|
Чемпионат АвтоЛиги. Mitsubishi Ukrainian Club-FC Skoda Club
|
|
| Автор | Повідомлення |
Flagman
:) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 2 573 Приєднався: Sep 2008 Киев Bella italiana |
|
||
|
Владислав
хренасдва ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 16 744 Приєднався: Aug 2005 Киев Октавия 1,8Т 4*4 длинная + туча VTGшных мустангов под капотом.+ Фокус ST |
|
||
|
Flagman
:) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 2 573 Приєднався: Sep 2008 Киев Bella italiana |
|
||
|
Fanat009
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 214 Приєднався: Sep 2009 Киев, Позняки и т.п. |
|
||
|
doc_tor
Кватропапа ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 003 Приєднався: Jun 2008 Да, не тот нынче Днепр (с) chip-Black A5 2.0 TDI |
|
||
|
Fanat009
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 214 Приєднався: Sep 2009 Киев, Позняки и т.п. |
|
||
|
AlexGor
SHERIFF ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 7 052 Приєднався: Dec 2007 Киев Opel Astra H |
|
||
|
Vital66
Starухин ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 3 202 Приєднався: Jan 2007 Горловка - Киев Апять красивая чешка, SEAT ATECA 1.4 TSI |
|
||
|
doc_tor
Кватропапа ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 003 Приєднався: Jun 2008 Да, не тот нынче Днепр (с) chip-Black A5 2.0 TDI |
|
||
|
ОМсhik
мы белые и пушистые))) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 828 Приєднався: Feb 2008 Киев VW Multivan 2,0 tdi; Skoda Superb combi 2.0 tdi |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1







![[Зображення: b7b51013b379.jpg]](http://i018.radikal.ru/0911/5c/b7b51013b379.jpg)
![[Зображення: 8-podpis545173.jpg]](http://www.imageup.ru/img161/8-podpis545173.jpg)
![[Зображення: 6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif]](http://s13.rimg.info/6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif)