|
Наклейки на СЛЕТ!
|
|
| Автор | Повідомлення |
ОМсhik
мы белые и пушистые))) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 828 Приєднався: Feb 2008 Киев VW Multivan 2,0 tdi; Skoda Superb combi 2.0 tdi |
|
|
|
Banned Повідомлень: 92 Приєднався: Oct 2005 Octavia A5 2.0 FSI, Octavia A5 2.0 FSI, VW Passat 1.8T |
|
||
|
FURA
Эпизодически появляется ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 328 Приєднався: Oct 2007 м. Житомирcкая Superb 1.8 tsi 2012 |
|
||
|
Sergey_ded
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 118 Приєднався: Sep 2008 Шкода Октавия 1.8T WTS (красная) |
|
||
|
sova_ukr
Сова я, сова ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 290 Приєднався: Jan 2009 ну Киев же Skoda Fabia New Estate, Renault Duster |
|
||
|
mem
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 273 Приєднався: Oct 2006 Hyundai Tucson 2.0 |
|
||
|
mem
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 273 Приєднався: Oct 2006 Hyundai Tucson 2.0 |
|
||
|
Sergey_ded
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 118 Приєднався: Sep 2008 Шкода Октавия 1.8T WTS (красная) |
|
||
|
Serhiy
Cancellara ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 694 Приєднався: Nov 2005 Киев, Академгородок o IIIIIII o |
|
||
|
mxs
observer ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 854 Приєднався: Jun 2008 Kiev Roomster 1,4 |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| клубные наклейки | BeDon4ег | 26 | 23 226 |
13-09-2016 10:54 Останнє: Lady |
|
| Наклейки "Паркуюсь как идиот" | Luka | 398 | 175 001 |
08-12-2015 12:15 Останнє: Бусёна Ивановна |
|
| Приглашаем на 3-й слет Е36Club. 20/04/2013 | Alexx-k | 0 | 2 660 |
18-03-2013 17:57 Останнє: Alexx-k |
|
| Клубные наклейки | ARMilan | 43 | 26 770 |
15-08-2011 17:59 Останнє: Георгий |
|
| Наклейки | Bulanets | 3 | 5 180 |
19-04-2011 16:37 Останнє: Платон |
|
| Нужна фотка черной наклейки www.skoda-club.org.ua | Alex | 8 | 9 531 |
01-06-2010 13:07 Останнє: Alex |
|
| Осенний слет в Запорожье с 2 по 4 октября | Luka | 346 | 91 881 |
19-10-2009 12:41 Останнє: Giovanni |
|
| Наклейки клуба наконец то сделал! | Timur | 105 | 52 007 |
24-09-2009 21:19 Останнє: Timur |
|
| Футболки на слет | Luka | 168 | 52 327 |
15-07-2009 15:26 Останнє: АйДжиН |
|
| Шкода слёт в Питере | Serdgio | 5 | 3 943 |
14-04-2009 08:21 Останнє: Dimon280 |
|
Переглядають: Гості: 1




![[Зображення: 6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif]](http://s13.rimg.info/6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif)


.![[Зображення: ab70338.gif]](http://forum-lines.ru/rez/ab70338.gif)

![[Зображення: ab66514.gif]](http://forum-lines.ru/rez/ab66514.gif)
Дай мне размер стекла, в понедельник сделаю тебе и Verone и отправлю автолюксом.
.

![[Зображення: onIg7.jpg]](http://i.imgur.com/onIg7.jpg)