Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
ДАІ
Автор Повідомлення
Одуванчик Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 101
Приєднався: Oct 2009

Skoda Fabia New 1.4i
Повідомлення: #1
07-10-2009 19:48 ДАІ

Значить сьогодні о 19:30 по вул.Дорошенка 39 за перехрестям , штрафанули мене, штрафанули круто на 425грн.
Суть була така:
Стою я на Дорошенка в пробці, надоїло мені стояти обганяю маршрутки , трамваї і т д. Перед перехрестям на зустріч мені виїжджає трамвай ,вдало оминаю пристроююсь в правий ряд і спокійно їду на "зелене" а тут даішнік і мене хлопнув.Спочатку представився , я предявив йому документи із запитанням "А що я порушив?".Він мені зразу, а де ваш "талончик" та я кажу от техпаспорт.
Причипівся він до талончика , каже забираєм на штрафплощадку..показує мені постанови з розділу нові штрафи і т д.Приписує мені ще обгін із створенням аварійної ситуації, начебто не можна виїжджати на трамвайну колію... Я удивлен
І того 850 грн...
Запропонував я йому 60грн, потім 80, дойшов до ста йому явно було мало , а так як в мене більше не було.
З погрозами , що я буду судитись він все таки написав штраф у розмірі 425 грн. Я чемно підписався (у главі "Причина порушення" написав , що розгубився і порушувати більше не буду.
Тепер хочу вашої поради...
Що робити ?
Звертатись до адвокатів?
Яка там процедура і що з того вийде.
Хочу почути обгрунтовану думку , а не побажання успіху)) чи там коментарі треба їздити чемно..) Курить
Чекаю на порозуміння Hello!

[Зображення: ab86320.gif]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Олексій Немає
Злосний флудер
****

Повідомлень: 1 491
Приєднався: Apr 2009
Місто на Полтві
Ford Escort Vagon 1.8
Повідомлення: #2
07-10-2009 20:01  

Інформую на хлопський розум. Створення аварійної ситуації це тоді коли інший учасник дорожнього руху повинен був через твої дії робити будь які маневри. тіпа тормозити, обїзжати і тд. Якщо ДАЇшник таке говорить запропонуй йому пошукати того кому ти створив аварійну ситуацію і взяти в нього пояснення і щоб той розписався в протоколі. такого в 99% випадків ДАЇшник не зробить бо чи навіть той самий пішохід на переході чи машина вже давно тютю. По-друге, ніколи не підписуйся в протоколі (цим ти визнаєш свою провину і казати я так більше не буду будеш в дома). Пиши в поясненні З діями працівника міліції нафіг не згідний діло було такто і такто. Там де мають бути підписи свідків, якщо їх нема то став Z. І по-третьому. Від сьогодні рахуй 15 днів тобі має прийти постанова від тгго дайця про порушення ПДД, якщо не прийде то рахуй від сьодні 2 місяці і на зекономлені гроші поставиш мені пива. А якщо прийде набереш мій номер телефону я тобі скажу що робити.

Професійні консультації в туризмі
http://www.drive2.ru/users/vusiko/
Шукати всі повідомлення учасника
SVAt Немає
Писатель
***

Повідомлень: 710
Приєднався: Aug 2007
Львів
Skoda Pajero Sport 3.0
Skype IDsvat351
Повідомлення: #3
07-10-2009 20:48  

Не знаю як на рахунок здійснення аварійної ситуаці, хоча теоретично кожне порушення правил ДР можна розцінювати як саме такі дії, но судячи з вище написаного одне ти точно порушив і причому так вагомо порушив. Рух по трамвайним коліям зустрічного напряму забаронений
Такщо будь наступного разу трохи терпеливіший, якщо не можеш скоротити без порушень

Skoda Pajero Sport 3.0
Шукати всі повідомлення учасника
genikk Немає
ʞʞıuǝƃ
***

Повідомлень: 726
Приєднався: Jul 2008
Lwów
9˙⇂ ɐıgɐɟ ɐpoʞs
Повідомлення: #4
07-10-2009 21:04  

Там місце дуже вдале для ловлі машинок. Майже кожного ранку їзджу тою дорогою, за перехрестям частенько стоїть ДАІ. Бувають часто пробки там зранку, і тоді просто не уникнути виїзду на зустрічну по колії.


