Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Підкачуючий насос для квартири
Автор Повідомлення
Ramires Немає
порохобот
*****

Повідомлень: 2 430
Приєднався: Oct 2009
Івано-Франківськ
Octavia Tour combi 1.8Т
Повідомлення: #1
04-12-2013 16:32 Підкачуючий насос для квартири

Ввідні дані : відносно новий багатоквартирний будинок (зданий в 2007р.), 11 поверхів, заселений лише на половину. Половина квартир куплена заробітчанами (тобто просто вкладені гроші - квартири стоять пусті і закриті на ключ).
Моя квартира на 9 поверсі. Тиск води......ну дуже маленький. Посередині дня, коли немає розбору води, то у мене тиск 1,2 - 1,3 ат.(дивлюсь по манометру на газовому котлі). А от коли вечером чи зранку починається розбір води, то тиск падає так, що з крану ледь тече струмінь товщиною, як два сірника . Такі самі проблеми і у решти сусідів, починаючи з 8 поверху.
З ЖЕКом вже розбираюсь більше року, але там все безнадійно. То вони все спихають на Водоканал, то кажуть, що треба щось міняти і треба, щоб скинулись всі жильці стояка, але так, як половину будинку знайти фізично майже неможливо, то це відпадає.

Тому хочу поставити підкачуючий насос. Порився в інтернеті, перше, що радять на форумах Grundfos UPA 15-90.
Відгуки по ньому в більшості непогані, але є і цікаві :
Цитата:Достоинства:
* Очень тихий
* Качественная сборка
* Компактный (легко встраивать в узкие места)
* Автоматическое включение/отключение

Недостатки:
* Ручной режим неудобен (для переключения в ручной режим необходимо снять с предохранителя и повернуть переключатель)
* Слабое усиление напора воды

Комментарий:
Этот насос в основном хорош для дачи. Для квартиры нужно что то помощнее. Для того чтобы включилась автоматика нужно небольшое давление на входе (около 0.2 атм). Часто бывает так, что вода идет по струнке или ее вообще нет - и тогда насос не включится. Для себя я установил второй повышающий насос (дешевый китайский) в ручном режиме на 1.5 атм. Когда давления не хватает или вода идет по струнке, то включаю второй насос - он подхватывает воду, усиливает давление на 1.5 и заводит UPA 15-90 усиливая еще на 0.8. Визжит этот китаеза ужасно, но зато вода есть. Соседи вешаются, т.к. у них даже при хорошем напоре при заводе обоих этих насосов вода уходит. Но ведь всех все устравает, никто не жалуется в ЖКО на недостаток воды, как это делали мы - так что это уже их проблемы. Рекомендую в таких системах поставить еще клапан обратного хода, иначе когда давление падает до нуля - вода уходит из труб вниз. А насосы на сухую работать не могут.
Такая система работает уже месяц - как только воды нет, включаю оба насоса и вуаля. Итак мой вывод - если давление в вашей квартире очень низкое, не превышает 1-1.5 атм. - то этот насос вам не годится, он слабый. В серии UPA есть еще один насос модели 120. Он дает 1.2 атм заместо 0.8 - однако стоит он почти в два раза дороже. Ничего плохого не скажу за качество насоса, отличное, да и работает тихо. Так что денег не жалко. Единственно чего не хватает насосам серии UPA - это удобного комбинированного режима ручного хода и автоматики. Был бы золотой насос тогда =)


Хтось може мені щось порадити по цим насосам ?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-12-2013 16:34 Ramires.)
Шукати всі повідомлення учасника
тавровед Немає
Любитель почитать
****

Повідомлень: 1 304
Приєднався: Jan 2010
Днепровщина. IFD
фаба 1.2 BME класик
Повідомлення: #2
04-12-2013 16:40 RE: Підкачуючий насос для квартири

Hello! У меня стоит типа такого в частном доме. Ожидал большего, разочарован. Ставь насосную станцию, только ищи мало шумную.

