Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
украiнськi пiснi
Автор Повідомлення
Маршал Немає
Finis Hominis
*

Повідомлень: 33
Приєднався: Jun 2010
Київ
Повідомлення: #31
15-06-2010 18:52 Ответ: украiнськi пiснi

(13-06-2010 14:31)Чебышев :  
(13-06-2010 10:12)LIK :  
(12-06-2010 23:52)Маршал :  ...
Аплодисменты
Классика жанра! Пишите еще!
В побуті - користуюсь російською, але намагаюсь і тут переходити на рідну мову. Але тут важче аніж на форумі - друзі, сім'я, колеги розмовляють російською.
Як на мене з дітьми потрібно спілкуватись українською мовою та співати їм українських пісень, щоб виховувати в них любов та повагу до рідної мови, щоб відгородити їх від комплексу малороса відповідно до якого спілкуватись російською ніби-то престижніше чи крутіше ніж українською.
(14-06-2010 21:59)LIK :  
(13-06-2010 23:02)Mikka :  Хочу Вам сказати, що всі Ваші слова в цій гілці є прямою образою всіх одноклубників (як мінімум!), які спілкуються українською мовою! І особисто я сприймаю Ваші слова як камінь у свій город і особисту образу!!!
Уважаемый Mikka. Пожалуйста, не обижайтесь! Поверьте, это не является моей целью ни по отношению к Вам, ни к Маршалу. Просто, когда я в миллионный раз слышу/читаю популярную в последние годы банальщину в стиле "Україна для українців" або "єдина державна мова в Україні - УКРАЇНСЬКА", я считаю своим долгом высказать немодную позицию, которая, впрочем, движет в глубине души многими.
"Україна для українців", тут такого ніхто не казав і не скаже. "Єдина державна мова в Україні - УКРАЇНСЬКА", ТАК, тому що це один з ідентифікаторів України та її народу! Без української мови, як можна буде відрізнити громадянина України від громадянина іншої держави? Без української мови України не буде, буде лише територія, саме цього сторіччями добивались наші окупанти, щоб ми забули рідну мову й асимілювались під них.
(14-06-2010 21:59)LIK :  Почему иначе киевляне (большинство), даже поддерживая независимость, помаранчевисть и т.п. продолжают, к примеру, говорить по-русски?
Погане володіння українською, через здобуття освіти в російськомовних закладах освіти, яких до недавнього часу в Києві було абсолютна більшість. І за це дорікати людям недоречно, адже це не їх вина.
(14-06-2010 21:59)LIK :  Более того, большая часть учит своих детей говорить и думать на нем же (поверьте, как раз опыт общения с детьми-одногруппниками моего малого по садику и курсам и их родителями есть).
Комплекс малороса.
(14-06-2010 21:59)LIK :  Просто нормальным людям как правило глубоко претят попытки их "сломать". А это именно "ломание"! Почему я, родившись и выросши в своем городе, никуда не переезжая, говоря на определенном языке (вне зависимости, как он тут появился и когда), должен вдруг переходить на другой?!
А те що ваших предків 300 років назад ламали під окупантів вас не бентежить? Чому ви захищаєте окупаційну спадщину, відверто відмовляючись від спадщини свого народу, основї якої є його мова? Чи 300 років назад ваш рід не проживав на території сучасної України?
(14-06-2010 21:59)LIK :  Соответственно, когда начинается открытое давление, типа запрета на русский дубляж в кинотеатрах, возникает ответная реакция, выливающаяся, в частности, в подобный флейм на форуме.
Російськомовний дубляж не забороняли, а просто зобов'язали кінотеатри мати українськомовни дубляж усіх стрічок, от кінотеатри, щоб не платити за два дубляжа, відмовились від російського.
(14-06-2010 21:59)LIK :  И это при том, что с детства, благодаря той системе образования, я украинский знаю не хуже русского.
Тобто ви свідомо відмовились від історії та культури українського народу, віддавши перевогу історії та культурі одного з її окупантів?
(14-06-2010 21:59)LIK :  Однако именно в последние годы попытки насильной украинизации того общества, в котором я прожил всю жизнь, глубоко гадят в душу (возможно, как и Вам мои посты, не знаю...). Так что мы квиты.
Ніякого НАСИЛЬНИЦЬКОЇ українізації НЕ відбувається! Відбувається всього лише поступове повернення до того, що в нас було саме НАСИЛЬНИЦЬКИ відібрано (різними Циркулярами на зразок Валуєвського) 300 років назад!
(14-06-2010 21:59)LIK :  P.S. А язык в современном украинском обществе как идентификатор происхождения и/или политических взглядов - это все-таки факт, который имеет место быть, что бы Вы не говорили.
Це Ви про Герман, Чорновола (мол.), Горбаля, Немирю, Тимошенко...? Не мисліть штампами та міфами!
(14-06-2010 21:59)LIK :  P.P.S. Еще раз прошу прощения у всех, кого невольно обидел.
Ви краще не пробачення просіть, а наберіться поваги до історії, культури та мови своїх предків, звичайно, якщо Ваші предки з України, а якщо ні, то майте повагу до того народу, його історії, мови й культури до якого Ви приїхали.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-06-2010 19:02 Маршал.)
Шукати всі повідомлення учасника
tma Немає
Слушатель
***

