Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Горнолыжный курорт "Ясна" Словакия маршрут
Автор Повідомлення
filuk Немає
Писалкин
****

Повідомлень: 1 180
Приєднався: Jul 2010
Винница
была Skoda Octavia 1.8 tsi Elegans 6 мех машина жены была Skoda Octavia 1.8 tsi Elegans 7 DSG
Повідомлення: #1
03-11-2010 10:42 Горнолыжный курорт "Ясна" Словакия маршрут

Суть вопроса такова- собрался праздновать Новый год в Словакии на горнолыжном курорте Ясна (уже и гостиницу оплатил http://www.jasna.sk/), и сейчас изучаю маршрут проезда. Может кто-то ездил с одноклубников, подскажите маршрут? Может есть какие-то нюансы по передвижению на своем железном коне по территории Словакии. В общем все все все!
Шукати всі повідомлення учасника
zvuki Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 119
Приєднався: Oct 2009
Ужгород
VW Passat B5 1.6 ALZ
Повідомлення: #2
04-11-2010 11:18 RE: Горнолыжный курорт "Ясна" Словакия маршрут

(03-11-2010 10:42)filuk :  Суть вопроса такова- собрался праздновать Новый год в Словакии на горнолыжном курорте Ясна (уже и гостиницу оплатил http://www.jasna.sk/), и сейчас изучаю маршрут проезда. Может кто-то ездил с одноклубников, подскажите маршрут? Может есть какие-то нюансы по передвижению на своем железном коне по территории Словакии. В общем все все все!

В сезоні 2007-2008 декілька разів їздив в Ясну, кілометраж з Ужгороду біля 210 км. Маршрут: Ужгород-Міхаловце-Прешов-Попрад-Ліптовскі Мікулаш. Ньюанси щодо авто: нешипована резина, постійно ближнє світло. За Попрадом до Ліптовскі Мікулаша кусок непоганого автобана, щвидкість 130 (на сьогодні можливо, його продовжили). Необхідно до виїзду на цей автобан купити "проїзний", так звана "налепка", ліпиться на лобовуху. Дорожна поліція може зупинити якщо не буде, штраф немаленький. Я ні разу не купував, пронеслоSmile. По дорозі буде непоганий парукілометровий тунель, швидкість обмежена до 80 км/год, після тунелю зліва на горі гарний замок, якщо їхати вночі, то за рахунок спец. підсвітки він ніби парить у повітрі.
Сам курот Ясна розташований відразу на містом Ліптовскі Мікулаш (при підїзді до міста на кругу наліво, по знакам на село Дем'яновська Долина, адм. цент курорту). Село як село, із цікавинок, на яку варто подивитись - стародавні печери.
Сам курот Ясна - один із найпотужніших гірськолижних курортів Сх.Європи (я із стажем лижника в 17 років був практично всюди в Україні і Словаччині, можу порівняти). Щось схоже з Буковелем, але набагато потужніше. Це вже відчувається, коли на стартовій станції "Заградки" сідаєш на 6-крісельний підйомник, який при посадці пригальмовує на пару секунд, щоб комфортніше було сідати. У непогоду на цьому витягу є прозора колба, яка захищає від снігу, вітру. Круто! Як злізеш з цього підйомника, на станції Ровна Гола, обов'язково зайди на келих пива у кафешку ПАНОРАМА, яка розташована прямо під витягом, на висоті 1491 м. Ще одна цікава тема: на станції "Отупне" сідаєш у 4-місний фунікулер, і на виході не спускаєшся по гірці біля витягу (складність "чайникова":))), а відразу на право, через ліс, по трасі для екстремального сноуборду. Адреналіну будеш мати повні кишені! Головне, дивись за деревами!Smile.
Коротше, дуже багато якісно підготовлених трас різного рівня складності.
Також один вечір можна посвятити відвідинам одного з найбільших аквапарків Словаччини - Tatralandia. Маршрут: від Ясни до Ліптовского Мікулаша, при заїзді у місто, керуючись знаками на аквапрк поворот наліво, виїзд з міста, пару км і по правій стороні сам парк. Всього десь км 8-10. Правда, зимою працює лише крита частина парку, але рівень все рівно пристойний.

