|
Международный слет Всеукраинского Шкода клуба
|
|
| Автор | Повідомлення |
Lady
девочка из администрации ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 22 054 Приєднався: Mar 2007 серебристая :)) |
|
||
|
VIK_77
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 707 Приєднався: Jan 2009 Trójmiasto Škoda Passat B6 |
|
|
|
Гера
Администратор-ША! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 657 Приєднався: Jan 2006 Одесса тушканчик :) |
|
||
|
ABU
пожиратель змей и кузнечикофф ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 174 Приєднався: Sep 2005 Киев, Позняки Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION |
|
||
|
Гера
Администратор-ША! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 657 Приєднався: Jan 2006 Одесса тушканчик :) |
|
||
|
manjik
... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 302 Приєднався: Oct 2008 Київ WTS=>Yeti 4х4=>VW Golf Alltrack 320hp |
|
||
|
ABU
пожиратель змей и кузнечикофф ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 174 Приєднався: Sep 2005 Киев, Позняки Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION |
|
||
|
Maka
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 2 059 Приєднався: Sep 2008 Позняки Octavia A5 FL 2.0 TDI BMN |
|
||
|
VIK_77
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 707 Приєднався: Jan 2009 Trójmiasto Škoda Passat B6 |
|
||
|
ABU
пожиратель змей и кузнечикофф ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 174 Приєднався: Sep 2005 Киев, Позняки Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Слёт 12 мая! Впечатления! | WhiteEagle | 160 | 138 201 |
18-05-2007 13:01 Останнє: Max_On_Skoda |
|
Переглядають: Гості: 1




, которые попали на неофициальную часть слета НА ШАРУ, т.е. не заплатив
- связаться с Максом и передать денюжку. 





![[Зображення: 3594-4.png]](http://ne-kurim.ru/ncounter/3594-4.png)
нашел ?[/u]
![[Зображення: 7568b07290413cd0731f57aba32e8a14.gif]](http://s2.rimg.info/7568b07290413cd0731f57aba32e8a14.gif)
), думал будет классно - а получилось в тыщу раз лучше......