|
Наклейки на СЛЕТ!
|
|
| Автор | Повідомлення |
ABU
пожиратель змей и кузнечикофф ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 174 Приєднався: Sep 2005 Киев, Позняки Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION |
|
||
|
Олеся
птичка - мозгоклюйка ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 472 Приєднався: Jul 2008 Харьков, Салтовка Skoda Fabia 1,4 Elegance больше нет :(((, красная Красотка |
|
|
|
ABU
пожиратель змей и кузнечикофф ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 174 Приєднався: Sep 2005 Киев, Позняки Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION |
|
||
|
кислый фрукт Повідомлень: 3 135 Приєднався: Dec 2008 С\К "Чайка"! Жёлтый пепелац $koda Fabia 1.2 12V,47kw,2007, Пробег:202тык |
|
||
|
ABU
пожиратель змей и кузнечикофф ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 174 Приєднався: Sep 2005 Киев, Позняки Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION |
|
||
|
кислый фрукт Повідомлень: 3 135 Приєднався: Dec 2008 С\К "Чайка"! Жёлтый пепелац $koda Fabia 1.2 12V,47kw,2007, Пробег:202тык |
|
||
|
Олеся
птичка - мозгоклюйка ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 472 Приєднався: Jul 2008 Харьков, Салтовка Skoda Fabia 1,4 Elegance больше нет :(((, красная Красотка |
|
||
|
ОМсhik
мы белые и пушистые))) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 828 Приєднався: Feb 2008 Киев VW Multivan 2,0 tdi; Skoda Superb combi 2.0 tdi |
|
||
|
ABU
пожиратель змей и кузнечикофф ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 174 Приєднався: Sep 2005 Киев, Позняки Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION |
|
||
|
ОМсhik
мы белые и пушистые))) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 828 Приєднався: Feb 2008 Киев VW Multivan 2,0 tdi; Skoda Superb combi 2.0 tdi |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| клубные наклейки | BeDon4ег | 26 | 23 220 |
13-09-2016 10:54 Останнє: Lady |
|
| Наклейки "Паркуюсь как идиот" | Luka | 398 | 174 870 |
08-12-2015 12:15 Останнє: Бусёна Ивановна |
|
| Приглашаем на 3-й слет Е36Club. 20/04/2013 | Alexx-k | 0 | 2 659 |
18-03-2013 17:57 Останнє: Alexx-k |
|
| Клубные наклейки | ARMilan | 43 | 26 740 |
15-08-2011 17:59 Останнє: Георгий |
|
| Наклейки | Bulanets | 3 | 5 178 |
19-04-2011 16:37 Останнє: Платон |
|
| Нужна фотка черной наклейки www.skoda-club.org.ua | Alex | 8 | 9 528 |
01-06-2010 13:07 Останнє: Alex |
|
| Осенний слет в Запорожье с 2 по 4 октября | Luka | 346 | 91 822 |
19-10-2009 12:41 Останнє: Giovanni |
|
| Наклейки клуба наконец то сделал! | Timur | 105 | 51 996 |
24-09-2009 21:19 Останнє: Timur |
|
| Футболки на слет | Luka | 168 | 52 293 |
15-07-2009 15:26 Останнє: АйДжиН |
|
| Шкода слёт в Питере | Serdgio | 5 | 3 942 |
14-04-2009 08:21 Останнє: Dimon280 |
|
Переглядають: Гості: 1







![[Зображення: eabe5947be61375028bee064665e65c5.gif]](http://s14.rimg.info/eabe5947be61375028bee064665e65c5.gif)
была....![[Зображення: 6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif]](http://s13.rimg.info/6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif)