Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
1.6 tdi cayc . Голубий дим на холодну після видалення сажового .
Автор Повідомлення
Богдан1101 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 2
Приєднався: Dec 2023
Знамʼянка
Yeti 1.6tdi
Повідомлення: #1
31-12-2023 08:56 1.6 tdi cayc . Голубий дим на холодну після видалення сажового .

Всім привіт . Дуже потрібна допомога.став власником skoda yeti 2011 року з двигуном 1.6tdi (cayc) і зразу зіштовхнувся з проблемою . Почав горіти сажовий фільтр . В місті Сміла мені його вирізали . На сервісі сказали що була проблема з високим тиском палива , но ми її вирішили . Після видалення сажового фільтру зранку коли двигун холодний починає диміти голубим димом і трохи підтрухує та Через 10-20 сек. Дим пропадає і двигун працює рівно . Ніяких чеків нема. На сервісі сказали що двигун не новий (267тис оригінального пробігу ) що він буде диміти . Поїхавши на інший сервіс сказали що не правильна прошивка і треба ще механічно відключити EGR ( проставка в трубку) після цього теж Нічого не змінилось . До всього цього , навіть з чеком сажового машина заводилась нормально . Підскажіть де дивитись , що це може бути . Ще не подобається росхід палива 10л на 100 км . Хоч зараз і зима но 10 літра я вважаю що це багато ( прогрівається авто не по пів години)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
wywiadowca1980 На сайті
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 624
Приєднався: May 2016
Київ
Superb III, 2.0 TDI (DFCA)+Stage 1, DQ250
Повідомлення: #2
31-12-2023 10:49 RE: 1.6 tdi cayc . Голубий дим на холодну після видалення сажового .

(31-12-2023 08:56)Богдан1101 :  ...став власником skoda... і зразу зіштовхнувся з проблемою....
Так. Звісно. Skoda дуже не якісне авто! Я б продав її вже, поки не пізно....

(31-12-2023 08:56)Богдан1101 :  ....була проблема.... , но ми її вирішили...
Поза сумнівами! Ви справжній українець!!!! Respect
DPF ніхто не миє. Звісно ж!

P.S.
Фахові майстри по VAG є в Києві (від вас це 2 години ходу), які один раз діагностують вам проблему і заново, але вже нормально, прошиють ЕБУ. Доречі це буде трішки не дешево, ще й тому, що переробляти косяки після "фахівців" не дуже хто й любить.... Wink
Інший варіант - безкінечні танці з бубном в Смілі та околицях. Але то все ваш вибір.
Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-12-2023 12:45 wywiadowca1980.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Megatrans Немає
Ученик
*

Повідомлень: 17
Приєднався: Oct 2014

Повідомлення: #3
01-01-2024 19:10 RE: 1.6 tdi cayc . Голубий дим на холодну після видалення сажового .

Компрессію міряли? На холодну не підтраювала коли був сажевий?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Богдан1101 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 2
Приєднався: Dec 2023
Знамʼянка
Yeti 1.6tdi
Повідомлення: #4
04-01-2024 14:56 RE: 1.6 tdi cayc . Голубий дим на холодну після видалення сажового .

(01-01-2024 19:10)Megatrans :  Компрессію міряли? На холодну не підтраювала коли був сажевий?

Компресію не міряв . До того поки не вирізали не підтраювала.
На днях думаю поїхати поміряти компресію та перевірити свічки розпалу ( хоч я і сумніваюсь що це вони).
Був в одного хлопця … дав мені пораду перевірити чи вирізали тільки сажовий чи також каталізатор . Каже якщо вирізати каталізатор то треба якусь обманку замість нього ставити .


(31-12-2023 10:49)wywiadowca1980 :  
(31-12-2023 08:56)Богдан1101 :  ...став власником skoda... і зразу зіштовхнувся з проблемою....
Так. Звісно. Skoda дуже не якісне авто! Я б продав її вже, поки не пізно....

(31-12-2023 08:56)Богдан1101 :  ....була проблема.... , но ми її вирішили...
Поза сумнівами! Ви справжній українець!!!! Respect
DPF ніхто не миє. Звісно ж!

P.S.
Фахові майстри по VAG є в Києві (від вас це 2 години ходу), які один раз діагностують вам проблему і заново, але вже нормально, прошиють ЕБУ. Доречі це буде трішки не дешево, ще й тому, що переробляти косяки після "фахівців" не дуже хто й любить.... Wink
Інший варіант - безкінечні танці з бубном в Смілі та околицях. Але то все ваш вибір.
Hello!
Я це розумію . Наступного разу мабуть так і буде.
Но на сьогоднішній день зі Знамʼянки до Київа та назад це не дешеве задоволення.
Хотілось десь поближче зробити но не вийшло.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-01-2024 15:02 Богдан1101.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1