Олексій :....Пиши в поясненні З діями працівника міліції нафіг не згідний діло було такто і такто

to Олексій
Це справедливо для дещо інакших випадків, коли дійсно ламають комедію на пустому місці.
А наслухаючись таких порад людина (новачок, початківець, "У" та і не тільки) нічого не навчіться і буде завжди думати, що порушувати не_страшно, прикольно і т.д. Розумію, що кровні віддавати буцім-то ні_за_що не хочеться, але читати книжечку ПДР також деколи корисно. Не дай ДАІ-шнику жодного шансу Very Happy, але роблячі правильно, а не користуючись недосконалістю/недбалістю системи збору штрафів.

звучить занудно та і сам не святий, і все звичайно імхо, просто це стає загальнонаціональною думкою - порушив - оскаржуй, бо так всі роблять
Порушив - плати! А не маєш грошей на штраф, то можливо варто передивитись потребу в пересуванні автівкою, того гляди і спокійніше на дорогах буде Курить Курить
Шукати всі повідомлення учасника
Одуванчик Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 101
Приєднався: Oct 2009

Skoda Fabia New 1.4i
Повідомлення: #5
07-10-2009 21:33 ДАІ

Олексій :Від сьогодні рахуй 15 днів тобі має прийти постанова від тгго дайця про порушення ПДД, якщо не прийде то рахуй від сьодні 2 місяці і на зекономлені гроші поставиш мені пива. А якщо прийде набереш мій номер телефону я тобі скажу що робити.
В протоколі було вказано, що якщо не сплатити штраф протягом 15 днів, то буде подвоєння штрафу на суму 850 грн.

[Зображення: ab86320.gif]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #6
07-10-2009 22:08  

genikk :А наслухаючись таких порад людина (новачок, початківець, "У" та і не тільки) нічого не навчіться і буде завжди думати, що порушувати не_страшно, прикольно і т.д.
Я коли в січні відкривав тему про боротьбу з даі - відверто, не думав, що багато хто такі дії сприйме, як рух до безнаказаності.
Тоді мова ішла про листи щастя. Ти за кермом, не ти; твоя швидкість, не твоя і т.д. Здавалось, все зрозуміло. Треба боротись проти свавілля ДАІшників.
Тепер щодня: я порушив, але подам в суд, бо ДАІшник перевищив повноваження і гудзик в нього не був защіпнутий.
Тотально. На Мітсу, у Раді автомобілістів, тут...
Народ, а чому, коли винен, просто не вийти з машини і не сказати: "Так, я порушив. Вибачте".
Зі свого досвіду знаю. З чотирьох зупинок ДАІ - три - мають підстави. Нормально плачу штраф.
Он, в суботу. Поговорив в Києві з зам. начальника Департаменту ДАІ, сів за кермо, порушив, заплатив штраф.
http://www.lancer.com.ua/forum/viewtopic...79#1143479

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
genikk Немає
ʞʞıuǝƃ
***

Повідомлень: 726
Приєднався: Jul 2008
Lwów
9˙⇂ ɐıgɐɟ ɐpoʞs
Повідомлення: #7
07-10-2009 22:13  

Ігор, ваше здоров'я Дружба Мир
Шукати всі повідомлення учасника
Одуванчик Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 101
Приєднався: Oct 2009

Skoda Fabia New 1.4i
Повідомлення: #8
07-10-2009 22:18 ДАІ

to Igor_Lviv
Тобто твоя порада заплатити ? Курить Курить Курить

[Зображення: ab86320.gif]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
genikk Немає
ʞʞıuǝƃ
***

Повідомлень: 726
Приєднався: Jul 2008
Lwów
9˙⇂ ɐıgɐɟ ɐpoʞs
Повідомлення: #9
07-10-2009 22:38 Re: ДАІ

Одуванчик :to Igor_Lviv
Тобто твоя порада заплатити ? Курить Курить Курить

думаю Ігор мав на увазі підняти всіх знайомих на вуха і зробити масовий протест проти твого штрафу, і плюнути в обличчя тому інспектору Laughing Laughing Laughing

пс. на всякий випадок скажу - жарт
Шукати всі повідомлення учасника
Одуванчик Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 101
Приєднався: Oct 2009

Skoda Fabia New 1.4i
Повідомлення: #10
07-10-2009 22:42 даі

Hello!
)))розсмішив
Ладно .)

[Зображення: ab86320.gif]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1