Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні
Автор Повідомлення
vetalkiev Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 351
Приєднався: Nov 2005
KIEV OBOLON
SKODA 1.8 turbo(AGU)+ГБО
Повідомлення: #1
26-03-2012 15:43 Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні

Фільм естонського режисера про дитячу працю в нелегальних шахтах Донбасу, був заборонений до показу на фестивалі документального кіно в Києві.

Ініціатором заборони виступила український співпродюсер Олена Фетісова, повідомляє "Остров".

Фільм знімали у 2008-2010 роках у місті Сніжне Донецької області.

Головний герой кінострічки - підліток з неблагополучної родини, змушений йти в шахту, щоб прогодувати сестер.

Стрічку Мар'яни Каат зняли з показу на фестивалі всього за кілька годин до презентації.

Такий хід, на думку естонської сторони, виглядає досить дивним, оскільки раніше нічого подібного Фетісова не заявляла, і навпаки, будучи продюсером, мала намір поширювати фільм в Україні.

Каат була шокована тим, що трапилося. Дії Фетісової вона вважає політичним замовленням.

Фетісова раптово назвала своє ж кіно "постановочним і невідповідним жанру".

"Фільм, в силу політичної ситуації в Україні, складно поширювати. Моя мета - показ зараз, індивідуальний показ поза фестивалем, щоб люди винесли самі свої рішення, що цей фільм собою являє, тому що ті звинувачення, які я отримала сьогодні, несподівані для мене , вони просто образливі ", - сказала Каат.

Мар'яні Каат вдалося показати фільм в Україні поза конкурсом, однак говорити про прокат після демаршу української сторони неможливо.

Фільм демонструвався на фестивалях в 30 країнах світу.

З ініціативи Олени Фетісової фільм вже одного разу був видалений з ютуба, однак тепер доступний знову.
http://www.youtube.com/watch?v=ltGpPHY9c...r_embedded
Шукати всі повідомлення учасника
VLADICHEK Немає
Производственник

Повідомлень: 3 759
Приєднався: Mar 2008

SKODA А5 2.0 TDI + УАЗеГ 3303(для души)+A-7 1.8 TSi
Повідомлення: #2
26-03-2012 16:04 RE: Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні

Че блд, этих всех "гламурно-правильных" тянет в Украину, как в зоопарк? Добыча мыслей Шо больше негде сенсации снимать или на нашем черном свое серое лучше переводитьб в белый свет? Что все прям такие правельные и святые кроме стран СНГ?Добыча мыслей

Задолбали жопошникиEvil or Very Mad

П.С. Только мое ИМХО, больше ничегоЧесть!
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #3
26-03-2012 16:38 RE: Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні

Родственники из Германии рассказывали историю.
Приехали одни из России (по-моему из России, это не важно) в Германию жить. И решили то ли дом перестраивать, то ли строить с нуля, короче, самостоятельно это решили делать. И детишки им помогали кирпичи носить, но недолго помогали, на следующее утро приехала полиция, и больше детей на стройке не видели.
сообщения объединены
Після зйомок документального фільму «Шахта №8», який розповідає про експлуатацію дитячої праці на нелегальних шахтах Донецької області, у неповнолітнього героя почалися проблеми з міліцією.
«Після того, як зняли фільм, я з міськвідділу практично не вилазив», - згадує хлопець.

За словами підлітка, також проблеми почалися й у людей, які приймали його на роботу.

«Людей багато постраждало, виходить через мене. Розумієте, що це таке – неповнолітній працює на шахті. Тому вони й постраждали. Але я їм зла не бажав, просто збіг обставин», - говорить Ю.Сіканов.

http://www.unian.net/ukr/news/494252-zmi...sieyu.html

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-03-2012 16:59 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Rostiq Немає
Авіатор
***

Повідомлень: 662
Приєднався: Feb 2006
Київ
VW Golf+ 1.6AT
Повідомлення: #4
27-03-2012 13:07 RE: Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні

(26-03-2012 16:04)VLADICHEK :  Че блд, этих всех "гламурно-правильных" тянет в Украину, как в зоопарк? Добыча мыслей Шо больше негде сенсации снимать или на нашем черном свое серое лучше переводитьб в белый свет? Что все прям такие правельные и святые кроме стран СНГ?Добыча мыслей

Задолбали жопошникиEvil or Very Mad

П.С. Только мое ИМХО, больше ничегоЧесть!

