Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Заробити реальні гроші можна:
Гарно працюючи на дядю і отримати бонуси
Приватний бізнес(сам на себе та/або компанія з найманим персоналом
[Показати результати]
Увага: Це відкрите голосування, інші учасники матимуть змогу бачити, за що Ви голосували.
Найманий працівник чи сам на себе? (навіяно скигленням Kristala)
Автор Повідомлення
vo Немає
КарлЮнговичФрейд
*****

Повідомлень: 3 144
Приєднався: Jul 2005
пАсьолок коло Києва
red_eco_turbo
Повідомлення: #1
10-02-2018 18:26 Найманий працівник чи сам на себе? (навіяно скигленням Kristala)

Драсьті!

Можливо назва теми і досить агресивна, але тим не менш - опитування повязано з тим, що на мою думку, реально щось заробити можна лише маючи власний бізнес.
Якщо я помиляюсь - будь ласка, ткніть мене мордою в "...." Hello!

панєслась (с)


Варіант - вкрасти, сидіти на відкатах, не створював. З особистої практики скажу - це має свої строки ))) потім переполовинять і посадять Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-02-2018 18:30 vo.)
Шукати всі повідомлення учасника
Снусмумрик Немає
деревянная нога :)))
*****

Повідомлень: 1 980
Приєднався: May 2015
Крайня північ Києва
читыре калеса и жОлтое маршрутко
Повідомлення: #2
10-02-2018 18:36 RE: Найманий працівник чи сам на себе? (навіяно скигленням Kristala)

Віталік, і там можна заробити, і там...
І там, і там можна з трудом кінці з кінцями зводити...
Як на мене, не все так однозначно, як ти поставив питання.
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 479
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #3
10-02-2018 19:55 RE: Найманий працівник чи сам на себе? (навіяно скигленням Kristala)

Эх, такую тему бы в пятницу ))))
Шукати всі повідомлення учасника
vo Немає
КарлЮнговичФрейд
*****

Повідомлень: 3 144
Приєднався: Jul 2005
пАсьолок коло Києва
red_eco_turbo
Повідомлення: #4
10-02-2018 20:05 RE: Найманий працівник чи сам на себе? (навіяно скигленням Kristala)

(10-02-2018 18:36)Снусмумрик :  Віталік, і там можна заробити, і там...
І там, і там можна з трудом кінці з кінцями зводити...
Як на мене, не все так однозначно, як ти поставив питання.

Тут трошки інший вектор. Якщо є БАЖАННЯ то, людина зможе реалізувати і там і там. Питання в тому, що в роботі "на себе" є більший відсоток заробітку. Але є і більший відсоток втрат (все і ще будеш винен).

Саме голосування повязано з кількістю людей на форумі, які працюють на себе або на дядю(тьотю).

А з приводу зводити кінці з кінцями, то тут є лише одна відповідь - людина займається не своєю справою. Це твердження також включає в себе також: _не на тому місці_ або _не в тій компанії_. Якщо ми говоримо про найману працю. В будь-якому випадку - якщо є незадоволення своїми результатами (реалізації себе), в тому числі і фінансовими, то це однозначно або не "своє місце" або "не свій напрямок" Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Связист Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 165
Приєднався: Nov 2015
Днепр
Skoda Octavia A5 FL 1,8T 2011 Служебная Reno Logan MCV 1,6 TDI
Повідомлення: #5
10-02-2018 20:34 RE: Найманий працівник чи сам на себе? (навіяно скигленням Kristala)

Доброго! Hello!
Работая на дядю всем доволен!
Хочется своего, но пока не определился чем хочу заняться.
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 479
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #6
10-02-2018 20:36 RE: Найманий працівник чи сам на себе? (навіяно скигленням Kristala)

Прошу прощения, сделаю небольшую ремарку...
Ниже, это пример, реальный из жизни...
Одна из крупных компаний, реальный ( правда украинский, со своими зехерами ) оф представитель, крупной компании из Чины, недавно делала набор работников в Киеве, заплатила кучу денег супер рекрутам в Киеве, кучу денег заплачено, пересмотрено сотня-другая претендентов, отобраны пяток-десяток, на работу вышли двое-пятеро, через неделю не осталось ни одного...
Условия о которых знаю, супер приемлемы для Днепра, очередь бы стояла...
Отметим, что кушать и жить ( если не сЪем квартиры ) одинаково...
Вот такая вот не своя справа, или не то место, или не реализация...
Естественно все люди разные, все условия разные, это просто пример, реальный...и к сожалению многие киевляне даже понять этого не могут, а что говорить о кукуево ?
ПС клубни, вам иногда намекают, что бывает по-разному, только не все могут это принять...и оплатить в Кривбассе или Днепре за тепло 1500-3200 это совсем по-другому... и открыть свою лавочку в Киеве или Львове бабло оборачивается в 1,5- 3 раза быстрее чем в Дрездене ( Днепродыме, Днепродзержинске, Камянском )...
ПС2 еще раз напоминаю, не жалуюсь, но даже Днепр, далеко не Киев...
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #7
10-02-2018 20:45 RE: Найманий працівник чи сам на себе? (навіяно скигленням Kristala)