Бажаю вдалої поїздки!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-11-2010 12:55 zvuki.)
Шукати всі повідомлення учасника
filuk Немає
Писалкин
****

Повідомлень: 1 180
Приєднався: Jul 2010
Винница
была Skoda Octavia 1.8 tsi Elegans 6 мех машина жены была Skoda Octavia 1.8 tsi Elegans 7 DSG
Повідомлення: #3
04-11-2010 12:24 RE: Горнолыжный курорт "Ясна" Словакия маршрут

(04-11-2010 11:18)zvuki :  
(03-11-2010 10:42)filuk :  Суть вопроса такова- собрался праздновать Новый год в Словакии на горнолыжном курорте Ясна (уже и гостиницу оплатил http://www.jasna.sk/), и сейчас изучаю маршрут проезда. Может кто-то ездил с одноклубников, подскажите маршрут? Может есть какие-то нюансы по передвижению на своем железном коне по территории Словакии. В общем все все все!

В сезоні 2007-2008 декілька разів їздив в Ясну, кілометраж з Ужгороду біля 210 км. Маршрут: Ужгород-Міхаловце-Прешов-Попрад-Ліптовскі Мікулаш. Ньюанси щодо авто: нешипована резина, постійно ближнє світло. За Попрадом до Ліптовскі Мікулаша кусок непоганого автобана, щвидкість 130. Необхідно до виїзду на цей

Спасибо, насчет автобана я знаю что обязательно надо купить проезд по нему, а то штрафы большие. Я честно думал что лучше через Польшу ехать, вроде и ближе.
Шукати всі повідомлення учасника
zvuki Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 119
Приєднався: Oct 2009
Ужгород
VW Passat B5 1.6 ALZ
Повідомлення: #4
04-11-2010 12:56 RE: Горнолыжный курорт "Ясна" Словакия маршрут

(04-11-2010 12:24)filuk :  
(04-11-2010 11:18)zvuki :  
(03-11-2010 10:42)filuk :  Суть вопроса такова- собрался праздновать Новый год в Словакии на горнолыжном курорте Ясна (уже и гостиницу оплатил http://www.jasna.sk/), и сейчас изучаю маршрут проезда. Может кто-то ездил с одноклубников, подскажите маршрут? Может есть какие-то нюансы по передвижению на своем железном коне по территории Словакии. В общем все все все!

В сезоні 2007-2008 декілька разів їздив в Ясну, кілометраж з Ужгороду біля 210 км. Маршрут: Ужгород-Міхаловце-Прешов-Попрад-Ліптовскі Мікулаш. Ньюанси щодо авто: нешипована резина, постійно ближнє світло. За Попрадом до Ліптовскі Мікулаша кусок непоганого автобана, щвидкість 130. Необхідно до виїзду на цей

Спасибо, насчет автобана я знаю что обязательно надо купить проезд по нему, а то штрафы большие. Я честно думал что лучше через Польшу ехать, вроде и ближе.

а сам звідки будеш стартувати?
Шукати всі повідомлення учасника
filuk Немає
Писалкин
****

Повідомлень: 1 180
Приєднався: Jul 2010
Винница
была Skoda Octavia 1.8 tsi Elegans 6 мех машина жены была Skoda Octavia 1.8 tsi Elegans 7 DSG
Повідомлення: #5
04-11-2010 13:49 RE: Горнолыжный курорт "Ясна" Словакия маршрут

Сам буду стартовать из Винницы, спасибо за подробности по курорту. За границу кататься на лыжах еду первый раз все время в Буковеле катался, так что все интересно что напишите.
Шукати всі повідомлення учасника
zvuki Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 119
Приєднався: Oct 2009
Ужгород
VW Passat B5 1.6 ALZ
Повідомлення: #6
04-11-2010 14:26 RE: Горнолыжный курорт "Ясна" Словакия маршрут

(04-11-2010 13:49)filuk :  Сам буду стартовать из Винницы, спасибо за подробности по курорту. За границу кататься на лыжах еду первый раз все время в Буковеле катался, так что все интересно что напишите.


