Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
украiнськi пiснi
Автор Повідомлення
tma Немає
Слушатель
***

Повідомлень: 486
Приєднався: Feb 2010
Киев, Святошино
Skoda Fabia Combi 1.4 16v
Повідомлення: #11
10-06-2010 10:09 Ответ: украiнськi пiснi

Непогана підбірка.

Може хтось підкаже де можна знайти альбом Вадима Крищенко?
Шукати всі повідомлення учасника
=Nazar= Немає
============
*****

Повідомлень: 5 447
Приєднався: Feb 2006
КиїВ
TDI
Повідомлення: #12
10-06-2010 14:56 Ответ: украiнськi пiснi

ух ти,яка цікава і мега корисна темаRulez

[Зображення: Drunk-rides-pig.gif]
Поки не настане завтра,ти не зрозумієш,як тобі було добре сьогодні!
Шукати всі повідомлення учасника
Aлекс Немає
мнительный
***

Повідомлень: 451
Приєднався: Sep 2009
Феодосия Крым
Шкода Румстер 1.4i
Повідомлення: #13
10-06-2010 21:41 Ответ: украiнськi пiснi

(10-06-2010 03:42)kiy :  
(06-06-2010 12:02)Aлекс :  Так я з Феодосii
Невже нова влада крім Азарова ще й Кримчан заставляє слухати українські пісні і писати на форумі бездоганною українською мовою? Very Happy

Я волиняка,доля закинула мене у Крим 30 рокiв тому.А тут почав забувати рiдну мову,бо нi з ким спiлкуватись на жальHello!

МАСТЕРА оценивают по размеру его ИНСТРУМЕНТА
Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #14
10-06-2010 22:57 Ответ: украiнськi пiснi

(10-06-2010 21:41)Aлекс :  Я волиняка
Земляку привіт Hello!

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Маршал Немає
Finis Hominis
*

Повідомлень: 33
Приєднався: Jun 2010
Київ
Повідомлення: #15
11-06-2010 23:43 Ответ: украiнськi пiснi

(05-06-2010 20:23)Aлекс :  Хлопцi,порадьте,де мона скачати файнi украiнськi пiснi.Бо в нас купити неможливо.Цiкавить не сучасна естрада.Такi щоб за душу брали.Всiм привiтHello!

Підбірка ресурсів: http://www.vox.com.ua/forum/index.php?showtopic=485

(10-06-2010 21:41)Aлекс :  
(10-06-2010 03:42)kiy :  
(06-06-2010 12:02)Aлекс :  Так я з Феодосii
Невже нова влада крім Азарова ще й Кримчан заставляє слухати українські пісні і писати на форумі бездоганною українською мовою? Very Happy

Я волиняка,доля закинула мене у Крим 30 рокiв тому.А тут почав забувати рiдну мову,бо нi з ким спiлкуватись на жальHello!

А щоб спілкуватись українською не обов'язково, щоб співбесідник нею спілкувався, якщо це громадянин України, немає жодних підстав, щоб переходити з ним на російську, але це не означає, що когось потрібно примушувати переходити на українську, ви собі спілкуйтесь українською, а співбесідник, як собі бажає.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-06-2010 15:03 Маршал.)
Шукати всі повідомлення учасника
LIK Немає
Классический классик
****

Повідомлень: 1 334
Приєднався: Aug 2007
Киев
Skoda Octavia A7
Повідомлення: #16
12-06-2010 22:06 Ответ: украiнськi пiснi

(11-06-2010 23:43)Маршал :  А щоб спілкуватись українською не обов'язково, щоб співбесідник нею спілкувався, якщо це громадянин України, немає жодних підстав, щоб переходити з ним на російську, але це не означає, що когось потрібно примушувати переходити на українську, ви собі спілкуйтесь українською, а співбесідник, як собі бажає.
Вообще-то есть такое понятие, как обычаи общения и поведения в каком-то определенном обществе. Например, Вы же не придете в офис на работу в спортивном костюме, потому что Вам так хочется и вроде как не запрещено. И тому подобное. Так же выглядит нарочитое общение, например, по-украински в Крыму, да вобщем-то и в Киеве (среди родившихся здесь). Ну принято там говорить по-русски, и все понимают, что русский Вы знаете, а раз не говорите, значит пытаетесь противопоставить себя обществу, а это - суть, хамство.

