Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Україну позбавлять поліетиленових пакетів
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #1
17-09-2012 22:16 Україну позбавлять поліетиленових пакетів

КуритьКуритьКурить

Мінрегіонбуд опублікував проект закону, яким забороняється використання, виробництво і розповсюдження на території України поліетиленових пакетів.

Про це повідомляє прес-служба Мінрегіонбуду.

Крім заборони використання, поширення та виробництва, вводяться обмеження на ввезення таких пакетів в Україну.

Відповідно до законопроекту, в Україні забороняється виробництво, використання, ввезення (більше 100 одиниць однією особою за кожен перетин митного кордону) і платне або безкоштовне розповсюдження на її території (крім транзиту вантажів, або ввезених до 100 одиниць однією особою за кожен перетин митного кордону) полімерних пакетів.

Ця заборона не поширюється на біологічні полімерні пакети, які розкладаються.

Фінансування заходів з обмеження обігу полімерних пакетів здійснюється за рахунок коштів виробників, імпортерів полімерних пакетів, торговельних мереж та суб'єктів оптово-роздрібної торгівлі.

Контроль з обмеження виробництва, використання, ввезення та розповсюдження на території України полімерних пакетів забезпечується в межах компетенції органами державної влади.

Джерело: Економічна правда

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 235
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #2
17-09-2012 22:28 RE: Україну позбавлять поліетиленових пакетів

Давно пора! І з пляшками пластиковими би якось розпрощатись, з одноразовою пластиковою посудою.
Зайдеш до лісу чи у поле - аж противно... Воно роками лежить, не гниє, не розкладається...
В магазині чуть не кожне яблуко в кульочок тулять. Кажу НЕ ПОТРІБНО, воно у мене в холодильнику ітак в одному лотку разом лежатиме, хай і в загальному лежить разом. Ні, курча, далі паукє...
Я категорично ЗА перегід на екологічно безпечні полімери, котрі розкладаються відносно швидко.
Шукати всі повідомлення учасника
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #3
17-09-2012 22:33 RE: Україну позбавлять поліетиленових пакетів

Считаю разумный шаг, токо без этой цитаты,а то попахивает новым налогом.


(17-09-2012 22:16)Lady :  Фінансування заходів з обмеження обігу полімерних пакетів здійснюється за рахунок коштів виробників, імпортерів полімерних пакетів, торговельних мереж та суб'єктів оптово-роздрібної торгівлі.

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-09-2012 22:34 AlexMotel.)
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #4
18-09-2012 07:02 RE: Україну позбавлять поліетиленових пакетів

(17-09-2012 22:28)Porter :  Давно пора! І з пляшками пластиковими би якось розпрощатись, з одноразовою пластиковою посудою.
Зайдеш до лісу чи у поле - аж противно... Воно роками лежить, не гниє, не розкладається...
В Німеччині пластикові пляшки здають в магазини за гроші, як і скляні. Тому після вживання напоів їх збирають, а потім везуть в пунки прийому (в супермаркеті підійшов до віконця, поставив ящик з пляшками, нажав кнопку, вони уїхали, практично відразу вийшов чек, цей чек на касі обміняв на товар або гроші).
Це одна із причин, чому вони не валяються повсюди.

PS Авоська - сила Smile

Аво́ська или сетка — разговорное название сетчатой, сплетённой из верёвки хозяйственной сумки, используемой преимущественно для посещения магазинов. В сложенном виде авоська занимает очень мало места, и поэтому её удобно брать с собою в дамскую сумочку, в портфель или в карман. Во времена дефицита в Советском Союзе люди зачастую постоянно носили авоську с собой на случай — авось удастся что-то купить (обычно в обеденный перерыв или по дороге с работы домой). Кроме того, в советских магазинах не было полиэтиленовых сумок-пакетов для покупок, и сумку нужно было иметь при себе.


Авоська с консервамиЧтобы авоськи было удобнее держать, они выпускались с надетыми на ручки резиновыми трубками. Вместе с авоськами нередко использовались особые крючки для подвешивания сумки на край стола или на поручень в общественном транспорте[1].

В настоящее время в России авоськи практически полностью вытеснены из широкого пользования полиэтиленовыми пакетами (зачастую раздаваемыми покупателям в супермаркетах бесплатно)...
http://ru.wikipedia.org/wiki/%C0%E2%EE%F1%FC%EA%E0


Файл(и) Мініатюри
   

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
Маххх Немає
Писатель
***

Повідомлень: 674
Приєднався: Jun 2008
95%Киев 5%Винница
Octavia tour 1,9 TDI agr черная
Повідомлення: #5
18-09-2012 09:25 RE: Україну позбавлять поліетиленових пакетів

бред имхо. я в смысле воплощения в жизнь данного законопроэкта.
я 5-6 лет работал в сфере полимерной (пластиковой) промышленности.
как раз сейчас (плюс-минус пару месяцев) в силу войдет закон, который предусматривает, что пакетики толщиной до 15-20 микрон (как раз те маленькие для "яблочек") обязательно должны быть произведены с использованием биоразлагаемой добавки.
Я уже в другой сфере, поэтому точно не скажу когда он входит. но скажу, что трейдеры уже наготове.
Шукати всі повідомлення учасника
Мастика Пещера Далеко
Классик
****

Повідомлень: 1 481
Приєднався: Oct 2011
Украина
Skoda у друга)))
Повідомлення: #6
18-09-2012 09:34 RE: Україну позбавлять поліетиленових пакетів

(17-09-2012 22:28)Porter :  Давно пора! І з пляшками пластиковими би якось розпрощатись, з одноразовою пластиковою посудою.
Зайдеш до лісу чи у поле - аж противно... Воно роками лежить, не гниє, не розкладається...

