|
кто в винницу???
|
|
| Автор | Повідомлення |
Shmuga
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 161 Приєднався: Jun 2009 файне місто Хмельницький Шкода Fabia 1.2 |
|
||
|
СКЕПТИК )))
Повідомлень: 4 516 Приєднався: Apr 2009 Изяслав,Старкон, Хмельницкий 1.2HТP(была) 三菱ランサー 9 1.6MT |
|
||
|
Shmuga
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 161 Приєднався: Jun 2009 файне місто Хмельницький Шкода Fabia 1.2 |
|
||
|
smt
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 192 Приєднався: Apr 2006 Винница есть |
|
||
|
student81
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 383 Приєднався: Apr 2009 Кrasilov-city Була-Oктавія 1.8Т,Seat Toledo 2.0 FSI,Grandis 2.4AT,C-Max 1.8 Ghia,є-Passat 1.8T |
|
||
|
Shmuga
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 161 Приєднався: Jun 2009 файне місто Хмельницький Шкода Fabia 1.2 |
|
||
|
student81
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 383 Приєднався: Apr 2009 Кrasilov-city Була-Oктавія 1.8Т,Seat Toledo 2.0 FSI,Grandis 2.4AT,C-Max 1.8 Ghia,є-Passat 1.8T |
|
|
|
Shmuga
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 161 Приєднався: Jun 2009 файне місто Хмельницький Шкода Fabia 1.2 |
|
||
|
Деніс
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 431 Приєднався: Nov 2008 Skoda Octavia |
|
||
|
student81
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 383 Приєднався: Apr 2009 Кrasilov-city Була-Oктавія 1.8Т,Seat Toledo 2.0 FSI,Grandis 2.4AT,C-Max 1.8 Ghia,є-Passat 1.8T |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Где по дороге на Винницу продаются изделия с лозы? | Шеф | 7 | 3 364 |
06-06-2010 14:33 Останнє: Шеф |
|
| Махнем в Винницу на драг! | student81 | 33 | 9 255 |
04-10-2009 22:40 Останнє: Shmuga |
|
| В гости в Винницу! | Misterd | 4 | 2 705 |
11-09-2009 00:58 Останнє: Марик |
|
Переглядають: Гості: 1




![[Зображення: ab85478.gif]](http://forum-lines.ru/rez/ab85478.gif)



![[Зображення: IGylp.gif]](http://i.imgur.com/IGylp.gif)

...,але авто не для гонок
...хотя від SEATіка більше кайфу получаю!