|
Поздравим одноклубников!!!! ;)
|
|
| Автор | Повідомлення |
Mae$tro
☆☆☆боевой пингвин☆☆☆ ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 184 Приєднався: Oct 2006 Octavia A5 FL combi 1,8 TSI, 6AG |
|
||
|
Vantala
ишшочего? я - дядя Женя! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 167 Приєднався: Sep 2010 хз А5 1.6 вороная |
|
||
|
Ket
радистка ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 096 Приєднався: Feb 2010 Киев Skoda Octavia 1,6 - капучинка |
|
||
|
Syperb
Анестезиолог ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 4 618 Приєднався: Apr 2010 Да, не тот нынче Днепр (с) |
|
||
|
Edvazer
фанат ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 392 Приєднався: Mar 2010 Киев |
|
||
|
Alexus83
я теперь коньяк !!! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 4 440 Приєднався: Feb 2010 Бровары --> В.Дымерка разные |
|
||
|
zemax
Писатель ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 340 Приєднався: Jan 2008 Житомир-Киев Skoda Octavia A5 1.9 tdi (продана), Skoda SuperB 1.8t (уже нет, закончилась), VW Touareg V6 |
|
||
|
Flagman
:) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 2 573 Приєднався: Sep 2008 Киев Bella italiana |
|
||
|
Lysyi
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 926 Приєднався: Jul 2006 планета Земля Skoda Filicєa Combi 1.6 mpi, была :-( , маленький TS (1.8т), чуть-чуть побольше superb ( 1.8 ) |
|
||
|
Производственник Повідомлень: 3 759 Приєднався: Mar 2008 SKODA А5 2.0 TDI + УАЗеГ 3303(для души)+A-7 1.8 TSi |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1








![[Зображення: a3aed446cd19dca2a1936f2c1bc2f717.gif]](http://s7.rimg.info/a3aed446cd19dca2a1936f2c1bc2f717.gif)
![[Зображення: f3d1b287c28ff92a60b32fea566edba5.gif]](http://s18.rimg.info/f3d1b287c28ff92a60b32fea566edba5.gif)




![[Зображення: 2000287f0e.png]](http://img03.platesmania.com/160718/inf/2000287f0e.png)


![[Зображення: 131157-10.png]](http://ne-kurim.ru/ncounter/131157-10.png)