Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
ГАИ
Автор Повідомлення
JeDi Далеко
.
*****

Повідомлень: 2 657
Приєднався: May 2012

Повідомлення: #1001
16-10-2014 13:50 RE: ГАИ

[Зображення: pYJcgvStIL8.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
vol Немає
Трижды ДЕД (одни бабы)
*****

Повідомлень: 2 733
Приєднався: Feb 2008
Запорожье
Fabia-sedan-1.2 ВМЕ (3 горшка)
Повідомлення: #1002
16-10-2014 15:34 RE: ГАИ

(16-10-2014 13:39)potaparsenal :  Я предлагаю провести референдум, поскольку Вову не слышат и не понимают, больше прав Вове на дороге, больше возможностей... Европейские гаишники прийдите и поступите с Вовой по закону!!! Курить
Тогда ему придется брать кредит в ПрИветбанке Mr. Green

050-341-71-65 Олег
[Зображення: 2000db6c7b.png]
---------------
Не смотрите туда куда смотреть не нужно.Big Grin[url]
Шукати всі повідомлення учасника
st_lotsman Немає
Ученик
*

Повідомлень: 44
Приєднався: Dec 2012

Повідомлення: #1003
16-10-2014 18:03 RE: ГАИ

http://www.youtube.com/watch?v=OAapcmmqUvM
Шукати всі повідомлення учасника
Ramzes_GW Немає
Пароход...
*****

Повідомлень: 1 673
Приєднався: Oct 2012
Запоріжжя
Була Skoda Octavia 1,6, нині GreatWall Hover
Повідомлення: #1004
18-10-2014 07:35 RE: ГАИ

(16-10-2014 10:07)Consta :  
(16-10-2014 09:49)potaparsenal :  ..... Начни с себя Курить

МирМирМирМир
А то как-то двойные стандарты проскакивают, как в анекдоте:

Жена спрашивает мужа - почему ему можно изменять, а ей нет...
- Дорогая, когда е...у я - это е...м МЫ, а когда е...т тебя - это е...т нас.

Вова - у тебя много умных мыслей, но они, почему-то остаются мыслями противоречащие действиям Hello!
Прочитал весь флуд и рванулся ответить.... Потом понял: бесполезно. Вова неисправим. В голове каша, в душе злость и - что самое грустное - колерованный эгоизм. Вова, alles. Тебя исправить может одно: ты сам! Наши увещевания выглядят как реагирование на троллинг.


(16-10-2014 11:21)FOX :  Ого, Вова... У тебя всегда стока букав... Видимо работы невпроворот )))
Ну так он же написал о прибылях! Завидуйте!!!


(16-10-2014 12:50)JeDi :  Олег при всем уважении, ...

Потап, как и половина остальных........

Сергей. Это и есть ....

Катюха меняемся квартирами? Wink
Как в анекдоте: "Шла по улице, 7 собак напали! Насилу отгавкалась!"


(16-10-2014 12:50)JeDi :  Я ведь не преступник, я не занимаюсь этим каждый день
Ну да, ну да, вы все п...сы, а тут среди вас Д'Артаньян! Мне все должны: и правительство, и коллеги.... А я?!? Вы что?!?! Я же центр!!!! Все и вся вокруг меня создано!!!!!!!!

[Зображення: 20005273cf.png]
Запчастини. За досить смачними цінами.
О676ІЧ011Ч
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-10-2014 07:49 Ramzes_GW.)
Шукати всі повідомлення учасника
Happy Немає
Детский сад. Воспитатель МЫМр.
*****

Повідомлень: 2 370
Приєднався: Feb 2012

Повідомлення: #1005
18-10-2014 18:35 RE: ГАИ

С вышеизложенного
"Так как общество опасно для Рафика, было решено: изолировать Рафика - отправив его в Монте-Карло ..."
Камеди клаб

Шутка, не обижаться.

- Ты заходи, если что!.. © Жил-был пёс
Шукати всі повідомлення учасника
FOX Немає
Кудряшка Сью
*****

Повідомлень: 2 237
Приєднався: Jan 2009
Запорожье
Sens; Octavia A5 1.6
Повідомлення: #1006
19-10-2014 09:46 Re: ГАИ

)))) Монте Карло, то сильно жирно
Шукати всі повідомлення учасника
nika Далеко
Обучаю плохому :)
*****

Повідомлень: 3 547
Приєднався: Mar 2009
за проспектом Перемоги
червона легкова фура))
Skype IDnika
Повідомлення: #1007
19-10-2014 10:50 RE: ГАИ

