|
Чемпионат по слалому...04.12.2009...я участвую ))
|
|
| Автор | Повідомлення |
Slavik_B
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 155 Приєднався: Jun 2007 Киев Passat B7 Variant, BMW e36 V10 |
|
||
|
Great
Бог ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 3 309 Приєднався: Dec 2005 Київ, Біличі Suzuki GSX1000R, A5 1.9TDI 4x4 |
|
||
|
Slavik_B
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 155 Приєднався: Jun 2007 Киев Passat B7 Variant, BMW e36 V10 |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1