Полностью согласна! Respect
Хотя в том что у нас этот мусор везде разбросан виноват и сам народ. Не умеет после себя убирать Оцтой

Пройдёт время и жизнь покажет, что всё было только к лучшему. Wink
Шукати всі повідомлення учасника
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 751
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #7
18-09-2012 09:58 RE: Україну позбавлять поліетиленових пакетів

(18-09-2012 09:25)Маххх :  бред имхо. я в смысле воплощения в жизнь данного законопроэкта.
я 5-6 лет работал в сфере полимерной (пластиковой) промышленности.
как раз сейчас (плюс-минус пару месяцев) в силу войдет закон, который предусматривает, что пакетики толщиной до 15-20 микрон (как раз те маленькие для "яблочек") обязательно должны быть произведены с использованием биоразлагаемой добавки.
Я уже в другой сфере, поэтому точно не скажу когда он входит. но скажу, что трейдеры уже наготове.
почему бред. А выкидывать тонны полиэтилена на мусорку, который не разлагается и никто не занимается его переработкой не бред ? Через 20 лет ваши дети/внуки будут по мусорнуому полю гулять, если ничего не предпренимать. Лучше уж с авоськой. Колбасу в совдепе в бумагу заворачивали, в европейских странах к этому возвращаются.

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
Шукати всі повідомлення учасника
HCNY Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 083
Приєднався: Dec 2006
Odessa
Octavia A5, 2.0 TDI
Повідомлення: #8
18-09-2012 10:00 RE: Україну позбавлять поліетиленових пакетів

Думаю не просто так хотят принять этот закон, не ради людей и природы, у нас в стране все не просто так... на чем-то хотят накосить денег.... ИМХО
Шукати всі повідомлення учасника
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 751
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #9
18-09-2012 10:16 RE: Україну позбавлять поліетиленових пакетів

понятно что кто-то заработает на собственном заводике по производству дорогого пластика, который самоуничтожается в течении 10 лет. Но это лучше чем гадить вокруг себя ИМХО Hello!

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
Шукати всі повідомлення учасника
Маххх Немає
Писатель
***

Повідомлень: 674
Приєднався: Jun 2008
95%Киев 5%Винница
Octavia tour 1,9 TDI agr черная
Повідомлення: #10
18-09-2012 10:58 RE: Україну позбавлять поліетиленових пакетів

(18-09-2012 09:58)Alexey.Pinchuk :  
(18-09-2012 09:25)Маххх :  бред имхо. я в смысле воплощения в жизнь данного законопроэкта.
я 5-6 лет работал в сфере полимерной (пластиковой) промышленности.
как раз сейчас (плюс-минус пару месяцев) в силу войдет закон, который предусматривает, что пакетики толщиной до 15-20 микрон (как раз те маленькие для "яблочек") обязательно должны быть произведены с использованием биоразлагаемой добавки.
Я уже в другой сфере, поэтому точно не скажу когда он входит. но скажу, что трейдеры уже наготове.
почему бред. А выкидывать тонны полиэтилена на мусорку, который не разлагается и никто не занимается его переработкой не бред ? Через 20 лет ваши дети/внуки будут по мусорнуому полю гулять, если ничего не предпренимать. Лучше уж с авоськой. Колбасу в совдепе в бумагу заворачивали, в европейских странах к этому возвращаются.

бред я имел ввиду, что не примут этот закон, потому как есть другой (написал выше). написано ради популизма или чего-то подобного.
лобировать особо нечего, у нас в стране не делают биоразлагаемых пластиков 100% (делают полипропилен -Лисичанск, полиэтилен и ПВХ- Калуш, и полистирол -Горловка) при том все технологии старые.
Единственное-- можно дать право какой-то фирмочке продавать европейские добавки и импортировать их например без пошлины или без НДС, а остальным на всю катушку. короче фигня, в глобальном масштабе миллиарды гривен тут не заработать.
кто-то пиарится, не более.
Шукати всі повідомлення учасника


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Гугл привітав Україну dkman 4 1 514 25-08-2013 12:51
Останнє: Шкодчук
  Маркіян і його команда: Лубківський розповів, хто готуватиме Україну до ЄвроБаскету.. Шкодчук 0 645 22-04-2013 16:39
Останнє: Шкодчук
  США і Японія закликають Україну відмовитися від спецмита на авто Cynabal 6 1 259 27-03-2013 17:42
Останнє: Vovan
  ФДМ продає Україну.... Ramires 16 2 923 18-12-2012 17:23
Останнє: Владислав
  В Англії радять уболівальникам не їхати в Україну через расизм. МЗС проти vetalkiev 1 848 30-05-2012 17:59
Останнє: Core(i5)
  Як Брюс Уілліс неньку Україну боронив Чебишов 16 3 339 03-10-2009 00:53
Останнє: RuslanRage

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1