Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Мандри до Батьки. Питання по Митниці.
Автор Повідомлення
WhiteBear Немає
Власник "евробляхи"

Повідомлень: 993
Приєднався: Jul 2007
Riga, Latvia-Tallinn, Estonia
BMW i3 60Ah; Mazda CX-5 2.2D
Повідомлення: #1
13-07-2012 14:20 Мандри до Батьки. Питання по Митниці.

В перших числах серпня їду до Риги (Латвія) на власному авто для у часті у спортивних змаганнях на шість днів.
Маршрут Київ-Мінськ-Вільнюс-Рига (1024 км) і назад. В Білорусії та Литві був неодноразово і в цілому система перетину кордонів, вимоги до перетину кордонів та маршрут руху зрозумілий. Однак, є одне специфічне питання з яким до цього часу не мав надхнення ознайомитись.
Суть питання: Постановою Ради Міністрів Республіки Білорусь від 10.06.11 №753 автомобільне паливо в Білорусії для фізичних осіб виключено з переліку речей для особистого вжитку та обмежується вивезення автомобільного палива з територіії РБ не більше, ніж 1 (один) раз в вісім днів. В іншому випадку вивезення можливе лише при умові митного декларування та сплати митних платежів.
Таким чином, маємо диспозицію:
Я, зливаю з трактора в українському полі 10 літрів ДП (так шоб хватило до кордону і все) та вирушаю в путь. Авто перетинає кордон 02.08. Україна - КПП Нові Яриловичі - Білорусь: КПП Нова Гута - КПП Камяний Лог - Литва: КПП Мядінінкай. На території Білорусі сразу після кордону я шукаю інший трактор заливаю в обмін на СКВ (хто не знає в них там трактористи здають по 75 американських копійок за літр їх соляри) повний бак їхнього ДП, потім перед кордоном з Литвою знову шукаю трактор та заливаю повнісінький бак, так шоб виливалось... Все один раз я з Білорусії вивіз ДП...
Після перетину Литовського кордону я на цій солярці насолоджуюсь просторами Евросоюзу до 06.08.2012...
Далі починаються варіанти:
Ймовірний
1. Я перетинаю митницю КПП Камяний Лог та декларую на ввезення літрів 20 ДП... які залишились від білоруського тракториста...
2. Їду до КПП Нова Гута. Біля кордону шукаю нового тракториста та доливаю в бак до 20 літрів соляри...
3. Перетинаю митницю і махаю папірцем, де задекларовано на ввезення 20 літрів соляри з ЕС... Мені ласково всміхаються та бажають гарної дороги...

Малоймовірний
1. Я перетинаю митницю КПП Камяний Лог та нічого не декларую...
2. Їду до КПП Нова Гута на "лампочці"... Перетинаю кордон з сухим баком...
Мені ласково всміхаються та бажають гарної дороги... А якщо ні то скільки тоді необхідно сплатити за літр соляри митних платежів?

Дорогий, але гідний.
1. Я з високо піднятою головою вертаюсь до "Неньки" з Латвії через Литву, та Польшу і чихав я на їх Постанови...
Прошу поради з викладеного питання.
Шукати всі повідомлення учасника
Coder Немає
Banned

Повідомлень: 890
Приєднався: May 2007

фабаком-12
Повідомлення: #2
13-07-2012 15:09 RE: Мандри до Батьки. Питання по Митниці.

навіщо таке складне маніпулювання паливом?
Шукати всі повідомлення учасника
jokerr9 Далеко
Классик
****

Повідомлень: 1 345
Приєднався: Feb 2011
Харьков
WTS 1.8T
Повідомлення: #3
13-07-2012 15:16 RE: Мандри до Батьки. Питання по Митниці.

интересно как будут проверять сколько у вас топлива в баке? Обычно ограничения на ввоз\вывоз не учитывают содержимое бака. Т.е. в канистрах нельзя везти.
Шукати всі повідомлення учасника
WhiteBear Немає
Власник "евробляхи"

Повідомлень: 993
Приєднався: Jul 2007
Riga, Latvia-Tallinn, Estonia
BMW i3 60Ah; Mazda CX-5 2.2D
Повідомлення: #4
13-07-2012 15:41 RE: Мандри до Батьки. Питання по Митниці.

(13-07-2012 15:09)Coder :  навіщо таке складне маніпулювання паливом?

Не дають спокою лаври Predator_76... Не всю ж солярку тільки йому зливати...

сообщения объединены
(13-07-2012 15:16)jokerr9 :  интересно как будут проверять сколько у вас топлива в баке? Обычно ограничения на ввоз\вывоз не учитывают содержимое бака. Т.е. в канистрах нельзя везти.

