|
Игра за Супер Кубок Автолиги - 12 июня - ПОБЕДИЛИ!!!!!
|
|
| Автор | Повідомлення |
doc_tor
Кватропапа ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 003 Приєднався: Jun 2008 Да, не тот нынче Днепр (с) chip-Black A5 2.0 TDI |
|
||
|
забанен Повідомлень: 2 282 Приєднався: Jun 2009 Киев Skoda Octavia 1,9 TDI 96 кВт |
|
||
|
Flagman
:) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 2 573 Приєднався: Sep 2008 Киев Bella italiana |
|
||
|
Fanat009
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 214 Приєднався: Sep 2009 Киев, Позняки и т.п. |
|
||
|
Paso4nik
Фордовод ![]()
Повідомлень: 2 Приєднався: Feb 2010 Киев ФФ2 |
|
||
|
1.6
зажратый сеньор ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 5 898 Приєднався: Jun 2007 Київ, Сирець антрацитовий тур |
|
||
|
energetik
Шкодавод ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 885 Приєднався: Feb 2008 КИЕВ-Вишневое Окташа А5 1.6 |
|
||
|
METROLOG
эстэт-пледойоп... ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 1 344 Приєднався: Nov 2005 Skoda Octavia turbo, Mitsubishi Outlander Turbo |
|
||
|
kosRS
столб... с мячом ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 828 Приєднався: Jul 2008 WTS + Chip |
|
||
|
Vital66
Starухин ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 3 202 Приєднався: Jan 2007 Горловка - Киев Апять красивая чешка, SEAT ATECA 1.4 TSI |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1









Зделали хонду. Но кровушки попили.![[Зображення: AA8454HB.png]](http://nomer.avtobeginner.ru/ua2/AA8454HB.png)
![[Зображення: 8-podpis545173.jpg]](http://www.imageup.ru/img161/8-podpis545173.jpg)