|
Помогите с выбором
|
|
| Автор | Повідомлення |
Banned Повідомлень: 71 Приєднався: Jan 2009 1.8 WTS |
|
||
|
Capers
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 230 Приєднався: Jun 2006 Киев |
|
|
|
cooper_220
Ученик ![]() Повідомлень: 5 Приєднався: Feb 2012 Харьков |
|
||
|
Tasmanec
Бодя ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 010 Приєднався: Aug 2009 Харьков Octavia A5 |
|
||
|
Xander
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 604 Приєднався: Jan 2011 Octavia A7 1.8 Tsi/Octavia A5 1.6 MPI |
|
||
|
yyyarik
Набуваю досвіду ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 743 Приєднався: Oct 2011 Київ. Троєщина. А5 1,6МРІ 2008 Amb. -> L&K 2.0TSI(Combi). ГБО IV |
|
||
|
Vra4
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 588 Приєднався: Sep 2011 КИЕВ skoda fabia |
|
||
|
Capers
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 230 Приєднався: Jun 2006 Киев |
|
||
|
yyyarik
Набуваю досвіду ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 743 Приєднався: Oct 2011 Київ. Троєщина. А5 1,6МРІ 2008 Amb. -> L&K 2.0TSI(Combi). ГБО IV |
|
||
|
Capers
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 230 Приєднався: Jun 2006 Киев |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1





. Он хоть и попрожорливее и к бензину поприхотливее, но для такого кузова в самый раз
. 1,6 слабоват, ИМХО.
однозначно 1.8Т -однозначно!!!