пардон, що влажу у вашу пісочницю але тема з ДАІ для мене в даний момент актуальна... не хочу нікого нічому вчити, особливо пана JeDi просто розкажу 2 простенькі ситуації.
1 ситуація. у цей вівторок, я "летіла" на нову роботу... оскільки робочий день починався з 7:40, то з непривички я проспала і вже добре запізнювалася. задля економії часу прийшлося маневрувати між машинами (дорога мала по 1 полосі в обидва боки), обганяючи по 2-3 автівки відразу. на одному такому маневрі мене даішник і засік, вирок - обгін 2-3 транспортних засобів через суцільну. і от що робити в такому випадку? бикувати і послати нах... чи каятись? оскільки звикла визнавати свої помилки (а я була неправа на усі 300% ) вийшла з авто і що кажучи "впала в ноги" аби все обійшлося попередженням. мені жоден із даівців не запропонував вирішити питання взяткою (я теж)... після моєї фрази "каюсь. знаю що винна. хочете дайте ремня по жопі, але не складайте протокол бо грошей нема" - хлопці розсміялися, прочитали лекцію і віддали документи з побажанням гарної дороги без порушень, бо ремня таки всиплять)))))
а тепер інше вирішення питання - почати бикувати, вимагати свідків, запис мого порушення і т.д. вже не важливо буде складений протокол чи ні... важливо те, що який би класний і витривалий даішник не був після такого настрій у нього впаде в рази + додатуться якісь свої проблеми. і вже наступний порушник, якого він зупинить отримає на горіхи і за себе і за того хлопця. система системою, але є людський фактор... даішник - не робот, а така ж сама людина як і ми з вами. не всі вони однакові, є чудові люди яких приємно зустрічати на дорогах і те що він там невідрекомендувався як треба, можна пробачити. все починається з нас самих.
2 ситуація. 2га година ночі, випивша дівчина їде дитині за соком (з дому в ночних кіоск) без документів... в її маневреності сумніваються даїшники і зупиняють. її дії - або кинутись "в ноги" признати вину і заплатити мін. штраф і залишитись з машиною і документами... або все заперечувати і стояти на своєму? вона вибрала 2й варіант і що отримала - даїшники зупинили 2х свідків і склали протокол. що має дівчина - проблем вище даху. у суді найімовірніше вжарять штраф ще й права заберуть, на скільки буде все серйозно залежить від того як вона себе поведе в засіданні.
і вже не важливо правильно відрекомендувався даішник чи ні, важливе твоє ставлення до нього і признання своєї вини і своїх помилок...

тож шановний JeDi, послухайте своїх друзів і почніть міняти систему/країну/людей з себе. ми ж люди, не роботи, ми маємо право на помилки і маємо зобов'язання на них вчитись і виправляти

Правильний штурман & Шумахер у спідниці Поехали © Vantala
Невгамовна © F1a$#
Малявка © Vlad1358
"РятувАльниЦя МаЛібУ" © Mirack
Лікар Варя[Зображення: 8c5e69ca0918892d0be5c34b628737c1.gif]© білийUNDпухнастий
Богиня Перемоги © Maybe
Шукати всі повідомлення учасника
Happy Немає
Детский сад. Воспитатель МЫМр.
*****

Повідомлень: 2 370
Приєднався: Feb 2012

Повідомлення: #1008
19-10-2014 12:23 Wink RE: ГАИ

Упал и качаюсь
Ника, просто не надо нарушать пдд! Тем самым мы исключаем варианты поведения описаные вами!

А ситуация с девушкой которая ехала в состоянии алко опьянения за соком - эта пять!

- Ты заходи, если что!.. © Жил-был пёс
Шукати всі повідомлення учасника
nika Далеко
Обучаю плохому :)
*****

Повідомлень: 3 547
Приєднався: Mar 2009
за проспектом Перемоги
червона легкова фура))
Skype IDnika
Повідомлення: #1009
19-10-2014 12:57 RE: ГАИ

(19-10-2014 12:23)Happy :  Упал и качаюсь
Ника, просто не надо нарушать пдд! Тем самым мы исключаем варианты поведения описаные вами!

А ситуация с девушкой которая ехала в состоянии алко опьянения за соком - эта пять!

а ви ніколи не порушуєте ПДР? їздите по місту 60км/год? якщо ви не зрозуміли, то я писала не про те яка я класна що відмазалася від штрафу, а про те що потрібно з повагою відноситись до людей у формі у будь якій ситуації. ..

п.с. я намагаюсь їздити за правилами але іноді бувають і промахи)))

п.с.с. про дівчину сама в шоці. але поганий результат - теж результат, на якому ми вчимося

Правильний штурман & Шумахер у спідниці Поехали © Vantala
Невгамовна © F1a$#
Малявка © Vlad1358
"РятувАльниЦя МаЛібУ" © Mirack
Лікар Варя[Зображення: 8c5e69ca0918892d0be5c34b628737c1.gif]© білийUNDпухнастий
Богиня Перемоги © Maybe
Шукати всі повідомлення учасника
FOX Немає
Кудряшка Сью
*****

Повідомлень: 2 237
Приєднався: Jan 2009
Запорожье
Sens; Octavia A5 1.6
Повідомлення: #1010
20-10-2014 06:03 Re: ГАИ

Наталка, браво!! Наглядно поясныла, що у всих бувае форс-мажор
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 24