Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Vladko_lv! с четвертным йубилеем!
Автор Повідомлення
Misterd Немає
Олексій
*****

Повідомлень: 8 189
Приєднався: Jun 2008
Поділля
WV Golf Variant AJ5 1.6 DSG
Повідомлення: #1
29-01-2013 08:20 Vladko_lv! с четвертным йубилеем!

Поздравляю!
Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday
АплодисментыАплодисментыАплодисменты

с подарком определился?Laughing

Шукати всі повідомлення учасника
AlexGor Немає
SHERIFF
*****

Повідомлень: 7 052
Приєднався: Dec 2007
Киев
Opel Astra H
Повідомлення: #2
29-01-2013 08:43 RE: Vladko_lv! с четвертным йубилеем!

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday
Шукати всі повідомлення учасника
Еленка Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 120
Приєднався: Aug 2012
Киев (Соломенка)
Fabia Combi 1.4
Skype IDelenaf_1
Повідомлення: #3
29-01-2013 08:57 RE: Vladko_lv! с четвертным йубилеем!

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

063 36 999 13
068 71 78 573
099 79 73 187
Шукати всі повідомлення учасника
s_e_m_e_n Немає
САМЫЙ КРАСИВЫЙ КИСЮН
*****

Повідомлень: 3 840
Приєднався: Jul 2011

OPEL Insignia
Повідомлення: #4
29-01-2013 08:58 RE: Vladko_lv! с четвертным йубилеем!

З днем народженняHappy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

[Зображення: 7e386cd4431d5a8152b923bfda342d4e.png] [Зображення: 456bc0fd0e7ca8ee6044c8c626ec4642.png] [Зображення: a7118b89722718a18483ced0a13e85ee.png]

ПЯТНИЦА!!!!!! Закричал мозг и унес жопу в неизвестном направлении....
Шукати всі повідомлення учасника
SergioBovario Немає
Писатель
***

Повідомлень: 353
Приєднався: Jul 2012
Киев-Бровары
т(а)е же что и у Irisha))))
Повідомлення: #5
29-01-2013 08:58 RE: Vladko_lv! с четвертным йубилеем!

С Днем рожденияHappy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday
Шукати всі повідомлення учасника
Lightning Немає
Driver

Повідомлень: 1 826
Приєднався: Sep 2011
Киев
Oktavia A5 1,8 TSI - была; Skoda Kodiaq 2.0 TDI - сейчас
Повідомлення: #6
29-01-2013 09:28 RE: Vladko_lv! с четвертным йубилеем!

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday
Шукати всі повідомлення учасника
Vovan Немає
шволоч !!!!!!!
*****

Повідомлень: 5 130
Приєднався: Jan 2008
Киев-В.Дымерка-Киев
Tour 1.9 TDI AGR(нажаль, була)
Повідомлення: #7
29-01-2013 09:51 RE: Vladko_lv! с четвертным йубилеем!

С Днем Рождения!!!Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

Вже в минулому: Octavia 1.9 TDI (2008г.) AGR/No EGR//VNT17@1.3 Bar/3bar map/Bosio PowerPlus 764 0,232 Nozzles/Chip by RomSLR.
Мечтать даже полезно - потом к этому стремишся!!!
**93-39**
О99-733-О3-8шесть
Шукати всі повідомлення учасника
migal Немає
Классик
****

Повідомлень: 849
Приєднався: Sep 2008
Lviv
Octavia Tour 1.6BFQ (була), Octavia A7 2.0tdi
Повідомлення: #8
29-01-2013 10:03 RE: Vladko_lv! с четвертным йубилеем!

Присоединяюсь к поздравлениям Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday
Шукати всі повідомлення учасника
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 945
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #9
29-01-2013 10:15 RE: Vladko_lv! с четвертным йубилеем!

Hello!С Днем рождения!!!Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday
Расти большой!Дружба
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
zema1.8T Немає
turbirovanuy
*****

Повідомлень: 2 075
Приєднався: Apr 2010
DK
Повідомлення: #10
29-01-2013 10:16 RE: Vladko_lv! с четвертным йубилеем!

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayДружба
Шукати всі повідомлення учасника


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  voynarovsky с четвертным! Misterd 10 1 640 14-11-2011 21:22
Останнє: Vantala

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1