|
1.6....Валико-мана))) С Днюхой!!!
|
|
| Автор | Повідомлення |
doc_tor
Кватропапа ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 003 Приєднався: Jun 2008 Да, не тот нынче Днепр (с) chip-Black A5 2.0 TDI |
|
||
|
Ленка
Штурман ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 287 Приєднався: Dec 2009 Днепр - Харьков |
|
|
|
Lady
девочка из администрации ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 22 054 Приєднався: Mar 2007 серебристая :)) |
|
||
|
AlexGor
SHERIFF ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 7 052 Приєднався: Dec 2007 Киев Opel Astra H |
|
||
|
vav
...дитя хаоса... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 029 Приєднався: Sep 2007 Киев Škoda Octavia Tour 1.6 |
|
||
|
забанен Повідомлень: 2 282 Приєднався: Jun 2009 Киев Skoda Octavia 1,9 TDI 96 кВт |
|
||
|
energetik
Шкодавод ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 885 Приєднався: Feb 2008 КИЕВ-Вишневое Окташа А5 1.6 |
|
||
|
Maybe
Тесть ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 8 649 Приєднався: Dec 2007 Файне місто Суми Tiguan II 2.0TSI 4Motion, была Octavia A5FL 1,8T Black Pearl, была Суровая BFQ ;) |
|
||
|
Gagaryn
голубоглазый ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 239 Приєднався: Jul 2007 |
|
||
|
Irochka
Кума Президента :) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 742 Приєднався: Jul 2005 Made in Ukraine Была Fabia 1.4 Фабио, Fabia RS 1.9 TDI+чип, Пуля, сейчас Фабия нью 1,4 Рыжуля |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Валико,Shvunf, с Днюхой теня!!! | =Nazar= | 15 | 2 549 |
20-02-2012 11:41 Останнє: =Pitbull= |
|
Переглядають: Гості: 1




![[Зображення: 1bc2c3ace14c.jpg]](http://s49.radikal.ru/i123/1009/31/1bc2c3ace14c.jpg)
Оставайся таким же !!!!!!

![[Зображення: 4046c0954e84.jpg]](http://s54.radikal.ru/i145/1009/7f/4046c0954e84.jpg)
![[Зображення: 693002067.gif]](http://melochi-jizni.ru/_ph/10/2/693002067.gif)



![[Зображення: AA8454HB.png]](http://nomer.avtobeginner.ru/ua2/AA8454HB.png)