Тобто по Вашому, проблема, що підняли у фільми, не варта жодної уваги? Я розумію, що набагато зручніше не помічати такого та казати про інших "сам дурак" і "не вашего ума дело".
Але фільм то дійсно страшний, про нашу країну. І що доволі страшно, це те, що це тільки одна з сотень чи тисяч подібних історій по всій країні - не тільки на Донбасі..

Хоча, звичайно, і на "ліберальному" Заході є багато ідіотизму по відношенню до дітей та батьків. Як наприклад, у Швеції - http://dt.ua/SOCIETY/progres_po-shvedski-99254.html
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #5
27-03-2012 13:12 RE: Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні

Коллега из Китая прилетел...выставки были...
Восхищался, как там детей к труду приучают... Привезли их на фабрику какую-то, а там девочка, лет 12-13 на вид, что-то паяет...
Говорит, а у нас попробуй заставь...

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
VLADICHEK Немає
Производственник

Повідомлень: 3 759
Приєднався: Mar 2008

SKODA А5 2.0 TDI + УАЗеГ 3303(для души)+A-7 1.8 TSi
Повідомлення: #6
27-03-2012 13:51 RE: Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні

Rostiq :Тобто по Вашому, проблема, що підняли у фільми, не варта жодної уваги? Я розумію, що набагато зручніше не помічати такого та казати про інших "сам дурак" і "не вашего ума дело".
Але фільм то дійсно страшний, про нашу країну. І що доволі страшно, це те, що це тільки одна з сотень чи тисяч подібних історій по всій країні - не тільки на Донбасі..

Хоча, звичайно, і на "ліберальному" Заході є багато ідіотизму по відношенню до дітей та батьків. Як наприклад, у Швеції - http://dt.ua/SOCIETY/progres_po-shvedski-99254.html

Я не говорю , что это хорошо. Нооооо, меня родители приучали к работе, когда я еще был маленьким, хорошо, что не засняли дружественные наши покровители демократии и прав человеческих, как я трудился с 6 утра и до ночи. Я им БЛАГОДАРЕН за такое ВОСПИТАНИЕ!!!! Любой труд воспитывает человека. Данный случай исключение, парень не виноват в том, что ему приходится пахать на семью, у него выбора нет, а просто так в нашем государстве никто ничто не даст. Если у него будет все хорошо и не испортится, а я думаю что все будет ГУД, то выростет сильным и правильным человеком, не то что его ровесники в той же европеWave Таких случаев много, но большинство просто работает, а не плачет, а если и плачет, то чтоб никто не видел, уважаю таких людейHello!

Мое ИМХО Честь!
Шукати всі повідомлення учасника
Rostiq Немає
Авіатор
***

Повідомлень: 662
Приєднався: Feb 2006
Київ
VW Golf+ 1.6AT
Повідомлення: #7
27-03-2012 14:11 RE: Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні

Я розумію Вашу думку і згоден щодо того, що дітей треба привчати до праці з самого малечку. Я теж дуже сподіваюся, що хлопець знайде свій шлях та стане гарною людиною, всі задатки для цього у нього є.
Але, я не думаю, що Ваші батьки змогли допустити, щоб Ви в 13-15 років лізли в шахту-копанку - доволі часто з ризиком для життя.
А на рахунок його ровесників у Європі - то там набагато більший відсоток ймовірності, що вони отримають гарну освіту та зможуть реалізувати свої мрії (у кожного вони свої та формуються здебільшого під тиском навколишнього середовища). Діти у якійсь Уганді чи Судані в такому віці вже беруть в руки автомат та вбивають... У них інші мрії..
Відповідь на питання - кого варто вважати сильною людиною - у кожного своя.
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #8
27-03-2012 14:16 RE: Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні

(27-03-2012 14:11)Rostiq :  ....

Підтримую Hello!