Повідомлень: 486
Приєднався: Feb 2010
Киев, Святошино
Skoda Fabia Combi 1.4 16v
Повідомлення: #32
15-06-2010 20:15 Ответ: украiнськi пiснi

(15-06-2010 18:52)Маршал :  А те що ваших предків 300 років назад ламали під окупантів вас не бентежить?
Під окупантами ви підрозуміваєте росіян? Тоді за аватар вам ставлю пятірку, з почуттям гумору в вас все гаразд.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-06-2010 20:22 tma.)
Шукати всі повідомлення учасника
Маршал Немає
Finis Hominis
*

Повідомлень: 33
Приєднався: Jun 2010
Київ
Повідомлення: #33
15-06-2010 20:22 Ответ: украiнськi пiснi

(15-06-2010 20:15)tma :  
(15-06-2010 18:52)Маршал :  А те що ваших предків 300 років назад ламали під окупантів вас не бентежить?
Під окупантами ви підрозуміваєте росіян? Тоді за аватар вам ставлю пятірку, з почуттям гумору в вас все гаразд.
Та не лише вони, нам з цим "пощастило" як нікому. Певно окрім Білорусі, Молдови та Словаччини, нас всі сусіди завойовували, просто росіяни стали останніми, тому наслідки їхньої окупації на сьогодні відчутні найбільше й найбільше викликають полеміки. Тому маю на увазі і росіян у тому числі. За оцінку дякую. У мене немає ненвисті до росіян та РФ, у мене є несприйняття того, що український народ так повільно повертається до свого коріння.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-06-2010 20:25 Маршал.)
Шукати всі повідомлення учасника
Mae$tro Далеко
☆☆☆боевой пингвин☆☆☆
*****

Повідомлень: 2 187
Приєднався: Oct 2006

Octavia A5 FL combi 1,8 TSI, 6AG
Skype IDmaestro0509
Повідомлення: #34
15-06-2010 21:57 Ответ: украiнськi пiснi

Вибачте,будь ласка,що втручаюсь до вашого діалогу,але мені дуже цікаво спостерігати,як українці сперечаються з українцями з приводу того,якою мовою спілкуватися...
Я,наприклад,приїхав до Києва в 1993 році..до цього часу мешкав в Прибалтиці..,сподіваюсь,що нікому не треба нагадувати,яке відношення до російськомовного населення там? Отож мені не складно(та навить приємно) було вивчити необхідні навички спілкування з друзями,колегами мовою,яка їм є рідною!!! Та зі свого боку вважаю,що Держава(особливо така велика,як Україна) мае невід'ємне право на свою,рідну мову!!! А першочерговим обов'язком для мешканців,гостей,та,що найважливо, керівництва Державою,має бути знання рідної мови,яка є ДЕРЖАВНОЮ!!!

Р.С. Мій батько(який мешкає в Прибалтиці) мені якось казав:-знаєшь,хоч мені й дуже важко розмовляти їхньою мовою,я все прекрасно розумію,отож мені не важко спілкуватися ,наприклад,із бухгалтером,яка не розмовляє російскою,але розуміє-російскою мовою,та отримувати відповиді на її мові.Це нормально,Так спілкуються в усьому світі!!!
Хай живе,та квітне Україна!!!!!Мир

"Чем больше узнаю людей,тем больше нравятся собаки.."
Шукати всі повідомлення учасника
Олеся Немає
птичка - мозгоклюйка
*****

Повідомлень: 4 472
Приєднався: Jul 2008
Харьков, Салтовка
Skoda Fabia 1,4 Elegance больше нет :(((, красная Красотка
Skype IDolesya_ua
Повідомлення: #35
15-06-2010 22:54 Ответ: украiнськi пiснi

Разбавлю вашу полемику сообщением по теме:
Алекс, если всё еще интересно, то по ТЫЦЬ можно из 6 дисков найти себе песен для души

[Зображення: eabe5947be61375028bee064665e65c5.gif]
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платье
Мое варенье:хочу-ем,хочу-на рожу тебе мажу!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-06-2010 22:57 Олеся.)
Шукати всі повідомлення учасника
tma Немає
Слушатель
***

