|
Vitalik_M, с убилеем ))))
|
|
| Автор | Повідомлення |
Олеся
птичка - мозгоклюйка ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 472 Приєднався: Jul 2008 Харьков, Салтовка Skoda Fabia 1,4 Elegance больше нет :(((, красная Красотка |
|
|
|
Pasha_V
Moderator ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 644 Приєднався: Feb 2008 Харьков, Жуки Октавия А5 1,6 |
|
||
|
Edvazer
фанат ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 392 Приєднався: Mar 2010 Киев |
|
||
|
Производственник Повідомлень: 3 759 Приєднався: Mar 2008 SKODA А5 2.0 TDI + УАЗеГ 3303(для души)+A-7 1.8 TSi |
|
||
|
Vantala
ишшочего? я - дядя Женя! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 167 Приєднався: Sep 2010 хз А5 1.6 вороная |
|
||
|
Misterd
Олексій ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 8 189 Приєднався: Jun 2008 Поділля WV Golf Variant AJ5 1.6 DSG |
|
||
|
Firestarter
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 221 Приєднався: Apr 2009 стольный град Киев Passat NMS*Octavia tour 1,6 BFQ* Renault Kangoo 1.9D |
|
||
|
Sherlock
По уши в SKODA ![]() ![]() Повідомлень: 173 Приєднався: Nov 2010 Харьков Octavia A5 1,6 + ESP |
|
||
|
Мастика Пещера
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 481 Приєднався: Oct 2011 Украина Skoda у друга))) |
|
||
|
andron k
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 775 Приєднався: Oct 2010 Харьков, Алексеевка Octavia A 5 была, Kia Cerato new |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Vitalik_M ! C Днем Рождения!! | _Djim_ | 35 | 3 204 |
22-12-2014 10:04 Останнє: nusya |
|
| Vitalik_M, с днем рождения! | Pasha_V | 44 | 4 573 |
20-12-2013 14:40 Останнє: Alexus83 |
|
| Vitalik_M, с днем рождения! | Pasha_V | 21 | 4 494 |
20-12-2011 14:56 Останнє: Vlad1358 |
|
Переглядають: Гості: 1




![[Зображення: 6059806.jpg]](http://post.kards.qip.ru/images/postcard/1e/77/6059806.jpg)
![[Зображення: eabe5947be61375028bee064665e65c5.gif]](http://s14.rimg.info/eabe5947be61375028bee064665e65c5.gif)





мы рождены чтоб сказку сделать былью...всех благ для сказки на яву!
![[Зображення: ab164360.gif]](http://forum-lines.ru/rez/ab164360.gif)