|
Осенний слет в Запорожье с 2 по 4 октября
|
|
| Автор | Повідомлення |
Giovanni
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 2 791 Приєднався: Jul 2008 Київ Karoq синенький |
|
||
|
забанен Повідомлень: 2 282 Приєднався: Jun 2009 Киев Skoda Octavia 1,9 TDI 96 кВт |
|
||
|
Maybe
Тесть ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 8 649 Приєднався: Dec 2007 Файне місто Суми Tiguan II 2.0TSI 4Motion, была Octavia A5FL 1,8T Black Pearl, была Суровая BFQ ;) |
|
||
|
doc_tor
Кватропапа ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 003 Приєднався: Jun 2008 Да, не тот нынче Днепр (с) chip-Black A5 2.0 TDI |
|
||
|
archi
Да по.... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 663 Приєднався: Jan 2006 европа уже не Polo |
|
||
|
dmitriyk
Добрый модератор ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 401 Приєднався: Sep 2005 Харьков Fabia Combi 1.4 74kW -была |
|
||
|
Consta
Управляющий Baburka resort ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 933 Приєднався: Nov 2008 Запоріжжя Skoda Oсtavia A5 |
|
||
|
Oleg79
ФилосоFF ![]() ![]() Повідомлень: 128 Приєднався: Aug 2009 Днепр А5-1.6 |
|
||
|
1.6
зажратый сеньор ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 5 898 Приєднався: Jun 2007 Київ, Сирець антрацитовий тур |
|
||
|
1.6
зажратый сеньор ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 5 898 Приєднався: Jun 2007 Київ, Сирець антрацитовий тур |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Приглашаем на 3-й слет Е36Club. 20/04/2013 | Alexx-k | 0 | 2 662 |
18-03-2013 17:57 Останнє: Alexx-k |
|
| Футболки на слет | Luka | 168 | 52 353 |
15-07-2009 15:26 Останнє: АйДжиН |
|
| Наклейки на СЛЕТ! | ABU | 233 | 69 184 |
14-07-2009 13:13 Останнє: АйДжиН |
|
| Шкода слёт в Питере | Serdgio | 5 | 3 947 |
14-04-2009 08:21 Останнє: Dimon280 |
|
| про наш слет напечатали журналы | soikon | 13 | 5 680 |
17-10-2008 13:21 Останнє: Grunya |
|
| 4 октября. MCQ-13: Азазель | boom`ka | 0 | 2 067 |
27-09-2008 10:34 Останнє: boom`ka |
|
| А всеукраинский слет будет? | Dimon325 | 44 | 13 437 |
22-05-2008 19:39 Останнє: Timur |
|
| Поехали в Умань (8 или 9 октября) | doctor_b | 26 | 10 923 |
05-10-2005 13:39 Останнє: Selio |
|
Переглядають: Гості: 1









![[Зображення: nomua_AE_4842_CM.png]](http://line4auto.ru/nomer/nomua_AE_4842_CM.png)
![[Зображення: 1275591552_1223368026_2008_10_07_14_14_t..._conte.gif]](http://kolyan.net/uploads/posts/2010-06/1275591552_1223368026_2008_10_07_14_14_trava_kiev_ua_wp_conte.gif)