|
Слёт 12 мая! Впечатления!
|
|
| Автор | Повідомлення |
Banned Повідомлень: 4 234 Приєднався: Mar 2007 |
|
||
|
Гера
Администратор-ША! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 657 Приєднався: Jan 2006 Одесса тушканчик :) |
|
||
|
Banned Повідомлень: 4 234 Приєднався: Mar 2007 |
|
||
|
zhenya
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 498 Приєднався: Jul 2006 Deutschland VW Allspace R-Line + Q2 |
|
||
|
AlexOilmaster
...................... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 067 Приєднався: May 2006 Kieff Власні ноги та VW B6 2.0 tdi |
|
||
|
Banned Повідомлень: 4 234 Приєднався: Mar 2007 |
|
||
|
AlexOilmaster
...................... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 067 Приєднався: May 2006 Kieff Власні ноги та VW B6 2.0 tdi |
|
||
|
fedjaka
Читатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 331 Приєднався: Apr 2007 VAG octAMAROK |
|
||
|
Irochka
Кума Президента :) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 742 Приєднався: Jul 2005 Made in Ukraine Была Fabia 1.4 Фабио, Fabia RS 1.9 TDI+чип, Пуля, сейчас Фабия нью 1,4 Рыжуля |
|
||
|
fedjaka
Читатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 331 Приєднався: Apr 2007 VAG octAMAROK |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1





![[Зображення: 7568b07290413cd0731f57aba32e8a14.gif]](http://s2.rimg.info/7568b07290413cd0731f57aba32e8a14.gif)



а?