|
Хочу поделиться ощущениями от нового Суперба.
|
|
| Автор | Повідомлення |
SVILD
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 354 Приєднався: Mar 2007 ... |
|
||
|
saxa
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 648 Приєднався: Mar 2007 SuperB TSI |
|
||
|
ЧибуражГо Повідомлень: 12 456 Приєднався: Feb 2007 Kieff, Pizdnuky god damn waiting... |
|
||
|
VLD
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 96 Приєднався: Jun 2007 VW Passat B6 3.2 V6 4Motion, VW Passat B5 2.8 V6 4Motion (был...) |
|
|
|
saxa
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 648 Приєднався: Mar 2007 SuperB TSI |
|
||
|
VLD
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 96 Приєднався: Jun 2007 VW Passat B6 3.2 V6 4Motion, VW Passat B5 2.8 V6 4Motion (был...) |
|
|
|
4i4ikOFF
Moderator ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 616 Приєднався: Jul 2005 Mazda CX-9 |
|
||
|
Danilas
Ученик ![]() Повідомлень: 16 Приєднався: Sep 2007 Skoda Superb Laurin&Klement V6 2,8 |
|
||
|
BataneG
ЭЛЕКТРИК ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 350 Приєднався: Nov 2005 Kiev GGV-15 (2GR-FE) 2 pcs |
|
||
|
BataneG
ЭЛЕКТРИК ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 350 Приєднався: Nov 2005 Kiev GGV-15 (2GR-FE) 2 pcs |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Что вместо Суперба? | Waldemaar | 45 | 12 057 |
16-11-2016 10:18 Останнє: valekss |
|
| Подскажите насчёт б/ушного Суперба. | Roomster07 | 31 | 11 154 |
26-09-2014 10:33 Останнє: Lokki2006 |
|
| Выбор нового авто | barton | 83 | 23 275 |
05-02-2014 16:56 Останнє: AlisijaS |
|
| На что обратить внимание при покупке нового авто | Крот | 23 | 10 786 |
31-12-2013 13:48 Останнє: finishman |
|
| Выбор нового авто с AT (25-27$) | KLIM23 | 77 | 24 636 |
25-06-2013 21:36 Останнє: Marseille |
|
| Выбор нового хетчбека | Serg_ | 67 | 17 400 |
23-04-2013 16:55 Останнє: VVD |
|
| Покупка нового седана А5 помогите | Pavel007 | 26 | 9 913 |
23-12-2012 21:41 Останнє: Игорь! |
|
| Выбор Суперба | Sergey! | 6 | 2 626 |
16-09-2012 22:54 Останнє: Capers |
|
| Выбор Суперба | TROTIL | 6 | 3 296 |
19-07-2012 14:24 Останнє: Syperb |
|
| Хочу Superb. Долго хочу. | ledoberman | 45 | 21 093 |
08-01-2011 17:04 Останнє: Sherlock |
|
Переглядають: Гості: 1






тока жрёт бензус соответственно
![[Зображення: nomua_AE_8200_CM.png]](http://line4auto.ru/nomer/nomua_AE_8200_CM.png)

![[Зображення: a1_h9_10_4_2000_3_2a.gif]](http://metric.rodim.ru/a1_h9_10_4_2000_3_2a.gif)