|
Международный слет Всеукраинского Шкода клуба
|
|
| Автор | Повідомлення |
VIK_77
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 707 Приєднався: Jan 2009 Trójmiasto Škoda Passat B6 |
|
||
|
Гера
Администратор-ША! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 657 Приєднався: Jan 2006 Одесса тушканчик :) |
|
||
|
soikon
Старейшина ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 961 Приєднався: Nov 2006 super b универсал черный |
|
||
|
Олеся
птичка - мозгоклюйка ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 472 Приєднався: Jul 2008 Харьков, Салтовка Skoda Fabia 1,4 Elegance больше нет :(((, красная Красотка |
|
||
|
sova_ukr
Сова я, сова ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 290 Приєднався: Jan 2009 ну Киев же Skoda Fabia New Estate, Renault Duster |
|
|
|
Maka
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 2 059 Приєднався: Sep 2008 Позняки Octavia A5 FL 2.0 TDI BMN |
|
||
|
CHERY
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 318 Приєднався: Jan 2008 Київ Octavia A7 1.6 TDI, Golf 7 R-line 1.6 TDI |
|
||
|
Олеся
птичка - мозгоклюйка ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 472 Приєднався: Jul 2008 Харьков, Салтовка Skoda Fabia 1,4 Elegance больше нет :(((, красная Красотка |
|
|
|
20V
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 822 Приєднався: Sep 2005 Киев ВАГ А3 и А4 и хА5 |
|
||
|
ABU
пожиратель змей и кузнечикофф ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 174 Приєднався: Sep 2005 Киев, Позняки Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Слёт 12 мая! Впечатления! | WhiteEagle | 160 | 138 203 |
18-05-2007 13:01 Останнє: Max_On_Skoda |
|
Переглядають: Гості: 1





![[Зображення: 3594-4.png]](http://ne-kurim.ru/ncounter/3594-4.png)


![[Зображення: 7568b07290413cd0731f57aba32e8a14.gif]](http://s2.rimg.info/7568b07290413cd0731f57aba32e8a14.gif)

![[Зображення: 0bfe9fd9cbb8.jpg]](http://i062.radikal.ru/0907/d8/0bfe9fd9cbb8.jpg)
![[Зображення: 2243c3fafbf3.jpg]](http://i015.radikal.ru/0907/c4/2243c3fafbf3.jpg)
![[Зображення: ef9e0d39c584.jpg]](http://i029.radikal.ru/0907/8b/ef9e0d39c584.jpg)
![[Зображення: eabe5947be61375028bee064665e65c5.gif]](http://s14.rimg.info/eabe5947be61375028bee064665e65c5.gif)
.
![[Зображення: ab66514.gif]](http://forum-lines.ru/rez/ab66514.gif)
Я когда перестраивался, выключал аварийку и показывал поворот.