Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Центральний замок і ключі в салоні
Автор Повідомлення
YSunJ Немає
Писатель
***

Повідомлень: 562
Приєднався: Dec 2007
Нетішин
Октавия А5 1.6 +LPG+Мікролуч(була), Toyota Venza 2.7 AVD 2014
Повідомлення: #1
05-07-2017 19:51 Центральний замок і ключі в салоні

Нещодавня історія, яка трапилась зі мною.. Вирішив розповісти, може когось застереже))).
Ситуація: поїхав я на море на край світу за три-дев'ять земель... Майже безлюдне місце -Ягорлик , село Очаківське. Ну, то таке... Відпочивали, на кайтах каталися.. Все було гуд.. Для замикання авто завжди користувався брелком сигналізації, а тут чомусь почав використовувати штатний брелок. Можливо тому, що часто доводилось відкривати-закривати.
І сталося так, що після того, як черговий раз відкрив авто, щоб щось взяти, положив ключі на заднє сидіння... Двері прикрилися на перший фіксатор...-і раптом чую "клац"-ЦЗ закрився. В душі похололо, серце зупинилося на кілька секунд. Другий комплект ключів за тисячу км.... Все, відпочив. Підійшли друзі, почали "мозговий штурм".. Серед степу широкого з інструментів були лише викрутка, ніж і сокира.. Варіанти бити скло теж були. Але основна надія була на те, що задня дверка була прикрита лише в першому положенню, тобто невеличка щілина залишалася. І ключі лежали тут-же, на задньому сидінню, кнопками вверх.
В результаті "грабонули" першу ж хату в найближчому селі на 4-мм металевий прут. Потім викруткою віджали двері і цим прутом хвилин за 20 все ж вдалося нажати на кнопку брелка.. Цей звук "клац" центрального замка мені тоді здався самим милим і приємним у всьому світі!!!
Ура!!! Відкрили!!! Кинувся обнімати і дякувати свого визволителя із Одеси! Всі веселі і задоволені, пішли підкольчики-прикольчики... І раптом поривом вітру двері закриваються з розмаху, і через секунду "клац"-цз закрився знову!!!
Мертва тиша на хвилину на пляжу.... І як грім серед чистого неба чую голос: "Юрик, а де ключі?" . А я не можу нічого відповісти, -мову відняло зовсім... Пальцем показую на двері. Відчуваю, що блискавки будуть зараз без грому..
Але, почув лише привітання з переходом на новий рівень!!)). Ну звісно, двері захлопнулися вже по нормальному, щільно..
І знову "мозговий штурм", під час якого я зрозумів, що шкоду вкрасти без ключів майже нереально. Десь підлізти-"анріал".
В результаті двері були відкриті тим же способом, з різницею, що віджимав двері вже не викруткою, а сокиркою зі значно більшим зусиллям, звісно.
Не знаю, що було би дешевше-нове скло, чи коньяк із шампанським, яке довелося знайти в цій глуші.. Але увечері посиділи дуже гарно, і тема для розмови була ))).
Дякую всім моїм новим знайомим друзям-кайтерам, які допомогли в цій непростій ситуації.
В подальші дні завжди оставляв привідкриті вікна на дверьках.. Так, на всяк випадок.))
PS. Хтось може пояснити логіку роботи центрального замка від штатного ключа?


[Зображення: fwxe0q0uvcq9ik5vc752welkh.jpg]


До речі... Там про багажники на дах була тема, питали.. На фото Терра Драйв 480
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-07-2017 19:56 YSunJ.)
Шукати всі повідомлення учасника
Калян Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 077
Приєднався: Sep 2007

Fabia 1.2 kombi (была) Passat B7 1.4TSI метан
Повідомлення: #2
05-07-2017 20:00 RE: Центральний замок і ключі в салоні

Рекомендую відключити автоматичне закривання дверей, ця функція програмується в блоці комфорту через кабель!

П.С. у мене встановлена охронна система з GSM модулем, і до машини можливо "зателефонувати" та відкрити по телефону!Курить
Шукати всі повідомлення учасника
Юрий 4х4 Немає
Шестнадцатый...
*****

Повідомлень: 2 059
Приєднався: Sep 2013

VW Passat B6 (Variant,_2.0TDI,_4Motion) Renault_Zoe_(electric)
Повідомлення: #3
05-07-2017 20:30 RE: Центральний замок і ключі в салоні

Не в обиду ТСу:
- Что такое золотые руки из жопы?
- Это когда починил телевизор, и потом уронил его Mr. Green...

Конечно история из разряда "специально не придумаешь". Поздравляю с счастливым окончанием...
Шукати всі повідомлення учасника
YSunJ Немає
Писатель
***

Повідомлень: 562
Приєднався: Dec 2007
Нетішин
Октавия А5 1.6 +LPG+Мікролуч(була), Toyota Venza 2.7 AVD 2014
Повідомлення: #4
05-07-2017 20:59 RE: Центральний замок і ключі в салоні

(05-07-2017 20:00)Калян :  у мене встановлена охронна система з GSM модулем, і до машини можливо "зателефонувати" та відкрити по телефону!Курить

GSM модуль окремо можна доставити до сигналки? Чи це комплектна сигналка?


