|
Международный слет Всеукраинского Шкода клуба
|
|
| Автор | Повідомлення |
Igorrr
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 77 Приєднався: Mar 2009 Skoda Octavia RS Mk II 2.0 TFSI Rase Blue 2006 & Skoda Fabia New 1.4 16v Tangerine Orange 2008 |
|
|
|
madroot
моркоффковод ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 504 Приєднався: Jul 2008 UA СкажЭна МорКва 1.8Т+K03S была |
|
||
|
Alex69
Клубный лётчеГ ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 041 Приєднався: Jan 2007 Днепропетровск СУ-24, СУ-24м, Hyundai Accent АЕ0044ВС |
|
||
|
madroot
моркоффковод ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 504 Приєднався: Jul 2008 UA СкажЭна МорКва 1.8Т+K03S была |
|
||
|
Dron
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 150 Приєднався: Jul 2005 Mazda CX-9,(моя); Toyota RAV 4 (жены) |
|
||
|
Dron
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 150 Приєднався: Jul 2005 Mazda CX-9,(моя); Toyota RAV 4 (жены) |
|
||
|
SergDX
Ученик ![]() Повідомлень: 1 Приєднався: Oct 2008 Skoda Oktavia 1.8T Elegans, Rexton RX320 |
|
||
|
Gleb
СтанкоНаладчик ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 594 Приєднався: May 2007 Київ TLC95 Prado,ГАЗ69 та купа службових |
|
||
|
Nehai
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 572 Приєднався: Jan 2008 Киев (Соломенка), Бровары (Полтинник) Octavia А5 2.0 TDI |
|
||
|
ОМсhik
мы белые и пушистые))) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 828 Приєднався: Feb 2008 Киев VW Multivan 2,0 tdi; Skoda Superb combi 2.0 tdi |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Слёт 12 мая! Впечатления! | WhiteEagle | 160 | 138 210 |
18-05-2007 13:01 Останнє: Max_On_Skoda |
|
Переглядають: Гості: 1




![[Зображення: 0_2198e_575a82dc_L.jpg]](http://img-fotki.yandex.ru/get/3209/igoraladev.1/0_2198e_575a82dc_L.jpg)



![[Зображення: nZyfe.gif]](http://i.imgur.com/nZyfe.gif)
![[Зображення: crazy_pilot.gif]](http://www.kolobok.us/smiles/madhouse/crazy_pilot.gif)
)) а мадрот звучит почти как задр@т, простите, ради бога

В с. Пирятин конец н.п далеко за ж.д мостом, под которым не спят Визиристы. Смотри не попадись. Реагируй на знаки 70, реально береги подвеску.
.
![[Зображення: 6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif]](http://s13.rimg.info/6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif)