|
Рабочий конфигуратор.
|
|
| Автор | Повідомлення |
Mikka
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 911 Приєднався: Aug 2006 Київ VW Golf Variant 1.4TSI |
|
|
|
ЧАП
ДЯДЯ Леша ))))))) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 327 Приєднався: Sep 2007 Киев Pajero Sport 3 |
|
||
|
azzy
Почетный ваговод ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 874 Приєднався: Jun 2009 Odessa Audi A4 1.8TFSI (B8); Skoda Octavia A5 2.0 TDI была |
|
||
|
Mikka
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 911 Приєднався: Aug 2006 Київ VW Golf Variant 1.4TSI |
|
||
|
engin_r
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 992 Приєднався: Mar 2008 Cerato EX 1.6CRDi VGT |
|
||
|
azzy
Почетный ваговод ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 874 Приєднався: Jun 2009 Odessa Audi A4 1.8TFSI (B8); Skoda Octavia A5 2.0 TDI была |
|
|
|
admax
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 324 Приєднався: Oct 2009 A5 1.8 TSI 6MT |
|
||
|
Славко
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 489 Приєднався: Jan 2008 Днепр KIA Cerato LX, 1.6 CRDi |
|
||
|
Майстер
kiy ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 602 Приєднався: Mar 2008 Шаргород Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ |
|
|
|
admax
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 324 Приєднався: Oct 2009 A5 1.8 TSI 6MT |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Конфигуратор РС-ки | Саныч | 41 | 13 014 |
25-11-2012 23:57 Останнє: alex_eze |
|
| Инструментарий для правильного выбора... КОНФИГУРАТОР и многое другое | Aqueelone | 14 | 8 318 |
23-02-2012 11:02 Останнє: Kurgan |
|
| конфигуратор на а5??? | igop | 17 | 5 464 |
12-05-2008 09:46 Останнє: annykey |
|
| Конфигуратор для fabia new combi | mrsol | 14 | 5 796 |
02-05-2008 16:39 Останнє: ОМсhik |
|
| Passat CC - цены (европейские) + Конфигуратор + фото.... | Zhorik | 6 | 5 544 |
27-03-2008 16:28 Останнє: Zhorik |
|
Переглядають: Гості: 1





Маразм він і є маразм! ![[Зображення: 80447-c121314-tr1_preview.jpg]](http://img.narodna.pravda.com.ua/images/doc/8/0/80447-c121314-tr1_preview.jpg)




Я, в принципі, наскільки знаю, де можуть перетинатися опції - не відмічав усі, а тільки ті, що мені подобаються і хотілось би поставити! Та, все одно, дорого виходить!
:
Просто конфигуратор не совсем правильно составлен. Разве можно купить ту же РСку без дисков. В конфигураторе за это еще нужно доплатить 420$![[Зображення: slavko.gif]](http://www.autometric.ru/lines/slavko.gif)