Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Протермінував транзитні номера,забрали машину.. що робити???
Автор Повідомлення
tanais Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 77
Приєднався: Nov 2009
Тернопіль
skoda oktavia tour 1.8t
Повідомлення: #1
06-02-2010 18:13 Протермінував транзитні номера,забрали машину.. що робити???

Доброго дня форумчани Wave

Вчора близько 8год вечера повертався до дому з роботи, на дорозі зупинили даї-шники для перевірки документів під придлогом мол машини часто крадуть, я без задніх думок передав документи і як виявилось мої транзитні документи вже 2 дня як протерміновані(3 місяця пройшли а я і незамітив) , авто відігнали на штраф майданчик, наслідуючий день я приїхав за ним з документом про сплату штрафу(170гр),з документом що немаю заборгованості по штрафах, ну і з тех паспортом.Прочекав на начальника ДАі близько 2-ох год надворі,рознервувався і набрав в службу довіри і попросив вернути інспектора на робоче місце бо я заї..ся чекати на нього(перед тим як приїхати я попередив їх телефонним дзвінком що я приїду) ,непройшло і 5хв як начальник районного ДАІ примчав ........ ну і я пішов заберати своє авто,пройшов в кабінет і з перших його слів я зрозумів що авто мені невіддадуть Я удивлен
Перше що він запитав після придявлення всіх моїх справочок і документів- "а паспорт маєш"??? на що я йому відповів а нащо? , вмене є посвідчення водія на яких є моя фотографія, ну і моїх данних в доручені більш ніж достатньо щоб зрозуміти що це мій автомобіль і паспортні данні там теж є,якщо потрібно можете переписати і перепровірити........і ще добавив, ви як складаєте протоколи на "порушників" ви чомусь вних паспорт невимагаєте...... Честь!

Після моїх слів в начальника пішла піна зрота і тут він тикнув в мене моїм дорученням мол" термін доручення виписаний на термін транзитних номерів і так як твої транзитні номера простроченні ти перестаєш бути власником автомобіля" - тут то мені і впала челюсь і я поняв що він мене взув Дятел

Короче кажучи поїхав я звідти назад додому без своєї машки Mad

По телефону проконсольтувався з своїм другом і він мені підсказав що можна виписати біржову угоду від власника і цего документу буде достатньо щоб забрати автомобіль Дружба УРАА подумав я і напевно з понеділка так і зроблю!



Я неможу з цим змеритись я ще ніколи непрогравав таких мінтовських баталій, хочу раді принципа впадлити тому ДАІ шніку, знаючи свій характер я ще вчора коли машину забрали зрозумів що будуть тягнути гроші, заставив якогось літінанта скласти опис автомобіля якого я залишаю на штраф майданчику і занести в цей протокол що авто без царапин,тріщин,вмятин,ітд........хоч знав що на капоті є вмятинка і царапин тоже хватає, но ДАІшнік все підписав без задніх мислів Дятел і напідставі цього документа я хочу їх нагнути .... Все це хочу зазняти за допомогою відеокамери і вмятинку яку я случайно найду і царапинку Курить


А тепер запитання яке я хочу уточнити;
1. Як це правильно(юрИдично зробити)

2.Хтось може скинути силки на якісь статї по моїй проблемі можливо я щось для себе візьму зних?

Всім дякую хто відгукнеться
Respect Дружба

Куплю Выкидной ключ Hello!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
bboorryyss Немає
автоюзер
*****

Повідомлень: 2 958
Приєднався: May 2009
Черновцы
Octavia FL 1.6 BSE Ambiente
Повідомлення: #2
06-02-2010 19:04  

Может мое мнение и окажется не совсем ожидаемым, здесь...
Но ведь все по справедливости Дятел
Чего нагибать ГИАшника просто ради принципа? Одно дело, если документы забыли дома (с кем не бывает?), совсем друго, что у Вас их вообще нет (они не действительны, т.к. просрочены).