(05-07-2017 20:00)Калян :  Рекомендую відключити автоматичне закривання дверей, ця функція програмується в блоці комфорту через кабель

в мене активоване автоматичне закриття дверей при швидкості більше 15 км/год. Це зручно, і хотілося би залишити цю функцію. Чи там інший пункт є?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-07-2017 21:02 YSunJ.)
Шукати всі повідомлення учасника
Leader Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 892
Приєднався: Nov 2007
Киев
Octavia 1,6 AKL 2002г
Повідомлення: #5
05-07-2017 22:07 RE: Центральний замок і ключі в салоні

Концевики на дверях нормально работают?
Вообще-то это функция автоматического запирания. Если снял с охраны, а двери не открывал какое-то время, машина возвращается на охрану...
Шукати всі повідомлення учасника
YSunJ Немає
Писатель
***

Повідомлень: 562
Приєднався: Dec 2007
Нетішин
Октавия А5 1.6 +LPG+Мікролуч(була), Toyota Venza 2.7 AVD 2014
Повідомлення: #6
05-07-2017 22:25 RE: Центральний замок і ключі в салоні

Дійсно, алгоритм такий і є. В першому положенні замка дверей кінцевик не спрацьвує, і тому , як тільки двері закрились повністю, з'явився сигнал з кінцевика про факт закриття дверей-, цз і закрився. Це в другому випадку. В першому ж не можу зрозуміти, чому так сталося.
З кінцевиками дверей ніби все ок. Раніше проблем не виникало
Шукати всі повідомлення учасника
sashavin Немає
тонкий тролль
***

Повідомлень: 492
Приєднався: Jul 2014
Винница - Киев
skoda oktavia tour 1.8т AGU - бывшая, subaru outback - настоящая)
Повідомлення: #7
05-07-2017 22:32 RE: Центральний замок і ключі в салоні

(05-07-2017 22:07)Leader :  Концевики на дверях нормально работают?
Вообще-то это функция автоматического запирания. Если снял с охраны, а двери не открывал какое-то время, машина возвращается на охрану...
и ее так же можно отключить но прикол в том что машину открыли при этом не ставили на охрану и не закрывали на замок, а она при закрытии дверей сама закрылась. Думаю это какие-то глюки с блоком или сигналкой есть еще вариант что так запрограмирована

[Зображення: nomua_%C0%C2_0000_%CE%CE.png]
Шукати всі повідомлення учасника
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #8
05-07-2017 22:36 RE: Центральний замок і ключі в салоні

(05-07-2017 22:07)Leader :  Концевики на дверях нормально работают?
Вообще-то это функция автоматического запирания. Если снял с охраны, а двери не открывал какое-то время, машина возвращается на охрану...

+1 по ходу дела концевик таки не сработал,а где в это время был брелок сигналки?....я уже давно понял что это может случится в любое время,поэтому брелок сигналки всегда в кармане при мне ,а пользуюсь штатным,кроме на ночь.
На случай пляжа то в вещах снаружи Hello!

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
Шукати всі повідомлення учасника
YSunJ Немає
Писатель
***

Повідомлень: 562
Приєднався: Dec 2007
Нетішин
Октавия А5 1.6 +LPG+Мікролуч(була), Toyota Venza 2.7 AVD 2014
Повідомлення: #9
05-07-2017 22:42 RE: Центральний замок і ключі в салоні

Ні, сигналка навряд чи могла би вплинути. У випадку, якщо машина закривалася із сигналки, то при відкритті дверей із штатного ключа вона починає верещати, спрацьовує тривога. Помилково поставити-зняти теж малоймовірно, бо сигналка із діалоговим кодом, потрібно два рази нажимати на кнопку.
Схиляюся до думки, що якийсь глюк саме із цз. До цього відкривав-закривав, і як вплинуло незакрите положення дверей при цьому-хз. Планую все ж відключити цю функцію від гріха подалі))
Шукати всі повідомлення учасника
Анатоличь Далеко
Алeксeй
*****

Повідомлень: 2 874
Приєднався: Jan 2013
Одесская область
Octavia А 8 Просто красавица
Повідомлення: #10
06-07-2017 10:14 RE: Центральний замок і ключі в салоні

Скорее всего концевик двери шалит,у мну на водительской так - то замкнет контакт то нет.Один раз попался,правда в городе,вызывал медвежатников.5минут и машинка открыта,и минус 350грн из кармана.Зделал дубликат,просто личинку без чипа,и припрятал с наружи в секретном месте,чтобы больге не попадатся на этом

[Зображення: 7.gif]

Завжди намагаюся зробити добре, погано саме виходить
Шукати всі повідомлення учасника


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Львів’янину продали в салоні вкрадене в Чехії авто alpinist 6 2 142 05-10-2011 22:58
Останнє: Nemo78

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1