Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
МТС викрадає гроші
Автор Повідомлення
alpinist Немає
Классик
****

Повідомлень: 937
Приєднався: Jul 2005
Карпати
Дві нескінченості
Повідомлення: #1
19-12-2010 18:39 МТС викрадає гроші

Я користуюся тарифом "Супер МТС без поповнення Київ". За умовами тарифного плану http://www.mts.com.ua/ukr/prepaid_archiv...31&tid=396 мені надається 33 безкоштовних хвилини щодня за умови одноразового поповнення рахунку на суму 35 грн (ці умови були виконані в січні 2010 року). З травня 2010 року почалися "збої в роботі системи" - як мені назвали приховану крадіжку коштів з рахунку і недотримання умов відкритої угоди про надання послуг зв"язку.
Комапанією МТС втретє за 3 тижні було здійснено списання (по термінології МТС), по людськи - кражіжку - кощтів з мого рахунку. При чому, з статистикою, це відбувається у вихідні дні. При звертанні до контакт-центру мені консультнти мені пропонували - прокоментую "консультації":
- не телефонувати до вирішення проблеми і поки не повідомлять мене про вирішення(чекаю з травня 2010 р) -
- поповнити рахунок - навіщо тоді я брав вищезгаданий тариф?;
- первіряти методом короткого дзвінка, чи списуються кошти, чи ні - і після цього приймати рішення - телефонувати чи ні - садомазохізм з елементами математики;
- завжди мати при собі картку поповнення - повторюся - навіщо тоді я брав вищезгаданий тариф?.
Відвідав представництво МТС на Хрещатику, оцінив розмір черги - мій час дорожчий. Послухавши розмови абонентів щодо викрадання коштів з рахунку - тому роблю висновок. Викачуючи гроші з рахунків абонентів, МТС, грубо порушуючи умови тарифу, стимулює абонетів до поповнення рахунків. Начебто на протязі 14 днів гроші обіцяють повернути - але навіть у банку за користування коштами нараховується процент на користь власника коштів. Таким чином МТС створює собі безвідсотковий кредит, який лише при регіональних тарифах може досягати грандіозних сум.

Знаний Дідуган
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-12-2010 21:06 alpinist.)
Шукати всі повідомлення учасника
Платон Немає
:)
*****

Повідомлень: 6 273
Приєднався: Apr 2007
Тут
Skoda Fabia Combi III
Повідомлення: #2
19-12-2010 18:47 RE: МТС викрадає гроші

переходи на киевстарHello!

Бачу ціль не бачу перешкод!
Шукати всі повідомлення учасника
alpinist Немає
Классик
****

Повідомлень: 937
Приєднався: Jul 2005
Карпати
Дві нескінченості
Повідомлення: #3
19-12-2010 18:52 RE: МТС викрадає гроші

Киевстар есть - но по работе пользуем МТС - нужно 15-20 мин в день, поэтому и повелись на этот тариф.

Знаний Дідуган
Шукати всі повідомлення учасника
Петрович Немає
Писатель
***

Повідомлень: 672
Приєднався: Oct 2009
Кременчуг
Octavia 1,6 AKL
Повідомлення: #4
19-12-2010 22:25 RE: МТС викрадає гроші

Воруют, причем внаглую. Я пополнял пару месяцев по 30 грн., но не использовал полностью даже их бонусных минут, так как звонил редко. Так однажды исчезло 20 грн, через неделю ещё 8, таким образом свои "подарки" они забрали назад. Параллельно имею Киевстар. В тарифе он жаднее, но чеснее.Cool
Шукати всі повідомлення учасника
Бусинка Немає
Дочь Адмирала
*****

Повідомлень: 2 112
Приєднався: Dec 2009
Стольный Град Киев
Самая лучшая
Skype IDyukass89
Повідомлення: #5
19-12-2010 22:31 RE: МТС викрадає гроші

Для МТС - это норма!
Была как-то ситуация. У подруги был тогда еще ЮМС. Батарея села полностью так, что тел вырубился. Она поставила на зарядку, не включая его. Утром включила. Пришла наработу и, четр ее дергнул, проверила счет. За ночь пропало порядка 50 грн. Она звонит им. А они в ответ, с Вашего номера ночью был звонок за границу. Ленка в шоке! Какой звонок, если тел был полностью отключен??? Те, мы ничего не знаем, это у вас какие-то траблы. Вот так...
Вообщем, МТС живет по принципу: без лоха - жизнь плохаКурить

Пользуюсь Киевстар и Лайф. Таких проблем не было.