Якщо будете жити в якомусь готелі на самій горі, то щодо дозвілля точно не підскажу, але знаю, що там є дискотеки, ресторани. Ми завжди винаймали приватний сектор в самому селі, ввечері як правило дегустували смачне пиво в місцевому генделику, причому кожний раз в іншомуSmile, або їхали гуляти в Ліптовский Мікулаш, або у аквапарк.
Також можна махнути у Братіславу, це 200 км., причому з Жиліни до столиці непоганий автобан. В принципі, у Братіславі нема багато на що дивитись, краще вже витратити годинку і глянути на Відень, це десь 70 км від Братілави. А подивитись у Відні є на що!
Шукати всі повідомлення учасника
filuk Немає
Писалкин
****

Повідомлень: 1 180
Приєднався: Jul 2010
Винница
была Skoda Octavia 1.8 tsi Elegans 6 мех машина жены была Skoda Octavia 1.8 tsi Elegans 7 DSG
Повідомлення: #7
04-11-2010 14:35 RE: Горнолыжный курорт "Ясна" Словакия маршрут

Да гостиницу заказал прямо на курорте, а в Вене я был. В Вену надо ехать в мая месяце, тогда там красота неописуемая.
Шукати всі повідомлення учасника
zvuki Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 119
Приєднався: Oct 2009
Ужгород
VW Passat B5 1.6 ALZ
Повідомлення: #8
04-11-2010 15:10 RE: Горнолыжный курорт "Ясна" Словакия маршрут

Я думаю, в ясній тобі сподобається, там все гарно і цивільно. Правда, як Словаччина зайшла у євро-зону, так ціни порядком виросли. Але якщо вже ти вибрав такий курорт, значить є можливість трохи потратитись, тому про гроші думати не треба, а відпочивати на всі...Smile))

Якщо будеш мати якісь конкретні питання, питай, буду намагатись відповісти
Шукати всі повідомлення учасника
filuk Немає
Писалкин
****

Повідомлень: 1 180
Приєднався: Jul 2010
Винница
была Skoda Octavia 1.8 tsi Elegans 6 мех машина жены была Skoda Octavia 1.8 tsi Elegans 7 DSG
Повідомлення: #9
04-11-2010 15:23 RE: Горнолыжный курорт "Ясна" Словакия маршрут

Да мне в принципе все интересно, я ведь первый раз еду в Европу кататься, а у Вас судя по всему большой опыт отдыха за границей, вот и прошу поделитесь нюансами отдыха.
Шукати всі повідомлення учасника
ABU Немає
пожиратель змей и кузнечикофф
*****

Повідомлень: 6 174
Приєднався: Sep 2005
Киев, Позняки
Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION
Skype IDabu_berloff
Повідомлення: #10
04-11-2010 22:06 RE: Горнолыжный курорт "Ясна" Словакия маршрут

А мне Ясны не понравились. Дорогой курорт шо ужас. В Словакии много и других курортов.

Андрей
---------------------------------------------------
Ані сала, ні свині - Тільки Ю.. на стіні.
Нема хліба, ні свині - А є Я... на стіні.
Сало й хрін до нього є, Є корова, хліб, земля! І довколо все моє. Й на стіні в портреті - я!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-11-2010 22:07 ABU.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Оптимальный маршрут Польша - Киев 195/65/R15 11 3 428 07-10-2021 14:44
Останнє: zhenya
  Киев-Черновцы.Маршрут?Состояние дорог? ЧАП 155 96 190 09-07-2021 06:57
Останнє: egorka
  Киев-Рига 25 декабря, какой маршрут? Kolyan 31 10 160 14-03-2020 17:32
Останнє: Lil
  Маршрут Київ-Коломия Salim 10 4 116 14-02-2020 10:53
Останнє: thaiboxer
  Маршрут Одесса-Житомир azama 18 5 356 14-01-2020 19:59
Останнє: samvey
  Маршрут Львів-Скадовськ bohdan 7224 3 2 579 21-07-2019 08:45
Останнє: bohdan 7224
  Киев-Приморск, посоветуйте маршрут ylupan 5 2 428 26-06-2019 13:29
Останнє: 1.2HTP
  Дорога Киев - Каменец-Подольский состояние, маршрут? electro_nik 16 11 046 02-05-2019 20:39
Останнє: Valeron 9846
  Порадьте маршрут з нормальним дорожнім покриттям Івано-Франківськ-Черкаси Gr_Vetal 19 4 814 21-10-2018 22:13
Останнє: roma_rio
  Планирую маршрут Николаев - Любляна Deda 18 6 548 23-08-2018 19:07
Останнє: Deda

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1