Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Фабія Мк1 не завелася після мийки
Автор Повідомлення
Yarickr Немає
Ученик
*

Повідомлень: 2
Приєднався: Mar 2024
IF, UA
Skoda Fabia Combi Mk1
Повідомлення: #1
10-04-2024 10:19 Фабія Мк1 не завелася після мийки

Сьогодні після штатної мийки машина залишилася стояти на мийці, бо не завелася. Мив акуратно, бо це вже третій такий випадок, але перші два рази вона переставала заводитися через пів години після мийки і заводилася після короткочасного простоювання. Цього разу вона не завелася вже на мийці і не заводиться вже годину. Залишив її просихати. Сподіваюсь до обіду просохне і поїде.
Візуально під капотом все сухе окрім коси дротів, які знаходяться під ЕБУ і виходять з-під жабо. З-під жабо по цих дротах стікає вода і скапує на лонжерон. Сам ЕБУ і його розєми - сухі.
       
Може хтось мав вже таку проблему і знає як її вирішити?


Пошук по інету показує, що ця коса в багатьох розплетена. Очевидно для того, щоб вода в ній не збиралася, а скапувала на лонжерон. Думаю така проблема не тільки в мене.
   
Фото не моє, але ця коса, по якій стікає вода починається під жабо саме в цьому місці. Тобто вона практично лежить у воді постійно, а ізолента, якою вона обмотана - поганий варіант гідроізоляції.


Завелася аж в другій половині дня.
З десятої спроби схватила і я її тримав педалькою на оборотах 2000-3000 десь 5 хвилин. Тряслася і не тримала оберти. Потім, очевидно двигун прогрівся, щось там висохло і вона почала працювати ніби нічого і не сталося. Але загорівся чек. Ну, а як же без нього... Прочитав помилки. У всіх блоках була помилка "Нема звязку з ЕБУ, або він обезточений". Скинув помилки - чек пропав. Ну ясно: дроти мокрі - звязку нема, дроти висохли - звязок відновився. Але питання, - чого вона так тяжко приходила до тями? Хіба що поки я там стартером крутив, то позаливав циліндри паливом? Це просто якийсь авто-детектив...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-04-2024 20:28 Yarickr.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Yarickr Немає
Ученик
*

Повідомлень: 2
Приєднався: Mar 2024
IF, UA
Skoda Fabia Combi Mk1
Повідомлення: #2
11-04-2024 11:20 RE: Фабія Мк1 не завелася після мийки

А от і відповідь знайшлася. Виявляється на фото вище, де мокра коса, в нижньому лівому куті дві кришки - то гермоблоки контактів, які йдуть в салон. Їх то я і заливаю під час мийки.
   
Фото не моє, але все стало зрозуміло.


А от і рішення знайшлося. Все розписано покроково саме для Фабії Комбі Мк1.
   
Протікання води в моторний відсік. Покрокова інструкція.

Залишилося знайти когось, хто зможе це за гроші повторити, або пробувати самому. На перший погляд не так вже й важко.

Як я тут гарно сам з собою поспілкувався )))
Як каже мій кум, - дурному добре й самому...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-04-2024 14:50 Yarickr.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Вмикається аварійка після закриття авто Zefvs 11 864 17-03-2024 21:29
Останнє: lukisraiz
  Мокре задня сидіння після сильного дощу шкода а5 Artem_ 3 1 086 22-08-2023 01:26
Останнє: Romatr
  Невірна інфа про витрату пального фабія 2 Євген 1605 1 521 02-10-2022 07:51
Останнє: Vitaly_N
  Невірна інфа про витрату пального фабія 2 Євген 1605 0 425 02-10-2022 07:41
Останнє: Євген 1605
  Невірна інфа про витрату пального фабія 2 Євген 1605 0 395 02-10-2022 07:40
Останнє: Євген 1605
Question 2.0 TDI Дивний звук мотора після старту Alex01 1 997 19-05-2021 12:13
Останнє: Alex01
  Добрий день! Прийміть у клуб Шкодолюбителів м. Львів, Фабія 1,2 Валентинович 21 3 389 16-10-2014 11:17
Останнє: Incity

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1