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
VLADICHEK Немає
Производственник

Повідомлень: 3 759
Приєднався: Mar 2008

SKODA А5 2.0 TDI + УАЗеГ 3303(для души)+A-7 1.8 TSi
Повідомлення: #9
27-03-2012 14:23 RE: Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні

Rostiq :Я розумію Вашу думку і згоден щодо того, що дітей треба привчати до праці з самого малечку. Я теж дуже сподіваюся, що хлопець знайде свій шлях та стане гарною людиною, всі задатки для цього у нього є.
Але, я не думаю, що Ваші батьки змогли допустити, щоб Ви в 13-15 років лізли в шахту-копанку - доволі часто з ризиком для життя.

Если жизнь заставит меня копать, значит буду, физический труд не такой болезненный, как смотреть на голод и страдания свохи близких и родных.




Rostiq :А на рахунок його ровесників у Європі - то там набагато більший відсоток ймовірності, що вони отримають гарну освіту та зможуть реалізувати свої мрії (у кожного вони свої та формуються здебільшого під тиском навколишнього середовища). Діти у якійсь Уганді чи Судані в такому віці вже беруть в руки автомат та вбивають... У них інші мрії..
Відповідь на питання - кого варто вважати сильною людиною - у кожного своя.

Не факт, вот у нас в ложе все с вышками и толку? Не образование украшает человека, а его внутренний мир и воспитание. какое может быть воспитание в европе, когда там отец не может не то, что шлепнуть ребенка, а даже повысить голос. Где воспитание у них? Оно проявляется с защитой педовилов, вездесущей гомосятиной и выгодной системой отупения народа? Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-03-2012 14:24 VLADICHEK.)
Шукати всі повідомлення учасника
s_e_m_e_n Немає
САМЫЙ КРАСИВЫЙ КИСЮН
*****

Повідомлень: 3 840
Приєднався: Jul 2011

OPEL Insignia
Повідомлення: #10
27-03-2012 14:33 RE: Фільм про дитячу працю в нелегальних шахтах бояться показувати в Україні

Когда хочешь кушать, а кушать нечего, то и в шахту полезешь и за автомат возьмешься, не важно 13 лет тебе или 40. ИМХО. У таких людей нету тыла за спиной, и вынуждены они в шахтах работать, это конечно минус работодателям, но большой плюс этим пацанам, которые с такого возраста не думают об очередной шмотке и телефоне, а думают что бы им пожрать и как выжить. И как итог такой жизни, у них совсем другие ценности вырисовываются, нежели у их сверстников, которые всем обеспечены. ИМХО.
Шукати всі повідомлення учасника


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Вартість авто в Україні і за межами - неподобство!!! YARI 26 6 190 03-03-2016 14:47
Останнє: IRIDIS
  В Україні в поїздах з 1 червня туалети стануть платними Lady 35 5 259 27-04-2013 21:26
Останнє: nicolya84
  Суддя пояснив, чому колеги не бояться носити дорогі годинники vetalkiev 39 9 211 03-03-2013 22:45
Останнє: Dimon325
  Хлопчик-сирота, якому в Україні не давали шансів на життя, ощасливив сім’ю у США. Шкодчук 17 3 868 25-02-2013 16:03
Останнє: Cynabal
  Transparency International: На корупцію в Україні впливає Межигір'я vetalkiev 1 887 07-12-2012 12:59
Останнє: Cynabal
  ООН погрожує Україні санкціями vetalkiev 5 1 556 25-10-2012 10:46
Останнє: Cynabal
  У Києві по Дніпру проплив найменший в Україні підводний човен. Шкодчук 9 3 536 21-09-2012 13:52
Останнє: Shvunf
  В Україні відкрили перший завод з переробки старих акумуляторів. Шкодчук 14 4 342 12-09-2012 11:51
Останнє: Oleksii Pinchuk
  Google запустив в Україні безкоштовну навігацію для мобілок vetalkiev 14 6 406 03-04-2012 14:12
Останнє: Alexus83
  В Україні заборонять місіонерську позицію. Артемзон 32 7 586 28-03-2012 13:04
Останнє: Gerzik

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2