|
Клубний Логотип з нержавійки №2 (Замовлення 3 Партія)
|
|
| Автор | Повідомлення |
Игорь!
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 048 Приєднався: Aug 2005 Октавия Тур коррида 1,6 2006-была, Хонда CRV 2,4, СуперБоинг 1,8 |
|
||
|
No Eat. No Sleep. Just Bass. Повідомлень: 726 Приєднався: Aug 2007 Kiev-am-Dnepr |
|
||
|
Карен
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 076 Приєднався: Jul 2009 Киев, Троещина :-) Skoda Kodiaq |
|
|
|
Gleb
СтанкоНаладчик ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 594 Приєднався: May 2007 Київ TLC95 Prado,ГАЗ69 та купа службових |
|
||
|
romyll
Ученик ![]() Повідомлень: 25 Приєднався: Apr 2009 Skoda Octavia Tour 1,6 |
|
||
|
Dr.Gluck
Бешеное белко ) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 536 Приєднався: Jun 2006 Киефф, Оболонь Hyundai Getz, Клаустрофабия МК1+ГБО, Октавиан ФЛ 1.8 с громким выхлопом - скоро |
|
||
|
Maybe
Тесть ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 8 649 Приєднався: Dec 2007 Файне місто Суми Tiguan II 2.0TSI 4Motion, была Octavia A5FL 1,8T Black Pearl, была Суровая BFQ ;) |
|
||
|
prophet
Banned ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 329 Приєднався: May 2009 Киев Skoda Octavia Combi 2001 APK |
|
||
|
makswel
Ученик ![]() Повідомлень: 19 Приєднався: Aug 2008 Skoda А5 |
|
||
|
Игорь!
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 048 Приєднався: Aug 2005 Октавия Тур коррида 1,6 2006-была, Хонда CRV 2,4, СуперБоинг 1,8 |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Логотип | Rider | 1 | 3 441 |
22-04-2013 21:25 Останнє: mxs |
|
| ВАЖНО!!! Срочно нужен логотип клуба для набивки на футбольную форму | shulya_23 | 3 | 4 772 |
21-09-2010 19:24 Останнє: Giovanni |
|
| Клубний Логотип з нержавійки №2 (Замовленян, 2 партія) | Roha | 175 | 54 508 |
10-09-2009 00:35 Останнє: Paton |
|
| Логотип клуба | KontoraB | 19 | 8 006 |
28-05-2009 14:11 Останнє: dmitriyk |
|
| Оригинальный клубный логотип из нержавейки | Gleb | 93 | 34 097 |
19-03-2009 20:18 Останнє: soikon |
|
| Логотип Клуба | Dvladimir | 237 | 76 636 |
08-03-2006 10:59 Останнє: Selio |
|
Переглядають: Гості: 1





![[Зображення: 350x60.gif]](http://static.hsdn.org/infobar/350x60.gif)


![[Зображення: 4_1av_41E832D0_RyPzaPruljm_0.gif]](http://line.romanticcollection.ru/au/4_1av_41E832D0_RyPzaPruljm_0.gif)

я тоже за то что бы новую партию сделали...(дайте знать если что)