Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
хто, де страхує своє авто?
Автор Повідомлення
Šved Немає
bor i riket
*****

Повідомлень: 1 657
Приєднався: Jan 2010
Stockholm
Volkswagen passat B8 BiTurbo
Повідомлення: #1
16-01-2013 15:04 хто, де страхує своє авто?

Колись бачив таку тему, зараз не знайшов... В мене закінчується страхівка і хочу взнати в якій страховій краще її придбати, ну і звісно як на рахунок виплат при страховому випадку Hello! Хто, що скаже по даному питанню Дружба

VW Passat B8 bi-turbo
Шукати всі повідомлення учасника
migal Немає
Классик
****

Повідомлень: 849
Приєднався: Sep 2008
Lviv
Octavia Tour 1.6i
Повідомлення: #2
16-01-2013 15:35 RE: хто, де страхує своє авто?

Опиши конкретніше яка саме сатрховка цікавить КАСКО, чи Цивілка? Думающо головне не купуй у тих бариг на машинах при дорозі! Там такі страхові що потім фіг виплат дочекаєшся Повбывав бы
Шукати всі повідомлення учасника
Šved Немає
bor i riket
*****

Повідомлень: 1 657
Приєднався: Jan 2010
Stockholm
Volkswagen passat B8 BiTurbo
Повідомлення: #3
16-01-2013 15:54 RE: хто, де страхує своє авто?

(16-01-2013 15:35)migal :  Опиши конкретніше яка саме сатрховка цікавить КАСКО, чи Цивілка?

хз Дятел бачу буде про що сьогодні поговорити... Дружба

VW Passat B8 bi-turbo
Шукати всі повідомлення учасника
Vladko Немає
VRS owner
*****

Повідомлень: 2 310
Приєднався: Dec 2011
Leopolis Grad
CUNA/B16A2
Skype IDpraznyk
Повідомлення: #4
16-01-2013 16:06 RE: хто, де страхує своє авто?

Виплачує добре Брокбізнес! (я про каско)

Everything will be VRS/No turbo-No party
Drive2
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Denis Немає
EU member
*****

Повідомлень: 1 799
Приєднався: Jan 2013
Киев
Sharan "15
Повідомлення: #5
16-01-2013 16:19 RE: хто, де страхує своє авто?

Добрый день! Я страховал в АСКА. Условия достаточно стандартные, но у меня там есть неплохая поддержка. тариф 5,6% по-моему....
Шукати всі повідомлення учасника
Šved Немає
bor i riket
*****

Повідомлень: 1 657
Приєднався: Jan 2010
Stockholm
Volkswagen passat B8 BiTurbo
Повідомлення: #6
17-01-2013 10:39 RE: хто, де страхує своє авто?

думаю що потрібна автоцивілка... які поради будуть? минулий раз була "універсальна"

VW Passat B8 bi-turbo
Шукати всі повідомлення учасника
Smith Wesson Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 230
Приєднався: Nov 2012
Львов
Škoda Octavia 1.8T
Повідомлення: #7
17-01-2013 11:04 RE: хто, де страхує своє авто?

Буду перереєстровувати авто на себе (або на дружину, як карта ляже) маю автоцивілку на тіпа в якого купив авто. Питання: при постановці на облік на себе, страхівку теж маю нову на себе робити? Чи можна по старій доїздити? Бо десь читав, що з листопада нові роз'яснення є, що страхівка робиться на авто і при продажі всі права переходять до нового власника.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-01-2013 11:04 Smith Wesson.)
Шукати всі повідомлення учасника
Šved Немає
bor i riket
*****

Повідомлень: 1 657
Приєднався: Jan 2010
Stockholm
Volkswagen passat B8 BiTurbo
Повідомлення: #8
17-01-2013 11:10 RE: хто, де страхує своє авто?

(17-01-2013 11:04)Smith Wesson :  Буду перереєстровувати авто на себе (або на дружину, як карта ляже) маю автоцивілку на тіпа в якого купив авто. Питання: при постановці на облік на себе, страхівку теж маю нову на себе робити? Чи можна по старій доїздити? Бо десь читав, що з листопада нові роз'яснення є, що страхівка робиться на авто і при продажі всі права переходять до нового власника.

тобі нові номара видадуть, а страхівка буде на старі, то треба буде нову робити. тішить тільки те, що в районах дешевше (при умові, якщо машина там на обліку) Hello!

VW Passat B8 bi-turbo
Шукати всі повідомлення учасника
Denis Немає
EU member
*****

Повідомлень: 1 799
Приєднався: Jan 2013
Киев
Sharan "15
Повідомлення: #9
17-01-2013 14:49 RE: хто, де страхує своє авто?

(17-01-2013 11:10)Šved :  
(17-01-2013 11:04)Smith Wesson :  Буду перереєстровувати авто на себе (або на дружину, як карта ляже) маю автоцивілку на тіпа в якого купив авто. Питання: при постановці на облік на себе, страхівку теж маю нову на себе робити? Чи можна по старій доїздити? Бо десь читав, що з листопада нові роз'яснення є, що страхівка робиться на авто і при продажі всі права переходять до нового власника.

тобі нові номара видадуть, а страхівка буде на старі, то треба буде нову робити. тішить тільки те, що в районах дешевше (при умові, якщо машина там на обліку) Hello!

Позволю себе с вами не согласиться. Насколько я знаю, страховка дается на автомобиль и, соответственно, основной идентификатор - номер кузова. Так что ездить можно до окончания срока страховки, если тип полиса соответствует тому что я сказал (выдан именно на автомобиль).
Шукати всі повідомлення учасника
Grizzly Немає
ДОБРЯК
*****

Повідомлень: 1 701
Приєднався: Sep 2010
Львів
Octavia ІІ 1,8 TSI MG була, VW Golf SportWagen 2.0 TDI DSG6
Повідомлення: #10
17-01-2013 15:28 RE: хто, де страхує своє авто?

(17-01-2013 14:49)Denis :  Позволю себе с вами не согласиться. Насколько я знаю, страховка дается на автомобиль и, соответственно, основной идентификатор - номер кузова. Так что ездить можно до окончания срока страховки, если тип полиса соответствует тому что я сказал (выдан именно на автомобиль).
+1, так і є
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
Bug Секретні позначки ДАІ - вивчаємо своє посвідчення водія StE@LtH 27 12 170 17-03-2011 03:54
Останнє: PashkAA

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1