|
Осенний слет в Запорожье с 2 по 4 октября
|
|
| Автор | Повідомлення |
МЫМ
Узурпатор №4 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 11 755 Приєднався: Aug 2008 Запорізька Січ Суровый МПI,Subaru Леся (R.I.P), Subaru Олеся, Subaru Утбек |
|
||
|
dmitriyk
Добрый модератор ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 401 Приєднався: Sep 2005 Харьков Fabia Combi 1.4 74kW -была |
|
||
|
AlexOilmaster
...................... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 067 Приєднався: May 2006 Kieff Власні ноги та VW B6 2.0 tdi |
|
||
|
Maybe
Тесть ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 8 649 Приєднався: Dec 2007 Файне місто Суми Tiguan II 2.0TSI 4Motion, была Octavia A5FL 1,8T Black Pearl, была Суровая BFQ ;) |
|
||
|
Giovanni
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 2 791 Приєднався: Jul 2008 Київ Karoq синенький |
|
||
|
Giovanni
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 2 791 Приєднався: Jul 2008 Київ Karoq синенький |
|
||
|
Giovanni
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 2 791 Приєднався: Jul 2008 Київ Karoq синенький |
|
||
|
doc_tor
Кватропапа ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 003 Приєднався: Jun 2008 Да, не тот нынче Днепр (с) chip-Black A5 2.0 TDI |
|
||
|
Giovanni
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 2 791 Приєднався: Jul 2008 Київ Karoq синенький |
|
||
|
AlexOilmaster
...................... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 067 Приєднався: May 2006 Kieff Власні ноги та VW B6 2.0 tdi |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Приглашаем на 3-й слет Е36Club. 20/04/2013 | Alexx-k | 0 | 2 659 |
18-03-2013 17:57 Останнє: Alexx-k |
|
| Футболки на слет | Luka | 168 | 52 292 |
15-07-2009 15:26 Останнє: АйДжиН |
|
| Наклейки на СЛЕТ! | ABU | 233 | 69 014 |
14-07-2009 13:13 Останнє: АйДжиН |
|
| Шкода слёт в Питере | Serdgio | 5 | 3 942 |
14-04-2009 08:21 Останнє: Dimon280 |
|
| про наш слет напечатали журналы | soikon | 13 | 5 673 |
17-10-2008 13:21 Останнє: Grunya |
|
| 4 октября. MCQ-13: Азазель | boom`ka | 0 | 2 064 |
27-09-2008 10:34 Останнє: boom`ka |
|
| А всеукраинский слет будет? | Dimon325 | 44 | 13 432 |
22-05-2008 19:39 Останнє: Timur |
|
| Поехали в Умань (8 или 9 октября) | doctor_b | 26 | 10 921 |
05-10-2005 13:39 Останнє: Selio |
|
Переглядають: Гості: 1




, завтра на рабочем компе попробую


пишет на странице :



![[Зображення: 1a213d94d59127756ce20a09bb10f78b.gif]](http://s.rimg.info/1a213d94d59127756ce20a09bb10f78b.gif)

![[Зображення: DSCN2339-web.jpg]](http://z2.foto.rambler.ru/public/virskij/_photos/DSCN2339/DSCN2339-web.jpg)