Шукати всі повідомлення учасника
Factor Немає
Писатель
***

Повідомлень: 561
Приєднався: Jan 2011
Киев
Octavia Tour 1.6 / 1U2 BFQ
Skype IDfactor.d
Повідомлення: #3
04-12-2013 16:43 RE: Підкачуючий насос для квартири

такой насос сам по себе не очень то и поможет - будете отбирать недостаток воды у соседей Hello!
для хорошего напора понадобиться накопительный бак
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Vovan Немає
шволоч !!!!!!!
*****

Повідомлень: 5 130
Приєднався: Jan 2008
Киев-В.Дымерка-Киев
Tour 1.9 TDI AGR(нажаль, була)
Повідомлення: #4
04-12-2013 16:43 RE: Підкачуючий насос для квартири

По насосам нічого порадити не можу... але декілька уточнень:
1. На котлі кран підживлення системи постійно відкритий? Манометр в котлах стоїть на системі опалення, а вона повинна бути герметична (це так, для уточнення).
2. Коли буде включатись "підкачуючий" насос, у сусідів води не буде.
Оптимальний варіант - підвищувальний насос на весь стояк з водоканалуHello!

Вже в минулому: Octavia 1.9 TDI (2008г.) AGR/No EGR//VNT17@1.3 Bar/3bar map/Bosio PowerPlus 764 0,232 Nozzles/Chip by RomSLR.
Мечтать даже полезно - потом к этому стремишся!!!
**93-39**
О99-733-О3-8шесть
Шукати всі повідомлення учасника
Ramires Немає
порохобот
*****

Повідомлень: 2 430
Приєднався: Oct 2009
Івано-Франківськ
Octavia Tour combi 1.8Т
Повідомлення: #5
04-12-2013 16:48 RE: Підкачуючий насос для квартири

(04-12-2013 16:43)Vovan :  По насосам нічого порадити не можу... але декілька уточнень:
1. На котлі кран підживлення системи постійно відкритий? Манометр в котлах стоїть на системі опалення, а вона повинна бути герметична (це так, для уточнення).
2. Коли буде включатись "підкачуючий" насос, у сусідів води не буде.
Оптимальний варіант - підвищувальний насос на весь стояк з водоканалуHello!

1) на котлі кран підживлення постійно закритий. Відкриваю лише тоді, коли треба підживити систему (впав тиск).
2) З сусідами окреме питання. Там ще гірше, ніж ЖЕК. Коли я з ними (сусідами) спілкуюсь, то вони всі, як один жаліються на низький тиск води. А в ЖЕКу кажуть, що на воду скаржусь я і ще один сусід. Тобто решті все пох. Чекають, що ЖЕК їм щось зробить.
На весь стояк ЖЕК зробить, коли збере гроші з усіх. А ситуацію з жильцями я описав. Платити за половину стояка я не маю бажання.


Накопичувальний бак немає де ставити. А насосна станція вартує немало, та і розмір немаленький.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-12-2013 16:51 Ramires.)
Шукати всі повідомлення учасника
Vovan Немає
шволоч !!!!!!!
*****

Повідомлень: 5 130
Приєднався: Jan 2008
Киев-В.Дымерка-Киев
Tour 1.9 TDI AGR(нажаль, була)
Повідомлення: #6
04-12-2013 16:53 RE: Підкачуючий насос для квартири

(04-12-2013 16:48)Ramires :  1) на котлі кран підживлення постійно закритий. Відкриваю лише тоді, коли треба підживити систему (впав тиск).
Я про те, що при закритому крані підживлення, на манометрі котла показується тиски системи опалення, а не як не холодної вхідної води.Дружба
А сусідів тоді і справді можна "підштовхнути" до нарікань в ЖЕК на тиск/проток води, ще в них "забравши" "підкачуючим" Mr. Green

Вже в минулому: Octavia 1.9 TDI (2008г.) AGR/No EGR//VNT17@1.3 Bar/3bar map/Bosio PowerPlus 764 0,232 Nozzles/Chip by RomSLR.
Мечтать даже полезно - потом к этому стремишся!!!
**93-39**
О99-733-О3-8шесть
Шукати всі повідомлення учасника
Ramires Немає
порохобот
*****

Повідомлень: 2 430
Приєднався: Oct 2009
Івано-Франківськ
Octavia Tour combi 1.8Т
Повідомлення: #7
04-12-2013 17:05 RE: Підкачуючий насос для квартири

Коли я відкриваю кран підживлення системи опалення, то тиск в системі опалення вирівнються з тиском в водогоні. Так що я і рахую тиск водогону по манометру котла, коли кран відкритий.

Просто мене вже ця ситуація з ЖЕКом дістала, нерви зайві витрачати не хочу. Тому і вирішив ставити насос. Просто хотів би почути поради і реальні відгуки. Можливо хтось у нас займається насосами і може доступно пояснити що і до чого Дружба
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-12-2013 17:06 Ramires.)
Шукати всі повідомлення учасника
тавровед Немає
Любитель почитать
****

Повідомлень: 1 304
Приєднався: Jan 2010
Днепровщина. IFD
фаба 1.2 BME класик
Повідомлення: #8
04-12-2013 18:30 RE: Підкачуючий насос для квартири

(04-12-2013 16:48)Ramires :  Накопичувальний бак немає де ставити. А насосна станція вартує немало, та і розмір немаленький.

http://techno-buy.com.ua/content/stantsi...ica-776413 например . Это дорого за "быть с водой"?? Соседи пофиг в данном случае.

Шукати всі повідомлення учасника
Yurkinson Немає
Рожденный в СССР

Повідомлень: 3 042
Приєднався: May 2010
Octavia Tour \ AKL \ 2007
Повідомлення: #9
04-12-2013 19:06 RE: Підкачуючий насос для квартири

Цитата:aquatica-776413 например . Это дорого за "быть с водой"?? Соседи пофиг в данном случае.
IMHO:
перед тем как что-то покупать надо замерить какой проток воды сейчас обеспечивает водопроводная сеть ибо для работы насоса необходимо не только минимальное давление на входе но и потребное количество воды (и то и другое является характеристиками насоса). Т.е. если воды водопроводная система обеспечит достаточное количество, то установка насоса поможет поднять давление до требуемого уровня, а вот если воды недостаточно, то без накопительного бака с развязкой от водопровода (открытая система) не обойтись.
В текущий момент есть достаточно много вариантов устройств управления насосом, поддерживающих включение на протяжении исключительно отбора воды (кран открыл - насос включился, кран закрыл - выключился) - например Brio 2000 и т.п.. Такое решение выгодней вариантов с гидроаккумулятором потому как варианты с гидроаккумуляторами обеспечивают прерывистый режим и давление в системе после насоса плавающее в отличие от системы без гидроаккумулятора. Т.е если брать станцию, то я бы рекомендовал многоступенчтый насос с Brio2000 на выходе, но работать насос будет только в случае обеспечения минимального потребного давления на вход и наличия достаточного количества воды в водопроводе, иначе система будет отключаться тем же самым Brio2000 в плане защиты насоса от сухого хода - фантастики не будет - если вода в водопровод подаётся в недостаточном количестве, то насос её "не насосёт":)
PS: гидроаккумулятор не нужен вообще, по бюджету приблизительно насос WATOMO Multi 750Вт (порядка 750-850грн) + автоматика аля упомянутый Brio2000(250-350грн).
PS2: рекомендации даны исходя из опыта собственной практики. Гидроаккумулятор и механический модуль управления насосом были выкинуты.
Упомянутые выше насос и электронный блок управления работают от накопительного бака куда струйкой подаётся водопроводная вода.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-12-2013 19:16 Yurkinson.)
Шукати всі повідомлення учасника
Ramires Немає
порохобот
*****

Повідомлень: 2 430
Приєднався: Oct 2009
Івано-Франківськ
Octavia Tour combi 1.8Т
Повідомлення: #10
04-12-2013 19:22 RE: Підкачуючий насос для квартири

Корисна інформація ! Є над чим поміркувати. Дякую Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Погружной насос в колодец. mxs 5 1 382 11-04-2015 22:26
Останнє: mxs
  Насос для заполнения систем отопления mxs 7 1 721 26-09-2014 14:56
Останнє: mxs
  Нужен насос Hydrocell. Срочно! LeeMessiah 0 1 214 11-03-2011 06:25
Останнє: LeeMessiah
  Кто себе устанавливал в дом тепловой насос? vovaATG 3 2 014 22-08-2009 06:04
Останнє: VIESSMANN
  Срочно! Ищу насос, насосную станцию... Nils 2 1 678 12-05-2009 12:52
Останнє: Nils

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1