Когда женщине подрезают крылья - она садится на метлу!
Шукати всі повідомлення учасника
Ulisss Немає
сомелье всея Донецк
*****

Повідомлень: 9 783
Приєднався: Apr 2008
Луцьк
Polo 1,2 TDi
Повідомлення: #6
20-12-2010 07:52 RE: МТС викрадає гроші

(19-12-2010 22:31)Бусинка :  Для МТС - это норма!
Первый раз слышу о таком. С 2000 года пользуюсь МТС ни одной непонятки по счетам не было
Шукати всі повідомлення учасника
СЕАТовод Немає
ПРАКТИК
*****

Повідомлень: 2 261
Приєднався: Oct 2010
У К Р А Ї Н А
SEAT ALTEA,Skoda Octavia Tour
Повідомлення: #7
20-12-2010 09:17 RE: МТС викрадає гроші

(20-12-2010 07:52)Ulisss :  
(19-12-2010 22:31)Бусинка :  Для МТС - это норма!
Первый раз слышу о таком. С 2000 года пользуюсь МТС ни одной непонятки по счетам не было

+1.деньги за 10 лет ни разу не пропадали.А вот связь последнее время хуже небыло никогда,я имею в виду постоянные "сбой сети", "сеть занята","немаэ звязку з телефоном абонента"(даже если держу в руках два телефона,и пытаюсь позвонить с одного на другой.) Мобильный Интернет от МТС -это отдельная тема....Повбывав быПовбывав быПовбывав бы

Многие люди не понимают, почему я перестал с ними разговаривать.
А для меня непонятно, нахрена я когда-то вообще с ними заговорил?
Шукати всі повідомлення учасника
=Nazar= Немає
============
*****

Повідомлень: 5 447
Приєднався: Feb 2006
КиїВ
TDI
Повідомлення: #8
20-12-2010 09:34 RE: МТС викрадає гроші

(19-12-2010 18:39)alpinist :  Я користуюся тарифом "Супер МТС без поповнення Київ".
коли користувався цим тарифом також був прикол,здається влітку, на дворі сильна гроза,в цей час розмовляю з батьком, за час розмови зв"язок пропадав разів 4...ну я собі передзвонюю,рахунок не перевіряю,оскільки хвилин повинно бути достатньо,потім ще увечері передзвонюю батькові, поговоривши 20 хв,вирішив перевірити залишок хвилин, перевіряю,а хвилини не списані...зато кошти списаніLaughing так продовжувалось у мене на протязі місяця,як виявилось в них там щось "збойнуло", і мій номер не ідентифікувало як той, що знаходиться на території Києва і області...довго я діставав МТС,але кошти таки повернули...потім змінив тар. план на Супер МТС без поповнення 2, наче б то приколів поки немає,тьфу-тьфу-тьфу,але зв"язок інколи гунявийEvil or Very Mad

[Зображення: Drunk-rides-pig.gif]
Поки не настане завтра,ти не зрозумієш,як тобі було добре сьогодні!
Шукати всі повідомлення учасника
195/65/R15 Немає
spreading art of fishing
***

Повідомлень: 389
Приєднався: Jan 2009
Poland, Gdansk
Octavia 7, 2.0
Skype IDguesswho1980
Повідомлення: #9
20-12-2010 09:47 RE: МТС викрадає гроші

в мене таж проблема...
ф-ф-физдять грошi, особливо вночi (шоб я не замiтив),
бо недавно я пустив маяк корЭшу, вiн вiдбив, я перевiрив, а воно злизало..
за ШО?
Шукати всі повідомлення учасника
Dimoner Немає
Бугагагашки=)
*****

Повідомлень: 2 135
Приєднався: Dec 2005
столица
Чемодан Аутландер ХL & BMW3 E90 & KIA Koup
Повідомлення: #10
20-12-2010 11:13 RE: МТС викрадає гроші

пользуюсь МТС 8 лет одним номером...раньше былподключен на корпорацию....как то было всеравно что там со счетом....1,5 года пользуюсь как физ лицо сам....Пинзец деньги тырят жесть....Стоял у меня интернет на айфоне....пришло минус 450 грнLaughing...думаю херасе насидел...просто на почте куча фоток было.....заплатил...почту отключил на интернет забил...в след месяце минус 280 за интернет...а я им не пользовался почти.....Позвонил выключил вообще доступ...теперь такого нету...но по мелочам воруют однозначно

GOT THE LIFE


XL-евод BЭMЭWЭ-вод koup-евод
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Хоббі + гроші Yuriy-weston 4 1 267 31-08-2015 08:59
Останнє: Alex Dep
  Інтернет гроші Nikolya13 5 1 757 22-12-2011 20:10
Останнє: vs.bodnar

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1