автофорум) - то чомусь багато з нас тут зробили свій вибір на користь європейських авто, а не виробів українського автопрому, які, незважаючи на поставки закордонних комплектуючих та мега-трудолюбства наших співвітчизників, чомусь не виходять навіть на рівень аналогічних авто виробництва Кореї чи Словаччини.. І прикладів можна багато наводити не тільки по авто..
Я писал о детском труде на благо своей же семьи. Пример кто то выше приводил, когда строится дом у нас, то и дети помагают, кирпичи тягают, когда строится дом в той же Германии, ребенка на стройке никто не увидит.
О том как работают люди сознательного возраста я знаю. А то что там машины хорошие, а у нас плохие, это уже совсем другая история.
Шукати всі повідомлення учасника
Rostiq Немає
Авіатор
***

Повідомлень: 662
Приєднався: Feb 2006
Київ
VW Golf+ 1.6AT
Повідомлення: #38
27-03-2012 16:08 RE: Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні

(27-03-2012 15:38)VLADICHEK :  Ладно, хватитWaveосновываясь на мое сознание, воспитание и жизненный опыт скажу несколько слов. Дай мне Бог воспитать своих детей, так как воспитали меня родители это будет самым большим моим счастьем в жизни, основная ценность это моя семья, которая не продается за деньги. Я не намерен и не буду ровняться и пускать слюни на кого-то, будь это эуропа, сшп или все остальные, я УКРАИНЕЦ из нашими ценностями и традициями, тысячелетний давности. . Это только мое ИМХОЧесть!

П.С. Переливать с пустого в порожнее можно вечноWave

Влад, я перепрошую що, можливо, переливаю з пустого в порожнє - просто для себе хочу прояснити - а які, на Ваш погляд, є українські цінності та тисячолітні традиції? Як на мене, то якщо копати дуже глибоко в історію, то все, що тут є - було в той чи інший час принесене з чужих земель - віра, традиції, мови і т.п..
І чим ці цінності та традиції так суттєво відрізняються від європейських?

На моє глибоке переконання, за винятком нашого пофігізму та жлобства, то ці цінності нічим не відрізняються від європейських. Всього то - жити, не смітити, не брехати, не стояти осторонь, добросовісно відноситись до своєї роботи, поважати інших людей, бути чесними - невже це так важко і щось таке позаземне, що нам невластиве?
Шукати всі повідомлення учасника
s_e_m_e_n Немає
САМЫЙ КРАСИВЫЙ КИСЮН
*****

Повідомлень: 3 840
Приєднався: Jul 2011

OPEL Insignia
Повідомлення: #39
27-03-2012 16:11 RE: Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні

(27-03-2012 16:07)Шкодчук :  
(27-03-2012 16:02)S_E_M_E_N :  .....
ничего, мы потенциал копим пока (украинцы имею ввиду)... а потом выстрелим на всю Европу... что-то в нас все-таки есть, чего им не хватает.... Laughing Дружба
вот только, что это, пока не пойму... Laughing
Это отложеннный спрос, который накапливается, и когда он будет уже в красной зоне, тогда и выстрелимДружба
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #40
27-03-2012 16:11 RE: Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні

(27-03-2012 16:08)S_E_M_E_N :  Я писал о детском труде на благо своей же семьи. Пример кто то выше приводил, когда строится дом у нас, то и дети помагают, кирпичи тягают, когда строится дом в той же Германии, ребенка на стройке никто не увидит.
Это я пример приводил Wave
там и скотинку, в этом райончике, никто во дворе не держит.... а одни наши приехали, картошечку посадили... коз или свиней (или курей) во дворике пасут.. не вспомню... но немцам там веселее с их приездом стало... Smile


сообщения объединены
(27-03-2012 16:11)S_E_M_E_N :  ...Это отложеннный спрос, который накапливается, и когда он будет уже в красной зоне, тогда и выстрелимДружба
Хай живе!... Дружба

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-03-2012 16:14 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Вартість авто в Україні і за межами - неподобство!!! YARI 26 6 267 03-03-2016 14:47
Останнє: IRIDIS
  В Україні в поїздах з 1 червня туалети стануть платними Lady 35 5 348 27-04-2013 21:26
Останнє: nicolya84
  Суддя пояснив, чому колеги не бояться носити дорогі годинники vetalkiev 39 9 373 03-03-2013 22:45
Останнє: Dimon325
  Хлопчик-сирота, якому в Україні не давали шансів на життя, ощасливив сім’ю у США. Шкодчук 17 3 905 25-02-2013 16:03
Останнє: Cynabal
  Transparency International: На корупцію в Україні впливає Межигір'я vetalkiev 1 904 07-12-2012 12:59
Останнє: Cynabal
  ООН погрожує Україні санкціями vetalkiev 5 1 573 25-10-2012 10:46
Останнє: Cynabal
  У Києві по Дніпру проплив найменший в Україні підводний човен. Шкодчук 9 3 592 21-09-2012 13:52
Останнє: Shvunf
  В Україні відкрили перший завод з переробки старих акумуляторів. Шкодчук 14 4 385 12-09-2012 11:51
Останнє: Oleksii Pinchuk
  Google запустив в Україні безкоштовну навігацію для мобілок vetalkiev 14 6 455 03-04-2012 14:12
Останнє: Alexus83
  В Україні заборонять місіонерську позицію. Артемзон 32 7 622 28-03-2012 13:04
Останнє: Gerzik

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 5