Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Оскарження постанови
Автор Повідомлення
Flagman Немає
:)
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 2 573
Приєднався: Sep 2008
Киев
Bella italiana
Повідомлення: #11
12-11-2009 14:21  

Схема не совсем понятна...
Хотя за креатив- Respect

Сфотографировать можно и сейчас. Главное постараться чтоб была привязка к местности (чтоб для суда доказать что вы сфотографировали именно то место, о котором идёт речь), если это реально, конечно же.

Мы пока что не можем остановить все войны в мире и помочь всем нуждающимся. Но мы уже сделаем очень многое на этом пути, если будем добрее друг к другу, будем любить друг друга сильней.
Шукати всі повідомлення учасника
Aspirin Немає
Ученик
*

Повідомлень: 35
Приєднався: Jan 2008

Повідомлення: #12
12-11-2009 14:54  

Взял из визикома расположение..
На рисунке вы можете видетьSmile
черный прямоугольник- это машина с аварийками.
белая линия- траектроия моего движения..
гаи.
На работе нету фотожопа..
В понедельник понесу административный акт


Файл(и) Мініатюри
   
Шукати всі повідомлення учасника
Flagman Немає
:)
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 2 573
Приєднався: Sep 2008
Киев
Bella italiana
Повідомлення: #13
12-11-2009 15:35  

Aspirin :В понедельник понесу административный акт
не понял...
Иск может?

Мы пока что не можем остановить все войны в мире и помочь всем нуждающимся. Но мы уже сделаем очень многое на этом пути, если будем добрее друг к другу, будем любить друг друга сильней.
Шукати всі повідомлення учасника
Aspirin Немає
Ученик
*

Повідомлень: 35
Приєднався: Jan 2008

Повідомлення: #14
12-11-2009 15:44  

заработался...конечно иск
Шукати всі повідомлення учасника
LIK Немає
Классический классик
****

Повідомлень: 1 334
Приєднався: Aug 2007
Киев
Skoda Octavia A7
Повідомлення: #15
12-11-2009 21:04  

Не забудьте в иске адрес гаишного РУ написать (может он там и есть в оригинале - напоминаю на всякий случай) - меня в свое время за его отсутствие сразу при приеме иска завернули.
Шукати всі повідомлення учасника
MAECTP0 Немає
Banned

Повідомлень: 184
Приєднався: Sep 2009

Octavia TDI 4x4
Повідомлення: #16
16-11-2009 18:46 "лист щастя"

Отримав сьогоді від ГАЙців "лист щастя".

"...здійснив стоянку на тротуарі залишивши відстань для руху пішоходів менше 2м, чим порушив п.15.10в
...
скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.122..."

штраф300грн.

ось докази

вигляд спереду
[Зображення: a8e31baa7a79t.jpg]

вигляд із-заду
[Зображення: 9017d8f85c08t.jpg]


додам лиш що вуличка дуже вузька. Права чатина була завставленами припаркованими автівками й якщо б я припаркувався зліва до тротуару а не !одним! колесом на тротуар то це ускладнилоб рух по двох смугах...

Реально щось оскаржити, помякшити???
Шукати всі повідомлення учасника
Flagman Немає
:)
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 2 573
Приєднався: Sep 2008
Киев
Bella italiana
Повідомлення: #17
16-11-2009 19:45  

Оскаржити не тільки реально, але й необхідно.
По-перше, ці фотографії неможливо вважати належним і допустимим доказом вашого адмін.правоворушення, оскільки там не можливо встановити реальну відстань. А оціночні судження не припустимі в ході адміністративного судочинства.
По-друге: вказані вами обставини щодо поскладнення руху також необхідно застосовувати, зазвичай вони є дієвими. Але, в даному випадку бажано залучити свідків, які б підтвердили ваші аргументи.

Перспективи є серйозні. Бажаю успіху!

Мы пока что не можем остановить все войны в мире и помочь всем нуждающимся. Но мы уже сделаем очень многое на этом пути, если будем добрее друг к другу, будем любить друг друга сильней.
Шукати всі повідомлення учасника
MAECTP0 Немає
Banned

Повідомлень: 184
Приєднався: Sep 2009

Octavia TDI 4x4
Повідомлення: #18
16-11-2009 19:54  

Flagman :Оскаржити не тільки реально, але й необхідно.
По-перше, ці фотографії неможливо вважати належним і допустимим доказом вашого адмін.правоворушення, оскільки там не можливо встановити реальну відстань. А оціночні судження не припустимі в ході адміністративного судочинства.
По-друге: вказані вами обставини щодо поскладнення руху також необхідно застосовувати, зазвичай вони є дієвими. Але, в даному випадку бажано залучити свідків, які б підтвердили ваші аргументи.

Перспективи є серйозні. Бажаю успіху!

але які свідки??? фото зроблене 14.09.09 а лист прийшов сьогодні 16.11.09.. правда на конверті чорна печатка 12.11.09. Деж я тепер візьму свідків 2-х події 2-х місячної давності.