Повідомлень: 486
Приєднався: Feb 2010
Киев, Святошино
Skoda Fabia Combi 1.4 16v
Повідомлення: #36
16-06-2010 08:48 Ответ: украiнськi пiснi

По темі:
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/
ftp://ftp.univ.kiev.ua/music/Ukraine/

Не по темі Smile:
(15-06-2010 21:57)Mae$tro :  Вибачте,будь ласка,що втручаюсь до вашого діалогу,але мені дуже цікаво спостерігати,як українці сперечаються з українцями з приводу того,якою мовою спілкуватися...
Зараз в Україні працюють (ще працюють) досить багато Спеціалістів які, мяко кажучи, недолюблюють українську мову, шаровари та козацькі оселедці. Ламати таких людей через коліно й ставити на їх місце україномовних довбаків я б не став. Якщо немає адекватної альтернативи, треба змирити гординю й дати людям працювати на благо тієї ж України. Створювати сприятливі умови для розвитку українського звичайно треба, але не потрібно діяти накшталт того ж Валуєва.
Шукати всі повідомлення учасника
Маршал Немає
Finis Hominis
*

Повідомлень: 33
Приєднався: Jun 2010
Київ
Повідомлення: #37
16-06-2010 18:03 Ответ: украiнськi пiснi

Мова не йде про жодні примушування, мова йде про те що не потрібно відмовлятись від рідної мови в угоду тим про кого ви згадали. Вони, якщо хочуть нехай спілкуються російською, а хто хоче спілкуватись українською нехай спілкується українською і йому в цьому не має бути жодних перешкод, а лише сприяння.
Шукати всі повідомлення учасника
Aлекс Немає
мнительный
***

Повідомлень: 451
Приєднався: Sep 2009
Феодосия Крым
Шкода Румстер 1.4i
Повідомлення: #38
16-06-2010 21:01 Ответ: украiнськi пiснi

(16-06-2010 08:48)tma :  По темі:
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/
ftp://ftp.univ.kiev.ua/music/Ukraine/

Не по темі Smile:
[quote='Mae$tro' pid='747844' dateline='1276631828']
Вибачте,будь ласка,що втручаюсь до вашого діалогу,але мені дуже цікаво спостерігати,як українці сперечаються з українцями з приводу того,якою мовою спілкуватися...
Красно дякую одноклубникам Тма i Олеся за пiдбiрки пiсень,а то мою тему вже на суцiльну полiтику перевернули.Невже ще не наiлись полiтикиWave

МАСТЕРА оценивают по размеру его ИНСТРУМЕНТА
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-06-2010 21:03 Aлекс.)
Шукати всі повідомлення учасника
Маршал Немає
Finis Hominis
*

Повідомлень: 33
Приєднався: Jun 2010
Київ
Повідомлення: #39
16-06-2010 21:33 Ответ: украiнськi пiснi

Рідна українська мова це не політика, це культура та майбутнє України, адже, якщо не буде української мови не буде України!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-06-2010 21:34 Маршал.)
Шукати всі повідомлення учасника
Петрович Немає
Писатель
***

Повідомлень: 672
Приєднався: Oct 2009
Кременчуг
Octavia 1,6 AKL
Повідомлення: #40
16-06-2010 22:03 Ответ: украiнськi пiснi

На уроці географії у школі:
-Діти! Пограймо у гру. Я описуватиму вдачу якогось народу, а Ви вбудете відгадувати, що це за народ. Добре?
- Домовились!
- Отже, гарний народ: і працюють наче, і гостинні трішки, проте як вип'ють - ховайся, бо буде лихо...
Петрик викрикує:
-Та це ж москалі!
-Ну, які ж москалі, Петрику, вони росіянами звуться... А взагалі то правильно! Сідай. Наступне:
і хазяйновиті вони, у всьому порядок та рахунок знають, тільки от взимку в них снігу не випросиш...
Марічка підскакує:
- Я знаю, жиди це!
Та які жиди - їх євреями кличуть. А взагалі то правильно! Сідай, Марічко. Остання людність:
хазяйновиті, щирі, гостинні люди, а хати в них маленькі-гарненькі, побілені; поряд мальви ростуть...
Все як у казці, проте вийде чоловік з хати, подивиться на хатинку сусіди і зціпивши зуби, промовить:
"А, бодай вона згоріла..."
У класі мовчанка.
-Ну, хто це? Що не знаєте? Чого мовчите?
Тихенький голос з останньої парти:
-Зате ми гарно співаємо...
Wave Smile
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 12