(10-02-2018 20:36)1.2HTP :  ПС клубни, вам иногда намекают, что бывает по-разному, только не все могут это принять...и оплатить в Кривбассе или Днепре за тепло 1500-3200 это совсем по-другому... и открыть свою лавочку в Киеве или Львове бабло оборачивается в 1,5- 3 раза быстрее чем в Дрездене ( Днепродыме, Днепродзержинске, Камянском )...
ПС2 еще раз напоминаю, не жалуюсь, но даже Днепр, далеко не Киев...

Саша, после озвученных Кристаллом зарплат в Запорожье, я даже не знаю что тебе сказать....

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-02-2018 20:45 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 479
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #8
10-02-2018 20:46 RE: Найманий працівник чи сам на себе? (навіяно скигленням Kristala)

Миша, честно говоря сам чуть шоке...
Там кто-то про собаку правильный вопрос сделал )))
Шукати всі повідомлення учасника
vo Немає
КарлЮнговичФрейд
*****

Повідомлень: 3 144
Приєднався: Jul 2005
пАсьолок коло Києва
red_eco_turbo
Повідомлення: #9
10-02-2018 21:14 RE: Найманий працівник чи сам на себе? (навіяно скигленням Kristala)

1.2HTP, хтів би задати питання: в ви колись наймали працівників за свої гроші? а друге питання - чи ви колись займались підбором персонала за свої гроші, але з використанням сторонніх компаній/людей?

такі питання виникли в мене в процесі реалізації власних потреб в найманій праці. я вам скажу, що в обох випадках є декілька напрямків розвитку подій, в тому числі негативних(((
в перших випадках негативні результати лише в одному випадку - людина вам сподобалась в силу багатьох моментів, але не за результами професійного рівня.
в другому - (він дещо кращий, в разі нормальної роботи цієї компанії) - відбір здійснювала особа значного нижчого рівня, ніж ви спілкувались. Поясню - ви взяли на підряд контору, власнику (керівнику) якому ви довіряєте, а він передав цю справу підлеглому. І на всіх етапах вийшла помилка....
але, є і інші способи пошуку персоналу
Шукати всі повідомлення учасника
RuslanRage Немає
диверсант
*****

Повідомлень: 3 364
Приєднався: Oct 2005
Kyiv
TDI
Повідомлення: #10
10-02-2018 21:21 RE: Найманий працівник чи сам на себе? (навіяно скигленням Kristala)

Если копать глубже, то любой работающий на себя, по итогу, тоже работает "на дядю"...
Курить

Friends will ask for discount prices.
True friends will pay full price, to support you, your time and your work.

Я не пью алкоголь, мне чувство собственного достоинства не позволяет:
мало чести у желания нахрюкаться и завалиться спать у забора.
К тому же, там все места уже заняты людьми.
(с)Чёртик Липсик
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Повернення до СЕБЕ- хутір Обирок! Gerzik 7 2 069 07-05-2014 06:53
Останнє: Таня
  Нардепы повысили себе зарплаты на 80% Lady 17 3 286 01-02-2013 13:18
Останнє: 1.6
  Посоветуйте что себе подарить на 25 лет? Vladko 77 14 294 25-01-2013 01:17
Останнє: Dimon325
  Вы завели себе медведя и ежа? Артемзон 8 2 431 09-08-2012 14:46
Останнє: Vlad1358
  моей радости нет предела-прикупил себе мАбилу Брдэ 29 7 567 21-02-2012 22:52
Останнє: Брдэ
  Сам себе герой Serhii 0 1 066 16-02-2012 17:39
Останнє: Serhii
  "Слуги народу" намагаються узаконити для себе полювання у заповідниках vetalkiev 4 1 819 21-11-2011 21:54
Останнє: vetalkiev
  Прикольные дискачи!!!хочу себе такие))) =Nazar= 22 7 693 29-09-2011 12:14
Останнє: VIESSMANN
  Кто хочет себе оклеить авто пленкой? baggag 22 6 691 08-08-2011 14:42
Останнє: D&G
  «Газету по-киевски» - распечатайте себе сами Lady 5 2 552 16-03-2011 16:26
Останнє: Dre@m

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1