Кажуть в сучасних авто є якийсь індекатор рівня палива... і якийсь одометр... В постанові не було зазначено, що вона поширюється тільки на паливо в каністрах...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-07-2012 15:45 WhiteBear.)
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #5
13-07-2012 15:46 RE: Мандри до Батьки. Питання по Митниці.

(13-07-2012 14:20)WhiteBear :  В перших числах серпня їду до Риги (Латвія) на власному авто

расскажете потом- как все прошло... Hello!

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
s_e_m_e_n Немає
САМЫЙ КРАСИВЫЙ КИСЮН
*****

Повідомлень: 3 840
Приєднався: Jul 2011

OPEL Insignia
Повідомлення: #6
13-07-2012 15:54 RE: Мандри до Батьки. Питання по Митниці.

Я что то не пойму почему шумиха? Вы проезжаете таможню с одной стороны страны, выезжаете с другой в другую страну. Обратно таким же макаром. Это ограничение в 8 дней действовало, если бы вы выехали с Украины, въехали в Белоруссию, через день обратно в Украину, а потом опять в Белоруссию. А так вы транзитом едите и вас по ходу это касаться не должно.

[Зображення: 7e386cd4431d5a8152b923bfda342d4e.png] [Зображення: 456bc0fd0e7ca8ee6044c8c626ec4642.png] [Зображення: a7118b89722718a18483ced0a13e85ee.png]

ПЯТНИЦА!!!!!! Закричал мозг и унес жопу в неизвестном направлении....
Шукати всі повідомлення учасника
jokerr9 Далеко
Классик
****

Повідомлень: 1 345
Приєднався: Feb 2011
Харьков
WTS 1.8T
Повідомлення: #7
13-07-2012 16:09 RE: Мандри до Батьки. Питання по Митниці.

если боитесь за датчик уровня топлива - может проще его отключить? и у вас на границе "пустой" бак ))
Шукати всі повідомлення учасника
WhiteBear Немає
Власник "евробляхи"

Повідомлень: 993
Приєднався: Jul 2007
Riga, Latvia-Tallinn, Estonia
BMW i3 60Ah; Mazda CX-5 2.2D
Повідомлення: #8
13-07-2012 17:48 RE: Мандри до Батьки. Питання по Митниці.

(13-07-2012 15:54)s_e_m_e_n :  Я что то не пойму почему шумиха? Вы проезжаете таможню с одной стороны страны, выезжаете с другой в другую страну. Обратно таким же макаром. Это ограничение в 8 дней действовало, если бы вы выехали с Украины, въехали в Белоруссию, через день обратно в Украину, а потом опять в Белоруссию. А так вы транзитом едите и вас по ходу это касаться не должно.

Проблема, в том что нет разницы откуда Вы въехали и куда едете... Важен только период времени... Одно авто и один человек не имеет право дважды выехать... Иначе декларируйте. Также, и авто... Зачем тогда при въезде в РБ для транзита я декларирую авто? Мне нужен совет человека, который уже был в такой ситуации... Который дважды пересекал границу РБ на выезд на одном авто в период менее 8 дней...
Шукати всі повідомлення учасника
Igoo Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 90
Приєднався: Sep 2008
Kyiv
Octavia Combi Elegance 2,0 FSI. Skoda Kuga 2.0 TDI
Повідомлення: #9
13-07-2012 21:57 RE: Мандри до Батьки. Питання по Митниці.

Думаю, что к транзиту это не имеет отношения.
Шукати всі повідомлення учасника
Бусинка Немає
Дочь Адмирала
*****

Повідомлень: 2 112
Приєднався: Dec 2009
Стольный Град Киев
Самая лучшая
Skype IDyukass89
Повідомлення: #10
13-07-2012 22:46 RE: Мандри до Батьки. Питання по Митниці.

Бред какой-то!!!! У меня друзья живут в РБ. Не раз они приезжали машиной ко мне в гости. И НИКОГДА не заикались об этой проблеме. Заправил полный бак в РБ и поехал в Киев.
Задайте этот вопрос на формуе Шкоды в РБ http://forum.skoda-club.by/index.php?action=unread;all

Когда женщине подрезают крылья - она садится на метлу!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  питання по готелю в Ужгороді Платон 0 678 04-08-2017 12:32
Останнє: Платон
  Питання про Сходницу Стьопа Клюбний 12 3 226 26-11-2012 11:27
Останнє: rusua
  Питання стосовно дороги на Урал Torba 4 2 266 12-06-2008 21:16
Останнє: shurikan

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1