Кстати, ув. Маршал, Ваша подпись гласит: "Люди часто залишаються одинокими, тому що вони будують стіни замість мостів". Что же Вы предлагаете топикстертеру, если не построить лишнюю стену между ним и окружающими.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-06-2010 22:07 LIK.)
Шукати всі повідомлення учасника
Маршал Немає
Finis Hominis
*

Повідомлень: 33
Приєднався: Jun 2010
Київ
Повідомлення: #17
12-06-2010 22:26 Ответ: украiнськi пiснi

(12-06-2010 22:06)LIK :  
(11-06-2010 23:43)Маршал :  А щоб спілкуватись українською не обов'язково, щоб співбесідник нею спілкувався, якщо це громадянин України, немає жодних підстав, щоб переходити з ним на російську, але це не означає, що когось потрібно примушувати переходити на українську, ви собі спілкуйтесь українською, а співбесідник, як собі бажає.
Вообще-то есть такое понятие, как обычаи общения и поведения в каком-то определенном обществе.
І якими це звичаями спілкування та поведінки передбачається відмовлятись від рідної мови, щоб задобрити оточуючих? Чому оточуючі мають якось негативно реагувати на звернення до них українською в Україні?
(12-06-2010 22:06)LIK :  Например, Вы же не придете в офис на работу в спортивном костюме, потому что Вам так хочется и вроде как не запрещено. И тому подобное.
В Україні українська мова є державною мовою відповідно до Конституції України та мовою міжнаціональго спілкування відопвідно до Закону України "Про мови в Українській РСР".
(12-06-2010 22:06)LIK :  Так же выглядит нарочитое общение, например, по-украински в Крыму, да вобщем-то и в Киеве (среди родившихся здесь). Ну принято там говорить по-русски, и все понимают, что русский Вы знаете, а раз не говорите, значит пытаетесь противопоставить себя обществу, а это - суть, хамство.
В АР Крим українська мова відопвідно до Конституції АР Крим одна з 3 регіональних поряд з кримсько-татарською та російськю, тому кожен кримчаним зобов'язаний розуміти ці мови. А щодо киян, то в Києві всього лише 6 російськомовних шкіл, тому народжені тут теж дуже добре розуміють українську. Ви вважаєте нахабством коли я українець не відмовляюсь від рідної мови у спілкуванні з іншим українцем на користь іноземної мови? Я наприклад не вважаю нахабством, якщо хтось до мене звертається російською, чому той хто спілкується російською має вважати нахабством звернення до себе українською?
(12-06-2010 22:06)LIK :  Кстати, ув. Маршал, Ваша подпись гласит: "Люди часто залишаються одинокими, тому що вони будують стіни замість мостів". Что же Вы предлагаете топикстертеру, если не построить лишнюю стену между ним и окружающими.
Чому українськомовні громадяни не вважають стіною звернення до себе російською, а російськомовні звернення до себе українською мають вважати це стіною?

В Україні всі добре розуміють українську та російську, тому хто хоче спілкуватись українською має спілкуватись українською, а хоче спілкуватись російською має спілкуватись російською. Ось це буде відсутністю стін, бо будь-які інші зсуви в один чи інший бік саме і будуть вважатись будівництвом стін.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-06-2010 22:41 Маршал.)
Шукати всі повідомлення учасника
Petros Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 135
Приєднався: Feb 2009
Черкаси
Skoda Fabia 1,2
Повідомлення: #18
12-06-2010 23:12 Ответ: украiнськi пiснi

Маршал +100

[Зображення: nomua_CA_4302_AK.png]
Шукати всі повідомлення учасника
LIK Немає
Классический классик
****

