|
Покупка Roomster'a
|
|
| Автор | Повідомлення |
vitalius
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 177 Приєднався: Sep 2008 Seat Toledo Superwagen |
|
||
|
Mr.Smith
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 61 Приєднався: Jun 2008 Octavia Tour 1,6 |
|
|
|
vitalius
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 177 Приєднався: Sep 2008 Seat Toledo Superwagen |
|
||
|
vitalius
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 177 Приєднався: Sep 2008 Seat Toledo Superwagen |
|
||
|
antik
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 700 Приєднався: Jun 2007 Львов Octavia A5 Sportback |
|
||
|
Mr.Smith
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 61 Приєднався: Jun 2008 Octavia Tour 1,6 |
|
||
|
vitalius
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 177 Приєднався: Sep 2008 Seat Toledo Superwagen |
|
||
|
Mr.Smith
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 61 Приєднався: Jun 2008 Octavia Tour 1,6 |
|
||
|
vitalius
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 177 Приєднався: Sep 2008 Seat Toledo Superwagen |
|
||
|
vitalius
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 177 Приєднався: Sep 2008 Seat Toledo Superwagen |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1




по обіді поїдемо підписувати договір на поставку авто. Дуже хвилюємося - адже берем квартиру на колесах! 
![[Зображення: Mr.Smith.gif]](http://www.autometric.ru/lines/Mr.Smith.gif)
![[Зображення: gdeskoda.gif]](http://www.autometric.ru/build/gde-baza/gdeskoda.gif)
я вже середи ніяк не дочекаюсь, щоби договір підписати, поки всі згоді
якось мені не зручно.... тобто чи достойний я
