| Голосування: какую выбрать? Голосування завершено. |
|||
| Skaut new | ![]() ![]() |
48 | 41.38% |
| Superb combi new | ![]() ![]() |
62 | 53.45% |
| другой вариант | ![]() ![]() |
6 | 5.17% |
| Всього | 116 голосів | 100% | |
| * Ви голосували за це. | [Показати результати] |
|
new skaut или superb new combi
|
|
| Автор | Повідомлення |
СКЕПТИК )))
Повідомлень: 4 516 Приєднався: Apr 2009 Изяслав,Старкон, Хмельницкий 1.2HТP(была) 三菱ランサー 9 1.6MT |
|
||
|
Майстер
kiy ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 602 Приєднався: Mar 2008 Шаргород Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ |
|
||
|
dannetis
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 974 Приєднався: Oct 2006 Київ Octavia Combi 1.8T 4х4 |
|
||
|
sander
Ученик ![]() Повідомлень: 44 Приєднався: Mar 2008 TOUR |
|
||
|
Майстер
kiy ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 602 Приєднався: Mar 2008 Шаргород Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ |
|
||
|
Magic
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 924 Приєднався: Apr 2009 Киев |
|
||
|
sander
Ученик ![]() Повідомлень: 44 Приєднався: Mar 2008 TOUR |
|
||
|
Kosmos
reseller ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 077 Приєднався: Nov 2008 киев WTS |
|
||
|
Sergentuy
фотошпиён =) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 071 Приєднався: Nov 2007 Евпатория VW Passat B8 1.8tsi, Lada Vesta, Skoda Octavia A5 FL 1.8tsi |
|
||
|
Magic
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 924 Приєднався: Apr 2009 Киев |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1









![[Зображення: 649808Hyundai-ix35-foto_b73335.jpg]](http://uaimages.com/images/649808Hyundai-ix35-foto_b73335.jpg)
![[Зображення: 885759Hyundai-ix35-foto_b73333.jpg]](http://uaimages.com/images/885759Hyundai-ix35-foto_b73333.jpg)
![[Зображення: 11204046a0db.jpg]](https://c.radikal.ru/c07/1909/06/11204046a0db.jpg)