Повідомлень: 1 334
Приєднався: Aug 2007
Киев
Skoda Octavia A7
Повідомлення: #19
12-06-2010 23:27 Ответ: украiнськi пiснi

(12-06-2010 22:26)Маршал :  
(12-06-2010 22:06)LIK :  
(11-06-2010 23:43)Маршал :  А щоб спілкуватись українською не обов'язково, щоб співбесідник нею спілкувався, якщо це громадянин України, немає жодних підстав, щоб переходити з ним на російську, але це не означає, що когось потрібно примушувати переходити на українську, ви собі спілкуйтесь українською, а співбесідник, як собі бажає.
Вообще-то есть такое понятие, как обычаи общения и поведения в каком-то определенном обществе.
І якими це звичаями спілкування та поведінки передбачається відмовлятись від рідної мови, щоб задобрити оточуючих? Чому оточуючі мають якось негативно реагувати на звернення до них українською в Україні?
Ну да, как же без патетики! "Українська в Україні..." Много ее, Украины, и язык везде свой, в т.ч. и украинский разный в разных регионах. Так вот, если человек хочет жить в обществе, а не плыть против течения, он должен подстраиваться под его (общества) традиции.
Постепенно, конечно, везде происходят какие-то изменения. Вот и Киев постепенно становится чуть более украиноязычным, чем раньше. Вы, вероятно, слишком молоды, раз ссылаетесь на количество русских школ в настоящее время как на аргумент; тем не менее, Киев все еще остается русскоговорящим городом (исключения - на 90% "понаехавшие"). Живой пример - даже данный форум. Подсказать, как в раньшие времена киевляне, родившиеся в Киеве, воспринимали украиноязычных одноклассников-однокурсников? Конечно, в лицо, как правило, ничего не говорилось, но те быстро начинали говорить по-русски - как-то не хотелось казаться "не таким". Я думаю, скоро разговор на русском в Киеве уже будет опять восприниматься как некий идентификационный символ "я отсюда".
Так вот к чему это я - со своим уставом в чужой монастырь лезть не надо бы, даже если это записано в какой-то там конституции. Мало ли, что там понапишут. Даже смешно. Многие ли идейные коммунисты, например, могли в начале 80-тых представить, что очень скоро уставом Компартии и Конституцией СССР можно будет подтереться? Однако... Так вот и Вам не рекомендую особо размахивать бумажкой менее чем 15-летней давности.
Лично я, приезжая во Львов или в село на Житомирщине, стараюсь говорить по-украински из уважения к их традициям, хотя прекрасно знаю, что русский они точно все понимают. ТС, живя в Феодосии, поступает аналогично. Можно, конечно, при наличии определенного фанатизма, заняться языковой агитацией, как это предлагаете Вы, но это будет противопоставлением себя обществу со всеми вытекающими последствиями.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-06-2010 23:35 LIK.)
Шукати всі повідомлення учасника
Маршал Немає
Finis Hominis
*

Повідомлень: 33
Приєднався: Jun 2010
Київ
Повідомлення: #20
12-06-2010 23:52 Ответ: украiнськi пiснi