там дійсно нема 2м але на фото видно що люди можуть вільно ходити в декілька рядів... До того ж по тій вузкій вуличці ходить тролейбус у двох напрямках.

Й куди потрібно йти оскаржувати?!?!?
Шукати всі повідомлення учасника
Flagman Немає
:)
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 2 573
Приєднався: Sep 2008
Киев
Bella italiana
Повідомлення: #19
16-11-2009 20:33  

MAECTP0 :але які свідки??? фото зроблене 14.09.09 а лист прийшов сьогодні 16.11.09.. правда на конверті чорна печатка 12.11.09. Деж я тепер візьму свідків 2-х події 2-х місячної давності.
Щодо свідків. Якщо з вами тоді був хтось із знайомих, друзів, навіть рідних: смиливо долучайте їх як свідків. Від них вимагається лише одне: підтвердити те, що якщо б ви поставили машину іншим чином, ви б створили серйозну перешкоду дорожньому руху або навіть аварійну ситуацію.

Щодо дат: доведеться писати клопотання про відновлення строку на апеляційне оскарження, обгрунтовуючи це тим, що лише сьогодні до вас надійшла Постанова. В підтвердження: штамп на листі (долучайте ксерокопію штампа, а оригінал конверта демонструйте під час засідання - про це вкажіть обов"язково у клопотанні).

MAECTP0 :там дійсно нема 2м але на фото видно що люди можуть вільно ходити в декілька рядів... До того ж по тій вузкій вуличці ходить тролейбус у двох напрямках.
Я ж не кажу, що там є два метри. Я сам чудово бачу що там їх немає. Але повторю: допоки не буде експертного висновку або хоча б якогось акту заміру відстані (із свідками, які б засвідчили це вимірювання), те, що там не було двох метрів de jure не доведено. На фото навіть немає жодного вимірювального засобу.
Якщо ви не погоджуєтесь із цим - це ваше рішення. Але суд наврядче скасує цю Постанову лише через те, що ви вказуєте що в іншому випадку створили б перешкоду дорожньому руху і нічим це не підтверджуєте. Я вам запропонував зробити так, як би я сам оскаржував в даному випадку.

MAECTP0 :Й куди потрібно йти оскаржувати?!?!?
Начальнику відділу ДАІ, де проходить службу особа, яка склала цю Постанову або суд. Я б радив другий варіант.

Мы пока что не можем остановить все войны в мире и помочь всем нуждающимся. Но мы уже сделаем очень многое на этом пути, если будем добрее друг к другу, будем любить друг друга сильней.
Шукати всі повідомлення учасника
MAECTP0 Немає
Banned

Повідомлень: 184
Приєднався: Sep 2009

Octavia TDI 4x4
Повідомлення: #20
17-11-2009 13:39  

зранку ходив на місце скоєння правопорушення. якраз на тому ж місці стояла пятірка. Поміряв рулеткою - 210-см. Поміряв довжину одної тротуарної бруківки - 30см. На фото від стіни до мої машини 7 плиток. Пішов до гайців. Перше питання "де чек про сплату штрафу?". Пояснив що хотів би розібратись.
Г.: "а що тут? яка ширина тротуару?"
Я.: "Не знаю, Ви мені скажіть, покажіть якусь схему чи щось таке"
Г. : "Ну... ну ось тут вижно що від стіни до авто 6 плиток а середня довжина такої плитки становить 20см..."
Я. : "Я щойно звідти" - дістяю рулетку - "алиток не 6 а 7 й дожина одної 30см"
Г. : "а чого ви так пізно прийшли??? місяць не дивились у скриньку?"
Я. : "НА конверті штамп що лист отримали для відправки 12 числа а не місяць тому"
ГАЇвець зніяковів, опустив голову й сказав що краще мені заплатити й подати в суд на почту що так довго листи переправляє. Я запитав як будемо шукати істину на місці чи в суді. Той віддав папери, сказав що в суді й поспішив зникнути.

Тут явно домахування - наробка плану. побимстрому забацати справу, відтянути терміни й розвести на подвійний штраф.

Хтось підкаже як правильно писати заяву оскарження?
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Помогите составить Позовну заяву про скасування постанови Firestarter 2 2 610 27-06-2018 21:17
Останнє: Vtf
  Оскарження Постанови ДАІ Lightning 3 3 810 05-06-2014 18:38
Останнє: Оrchid
  Кабмін призупинив дію постанови про біометричні паспорти. Шкодчук 0 1 052 14-06-2013 11:24
Останнє: Шкодчук
  Позовна заява поштою (оскарження Постанови) tma 31 18 910 21-04-2011 14:27
Останнє: Swetlyachok
  оскарження постановы - мой опыт ОлегЗ 10 7 675 22-12-2010 18:54
Останнє: schetinskiy

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1