Детям нельзя пользоваться интернетом!
Интернет от детей глупеет!
Шукати всі повідомлення учасника
Мавпун Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 389
Приєднався: Jun 2008

Tour 1.9 TDI AGR 66/90,
Повідомлення: #3
06-02-2010 19:10 Re: Протермінував транзитні номера,забрали машину.. що робит

tanais :Після моїх слів в начальника пішла піна зрота і тут він тикнув в мене моїм дорученням мол" термін доручення виписаний на термін транзитних номерів і так як твої транзитні номера простроченні ти перестаєш бути власником автомобіля" - тут то мені і впала челюсь і я поняв що він мене взув Дятел
Всім дякую хто відгукнеться
Respect Дружба


....... що він мене взув..... Laughing Laughing
Упал и качаюсь Упал и качаюсь Упал и качаюсь
Шукати всі повідомлення учасника
ЮрийS Немає
Классик
****

Повідомлень: 809
Приєднався: May 2009
Ukraine, Lubny
JeeP Cherokee 4L, BMW M6
Повідомлення: #4
06-02-2010 19:12  

BBOORRYYSS :Может мое мнение и окажется не совсем ожидаемым, здесь...
Но ведь все по справедливости Дятел
Чего нагибать ГИАшника просто ради принципа? Одно дело, если документы забыли дома (с кем не бывает?), совсем друго, что у Вас их вообще нет (они не действительны, т.к. просрочены).
+1

Люблю українську природу, гарячий борщ, холодну воду, і повну пазуху цицьок!
Шукати всі повідомлення учасника
smip Далеко
Гуру Клуба
*****

Повідомлень: 6 555
Приєднався: Oct 2005
Krivo-de-janeyro
Octavia С5
Повідомлення: #5
06-02-2010 19:21  

Автору темы.

Вам надо немного поменять отношение к жизни и к людям. У вас абсолютно законно временно изьяли ТС. И пасспорт тоже попросили законно.
Свидетельство о регистрации на руках??
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
tanais Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 77
Приєднався: Nov 2009
Тернопіль
skoda oktavia tour 1.8t
Повідомлення: #6
06-02-2010 20:20  

BBOORRYYSS :Может мое мнение и окажется не совсем ожидаемым, здесь...
Но ведь все по справедливости Дятел
Чего нагибать ГИАшника просто ради принципа? Одно дело, если документы забыли дома (с кем не бывает?), совсем друго, что у Вас их вообще нет (они не действительны, т.к. просрочены).

Обясню щоб ви неписали х...ні, як мене оштрафували я некіпішував так як розумів що це дійсно я провтикав дату закінчення номерів....но:

1. Зупинили в районному центрі десь за 80км від мого дому я поцікавився як мені забрати машуну нащо почув_ довідка про сплату штрафу, заборгованість є чи нема, і документи! я з 7ранку наногах,оббігав всі кабінети мрев позбирав всі довідки, зателефонував в район де стояла на штраф майданчику машина і попередив що десь за 1годину підїду........

Після того як я найшов друга,заправив його ми поїхали за машиною як я писав вона була не в моєму місті а за 80км від нього,після того як ми туда приїхали виявилось що цієї людини немає на місці(хоть я телефонував і попереджав що я виїжджаю) прочекав 2год на нього, він ще захотів зрубати собі на лапу і не віддав мені авто----це потвоєму нормально??? по людськи--???? чому зразуж не сказати що мол так і так візьми просто скинь її з тимчасової реєстрації зроби довідку рахунок від власника (яка робиться 5хв і коштує 150гр і приїдь).

2. Це просто затягування часу і вимагалово грошей, текстом це можливо важко виразити і таким як ти зрозуміти, хоть на мою думку я все чітко описав, мент просто козел -потянув час, за штраф площадку заплачу по 100гр за сутку(якби він зразу все пояснив то яб заплатив 100гр а так получається пятниця,субота,неділя(томущо вихідний) і понеділок мрев непрацює і аж у вівторок я зможу забрати) і якщо все ок втебе з матиматикою порахуй в скіль я попадаю! Добыча мыслей

І тепер мені хочеться ще раз тебе запитати це нормальний мент?? полюдськи поступив???


Я нечіпляюсь просто так бо самолюбство зіграло просто чуствую що так розводять тих шоферів що аж серце болить, перш ніж писати що мол чіпляюсь просто до мента постав себе на чуже місце і тоді відписуй коментарі, і взагалі темка була створена не длятого щоб я почув чиюсь думку хто знас прав а хто ні(за свою неправоту я оплачу штраф,вернувся на автобусі додому і получив купу гемарою) а для того щоб більш грамотно з юредичної точки зору наказати за такий розводняк шоферів на дорогах.!

Якщо хтось вважає що я поступаю неправильно прошу просто проігнорувати тему а хто вважає що потрібно наказувати за таке напишіть щось розумне а не просто ваше бачення ситуації.


Вибачаюсь перед людьми яких я можливо образив,але нерви назриві і тут замість якоїсь розради вислуховувати таке........ Недоумение

Куплю Выкидной ключ Hello!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
smip Далеко
Гуру Клуба
*****

Повідомлень: 6 555
Приєднався: Oct 2005
Krivo-de-janeyro
Octavia С5
Повідомлення: #7
06-02-2010 20:25  

Причем тут вымогательство?? Дятел Кто у вас требовал деньги?
Для танкистов. Тех.пасспорт на руках?
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
alexrv Немає
Banned

Повідомлень: 762
Приєднався: Feb 2008

Повідомлення: #8
06-02-2010 20:29  

не в обиду, но если провтыка/нарушил, потом дал на лапу, кото тогда винить. Сам дал, он же не вымагал, скажи спасибо что не словили за дачу взятки, а то сейчас часто такое практикуют
Шукати всі повідомлення учасника
tanais Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 77
Приєднався: Nov 2009
Тернопіль
skoda oktavia tour 1.8t
Повідомлення: #9
06-02-2010 20:33  

alexrv :не в обиду, но если провтыка/нарушил, потом дал на лапу, кото тогда винить. Сам дал, он же не вымагал, скажи спасибо что не словили за дачу взятки, а то сейчас часто такое практикуют

ніхто ніяких грошей нікому недавав і давати небуде, це погана звичка людей ,мені офіційно виписаний штраф який я оплачую, можливо якби дав то менше гемору було ,але я незвик давати ні взяток ні відкупних,краще най ідуть гроші в казну ніж барану в кішеню.

Документи всі в мене на руках., причом тут документи??? як би я доказував що взагалі автомобіль мій віддавши документи??

Куплю Выкидной ключ Hello!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Владислав Немає
хренасдва
*****

Повідомлень: 16 744
Приєднався: Aug 2005
Киев
Октавия 1,8Т 4*4 длинная + туча VTGшных мустангов под капотом.+ Фокус ST
Повідомлення: #10
06-02-2010 20:34  

Просроченые транзитные номера , это одно , а вот отсутствие у вас документа подтверждающего парво пользования Т.С. это другое.
Я сам пачти год ездил на транзитах , но у меня были тех паспорт и биржевый договор купли продажи . Т.е. штраф за несвоевременную постановку авто на учет , мне выписать могли , а забрать мою собственность нет.

Собственно+ 1 к smip Тех.пасспорт на руках? И какие документы еще на Т.С. у Вас есть.




402м- 14,515с. (пока)

[Зображення: giphy.gif]
Произвол под заказ из материала заказчика - дорого.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Забрали авто на штрафплощадку Lokki2006 42 13 597 25-09-2016 11:12
Останнє: Клиент
  Остановили на посту и забрали машину MrCrazy 90 25 057 08-09-2013 12:01
Останнє: MrCrazy
  Чорні номера maks_mm 9 3 447 18-03-2013 12:42
Останнє: saxa
  Транзитные номера Guriev78@i.ua 5 12 237 13-03-2013 08:31
Останнє: TurboBond
  Как оставить себе свои номера? фермер 7 3 021 14-02-2013 19:49
Останнє: komisarex
  Сохранение ГОС номера для новой машины jokerr9 36 14 113 06-09-2012 00:07
Останнє: Nikneison
  Двигатель без номера jokerr9 13 7 234 20-07-2012 16:47
Останнє: Ulisss
  забрали права за пьянку marcus63 7 5 961 12-07-2012 11:45
Останнє: Vra4
  Транзитные номера. HELP!!!! Karbon 30 10 851 21-05-2012 10:18
Останнє: Karbon
  Рамки на номера со стеклом Popeye 10 7 235 19-01-2012 12:15
Останнє: Владислав

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1