(12-06-2010 23:27)LIK :  
(12-06-2010 22:26)Маршал :  
(12-06-2010 22:06)LIK :  
(11-06-2010 23:43)Маршал :  А щоб спілкуватись українською не обов'язково, щоб співбесідник нею спілкувався, якщо це громадянин України, немає жодних підстав, щоб переходити з ним на російську, але це не означає, що когось потрібно примушувати переходити на українську, ви собі спілкуйтесь українською, а співбесідник, як собі бажає.
Вообще-то есть такое понятие, как обычаи общения и поведения в каком-то определенном обществе.
І якими це звичаями спілкування та поведінки передбачається відмовлятись від рідної мови, щоб задобрити оточуючих? Чому оточуючі мають якось негативно реагувати на звернення до них українською в Україні?
Ну да, как же без патетики! "Українська в Україні..." Много ее, Украины, и язык везде свой, в т.ч. и украинский разный в разных регионах. Так вот, если человек хочет жить в обществе, а не плыть против течения, он должен подстраиваться под его (общества) традиции.
"Традиція" відмовлятись від рідної мови на користь іноземної живучи на рідній землі, це "традція" яку імплементували в український менталітет чисельні і багаторічні окупанти, щоб якомога швидше асимілювати українців під себе, але від цього рудимента окупаційних періодів потрібно позбавлятись.
(12-06-2010 23:27)LIK :  Постепенно, конечно, везде происходят какие-то изменения. Вот и Киев постепенно становится чуть более украиноязычным, чем раньше. Вы, вероятно, слишком молоды, раз ссылаетесь на количество русских школ в настоящее время как на аргумент; тем не менее, Киев все еще остается русскоговорящим городом (исключения - на 90% "понаехавшие"). Живой пример - даже данный форум. Подсказать, как в раньшие времена киевляне, родившиеся в Киеве, воспринимали украиноязычных одноклассников-однокурсников?
З часом абсолютна більшість українців знову почнуть спілкуватись українською як і 300 років назад, але цей процес не повинен містити жодного примусу, у будь-який бік.
(12-06-2010 23:27)LIK :  Конечно, в лицо, как правило, ничего не говорилось, но те быстро начинали говорить по-русски - как-то не хотелось казаться "не таким".
Наслідок сторіч перебування під кимось, але цього потрібно позбуватись.
(12-06-2010 23:27)LIK :  Я думаю, скоро разговор на русском в Киеве уже будет опять восприниматься как некий идентификационный символ "я отсюда".
І як буде відрізнити російськомовного киянина від донеччанина? І як це мешканці колишньої столиці Київської Русі будуть спілкуватись мовою провінціалів московитів? Та коли Київ процвітав ні Москви ні росіян ні тим паче їх мови ще й в проекті не було! Потрібно позбуватись комплексів малороса і набувати національної гордості. Я не маю в жодному випадку на увазі націоаналізм, а лише почуття національної гордості та гідності. Україні ні під кого не повинні підлаштовуватись ні під Захід ні під РФ!
(12-06-2010 23:27)LIK :  Так вот к чему это я - со своим уставом в чужой монастырь лезть не надо бы, даже если это записано в какой-то там конституции. Мало ли, что там понапишут.
Конституція це основний закон всієї України і кожного громадянина від Львова до Керчі, від Одеси до Києва. І доки там щось написано, те потрібно виконувати. Це не озачає що потрібно обов'язково спілкуватись українською, але це передбачає заборону комусь забороняти спілкуватись українською чи будь-яким чином на це впливати.
(12-06-2010 23:27)LIK :  Лично я, приезжая во Львов или в село на Житомирщине, стараюсь говорить по-украински из уважения к их традициям, хотя прекрасно знаю, что русский они точно все понимают.
Що означає "ЇХ" традиції? Українська мова це спільна традиція для всіх українців, яка виникла раніше ніж з'явилась Москва, росіяни чи тим паче їх мова. Я коли приїжджаю до РФ спілкуюсь російською, але на території України підстав українцю спілкуватись російською з іншим українцем я не бачу.
(12-06-2010 23:27)LIK :  ТС, живя в Феодосии, поступает аналогично. Можно, конечно, при наличии определенного фанатизма, заняться языковой агитацией, как это предлагаете Вы, но это будет противопоставлением себя обществу со всеми вытекающими последствиями.
Я не займаюсь мовною агітацією і не агітую інших цим займатись, я лише кажу, що українцям для яких рідною є українська потрібно позбавитись комплексу малороса та сплікуватись українською мовою, де б вони не жили в Україні. Я спілкувався українською і в Донецьку і в АР Крим і ні там ні там проблем щодо цього не відчував і не мав.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-06-2010 23:56 Маршал.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 8