|
Затемнення вікон
|
|
| Автор | Повідомлення |
otarnavsky
Газовик ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 434 Приєднався: Jan 2009 Львів octavia tour 1.6 BFQ ГБО |
|
||
|
krot2ks
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 318 Приєднався: May 2009 Львів Skoda Fabia New 1.4 + допи |
|
||
|
Roha
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 568 Приєднався: Mar 2007 Львов была:Skoda Fabia 1.2 HTP (270 000 km), щас:Honda Civic 4d |
|
|
|
uranium
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 406 Приєднався: Aug 2008 Octavia Tour 1.6 |
|
||
|
antik
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 700 Приєднався: Jun 2007 Львов Octavia A5 Sportback |
|
||
|
В...
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 781 Приєднався: Aug 2008 Львов Octavia Tour vts |
|
||
|
antik
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 700 Приєднався: Jun 2007 Львов Octavia A5 Sportback |
|
||
|
krot2ks
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 318 Приєднався: May 2009 Львів Skoda Fabia New 1.4 + допи |
|
||
|
Димыч_74
Ученик ![]() Повідомлень: 34 Приєднався: Jul 2009 SUBARU FORESTER |
|
||
|
Одуванчик
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 101 Приєднався: Oct 2009 Skoda Fabia New 1.4i |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Тонування вікон | petro9905 | 4 | 2 262 |
04-02-2013 23:20 Останнє: sasha-v |
|
Переглядають: Гості: 1





![[Зображення: roha999.gif]](http://www.forum-lines.ru/rez/roha999.gif)
![[Зображення: 7281.png]](http://www.drivernotes.net/images/lines/0000007/7281.png)

Подарували мені батьки Skoda Fabia 1.4 (бензин) 2008 р. Щасливий як Одуванчик )) , значить по темі , до того їздив на Ланос ДЕу. Видимість прекрасна, тонував на сервісі "Радар" зараз думаю там уже не вийде , так от тепер треба шкоду затонувати , а то в акваріумі якось не комфортно =) . Я так розумію в того "міфічного" майстра майже усі тут тонували і відгуки всі позитивні так ?) яка там приблизно ціна зараз? Наперед дякую .