|
Чемпионат АвтоЛиги 3 игра 25.10.2009 ВАЗ-2101 - Skoda Club
|
|
| Автор | Повідомлення |
Vital66
Starухин ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 3 202 Приєднався: Jan 2007 Горловка - Киев Апять красивая чешка, SEAT ATECA 1.4 TSI |
|
||
|
doc_tor
Кватропапа ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 003 Приєднався: Jun 2008 Да, не тот нынче Днепр (с) chip-Black A5 2.0 TDI |
|
||
|
ComT
продвинутый ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 1 547 Приєднався: Jul 2005 Киев Fabia 1,8Т МКП |
|
||
|
Great
Бог ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 3 309 Приєднався: Dec 2005 Київ, Біличі Suzuki GSX1000R, A5 1.9TDI 4x4 |
|
||
|
Justice
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 175 Приєднався: Oct 2008 Киев Fabia New Lovely Black |
|
||
|
ОМсhik
мы белые и пушистые))) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 828 Приєднався: Feb 2008 Киев VW Multivan 2,0 tdi; Skoda Superb combi 2.0 tdi |
|
||
|
1.6
зажратый сеньор ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 5 898 Приєднався: Jun 2007 Київ, Сирець антрацитовий тур |
|
||
|
doc_tor
Кватропапа ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 003 Приєднався: Jun 2008 Да, не тот нынче Днепр (с) chip-Black A5 2.0 TDI |
|
||
|
Justice
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 175 Приєднався: Oct 2008 Киев Fabia New Lovely Black |
|
||
|
AlexGor
SHERIFF ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 7 052 Приєднався: Dec 2007 Киев Opel Astra H |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1




![[Зображення: 8-podpis545173.jpg]](http://www.imageup.ru/img161/8-podpis545173.jpg)



![[Зображення: 6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif]](http://s13.rimg.info/6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif)
Думаю она не обидится, если к галстуку будет прилогаться победа